Results from German Open 2005 - Youth Standard vrijdag 19 augustus 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2005
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2005

Youth Standard vrijdag 19 augustus 2005

Finale

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rusland
2  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Duitsland
3  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
4  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldavië
5  Valentin Lusin & Renata Busheeva Duitsland
6  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Davide Mariani & Debora Mancinelli Italië
8  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Roemenië
8  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Italië
10  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Lithouwen
11  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Letland
12  Dominykas Dauksas & Ruta Bajarunaite Lithouwen

Kwart-Finale

13  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polen
14  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Letland
14  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rusland
16  Francesco Galuppo & Debora Pacini Italië
16  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Lithouwen
16  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
19  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Roemenië
20  Paul Lorenz & Kristina Mertin Duitsland
20  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
22  Kaspars Banders & Zane Tisina Letland
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
24  Kristaps Kalnins & Santa Dmitrijeva Letland

Round 3 (top 45)

25  Michal Necpal & Monika Mikesova Tsjechië
25  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusland
27  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldavië
28  Pavel John & Tereza Jendrulkova Tsjechië
28  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusland
28  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonië
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Letland
28  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusland
33  Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovenië
34  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
34  Tomas Rybnicek & Linda Boskova Tsjechië
34  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Byelorussia
37  Vasiliy Ivanov & Anastasia Demyanova Rusland
38  Martins Jurjans & Evita Smagre Letland
38  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Italië
40  Thomas Fusetto & Laura Brugin Italië
41  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusland
42  Piero Florio & Gabriella Nastasia Italië
42  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusland
44  Andre Vortler & Sophia Weis Duitsland
45  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Rusland

Round 2 (top 78)

46  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Italië
46  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
46  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
46  Roland Rannala & Karina Vesman Estonië
46  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusland
46  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusland
52  Fabio Bellucci & Erika dal Sasso Italië
52  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusland
54  Mario Cecinati & Amalia Genchi Italië
54  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rusland
56  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rusland
57  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Italië
57  Jiri Koci & Dominika Kocova Tsjechië
57  Yarik Plavko & Eva Blasco Spanje
60  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukraïne
60  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusland
62  Filippo Martino & Maria Luisa Martino Duitsland
62  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Italië
64  Philipp Hanus & Laurence Klett Duitsland
65  Sebastian Matheja & Natalie Von Cieminski Duitsland
66  Martin Pape & Sofie Koborg Denemarken
67  Timur Takazov & Maria Shterkel Rusland
67  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonië
69  Vittorio Felici & Elena Felici Italië
70  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusland
70  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polen
72  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Denemarken
73  Ivan Stepanov & Daria Demenkova Rusland
74  Nikita Balashov & Valerija Fetissova Estonië
74  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonië
76  Denis Migunov & Maris Tammiku Estonië
76  Péter Szokodi & Anna Mikes Hongarije
78  Valters Briksis & Vita Yaroschuka Letland

Round 1 (top 130)

79  Denis Pavlov & Galina Markelova Rusland
79  Viktor Szabó & Szandra Szabó Hongarije
79  Lars Weingarten & Sarah Ertmer Duitsland
82  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusland
82  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Duitsland
82  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusland
85  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Duitsland
85  Andrey Podlesnykh & Sofya Borisenko Rusland
87  Attila Budai & Szilvia Laszlo Hongarije
88  Matteo Basili & Debora Mobili Italië
88  Alessandro Bosco & Federica Bosco Italië
88  Jess Christensen & Monika Pedersen Denemarken
88  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusland
92  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Duitsland
92  Kaspars Birzgalis & Liva Prince Letland
92  Vyacheslav Dedurin & Daria Davydova Rusland
92  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Italië
92  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië
97  Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
97  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Duitsland
99  Rick Hammermüller & Isabell Derichs Duitsland
100  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Italië
100  Artem Terekhov & Yuliya Pletneva Rusland
102  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Italië
102  Victor Kraft & Marina Beck Duitsland
102  Michael Levin & Sabine Vorbrodt Duitsland
102  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Rusland
106  Konstantin Ermolaev & Elizaveta Shulepova Ukraïne
107  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Rusland
108  Tibor Kecseti & Andra Burca Roemenië
108  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Duitsland
108  Daniel Wellhöfer & Lisa Kern Duitsland
111  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Duitsland
111  Niklas Meyer-ulex & Elena Meyer-ulex Duitsland
113  Alexis Gross & Kristina Buschmann Duitsland
113  Sergiy Gubar & Antonina Skobina Ukraïne
113  Arkadiusz Orzechowski & Justyna Koszewicz Polen
116  Ludovic Chauveau & Celine Leorat Frankrijk
117  Sergej Appelhans & Olga Mishakova Duitsland
117  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Duitsland
117  Pavel Krivonogov & Kristina Mutaeva Rusland
117  Björn Langpaap & Elena Schmidt Duitsland
117  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Spanje
117  Alibek Seiketov & Vanessa Held Duitsland
123  Stephan Keller & Katharina Keller Duitsland
123  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland
125  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Duitsland
125  Christian Langert & Jenny Müller (aka Jähne ) Duitsland
127  Manuel Schöke & Melanie Schöke Duitsland
128  Sven Queck & Sabine Lippe Duitsland
128  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rusland
130  Johan Dippenaar & Tammy-lee Ras Zuid-Afrika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}