Results from German Open 2005 - Junior II Latin dinsdag 16 augustus 2005
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2005
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2005

Junior II Latin dinsdag 16 augustus 2005

Finale

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
2  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
3  Dario Scuderi & Marina Mangione Italië
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Duitsland
5  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland
6  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusland
8  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldavië
9  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Lithouwen
10  Kyle Taylor & Jourdan Stone Engeland
11  Simone Vertuccio & Natalia Glosikova Slowakije
12  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonië
13  Mikhail Aniskin & Valeria Morgucheva Rusland

Kwart-Finale

14  Reinis Boze & Elza Pole Letland
15  Maksim Valeev & Anya Balandina Rusland
16  Alexey Glukhov & Marina Lyubimova Rusland
16  Tomas Marek & Martina Markova Tsjechië
18  Andrey Gnedash & Elena Kulinicheva Rusland
18  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polen
20  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Duitsland
21  Rihards Eglitis & Elina Abolina Letland
21  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Zwitserland
23  Yevgen Popov & Olena Bykova Ukraïne
24  Maksim Komarov & Anna Andryuschenko Rusland
25  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rusland
26  Neiko Zhelev & Iana Akimova Bulgarije

Round 3 (top 49)

27  Maksym Kapitanchuk & Alisa Proshak Ukraïne
28  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
28  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
30  Peter Gusev & Evgenia Andreevskikh Rusland
30  David Werner & Katja Korotaeva Duitsland
32  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanje
33  Lasse Legaard & Milla Lykke Denemarken
34  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Duitsland
34  Georgi Mihov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgarije
34  Roger Romero & Anna Mateu Closa Spanje
37  Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
38  Mikko Matikka & Petra Mursu Finland
39  Daniel Falkenberg & Louise Heise Denemarken
39  Peteris Lapins & Luize Darzniece Letland
41  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Engeland
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
43  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Rusland
44  Ilya Mazurov & Elvira Skrylnikova Rusland
45  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Letland
45  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Rusland
47  Edgars Orda & Tereza Kizlo Letland
48  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Letland
48  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rusland

Round 2 (top 60)

50  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bulgarije
50  Valeri Wolf & Christin Derichs Duitsland
52  Vito Coppola & Manuela Di Buono Italië
52  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Roemenië
54  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Duitsland
55  Andrey Kashtakov & Natalya Shevtsova Rusland
55  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Italië
57  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugal
57  Kevin Santana & Joana Diniz Portugal
59  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
60  Ruben Fernandez & Laura Ordeig Spanje

Round 1 (top 106)

61  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Duitsland
61  Dominik Kittelberger & Jacqueline Cavusoglu Duitsland
61  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonië
61  Andriy Plotkin & Denise Herber Duitsland
61  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
66  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Rusland
66  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonië
66  Timur Takazov & Maria Shterkel Rusland
69  Marc Marti & Merce Llorca Spanje
69  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polen
71  Artem Potapov & Darja Holavko Duitsland
72  Joao Martins & Susana Zambujo Portugal
72  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusland
74  Mihail Todiev & Cristina Vitan Moldavië
75  Artur Brühler & Isabell Lehmann Duitsland
76  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldavië
76  Waldemar Trill & Louisa Sophie Schüler Duitsland
78  Aidas Dauksas & Dovile Sutaite Lithouwen
79  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Letland
79  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
79  Artem Mansurov & Alisa Alyabeva Rusland
79  Liu Tiawei & Cui Yutao China
83  Domenico Arces & Yasemin Pillich Duitsland
83  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Letland
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Duitsland
83  Edgars Silovs & Anete Melnalksne Letland
83  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rusland
88  Sergey Korobchanu & Chezara Tofan Moldavië
89  Dennis Holek & Lisa Dressler Duitsland
89  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finland
91  Stanislav Kestel & Maike Ferger Duitsland
91  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva Bulgarije
91  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Letland
94  Roman Guertsman & Maren Sophia Rost Duitsland
94  Janis Mednis & Anna Berga Letland
96  Kai Mrowinski & Jessica Kittelberger Duitsland
96  Andrei Viatkin & Anastasia Shepeleva Rusland
96  Artur Wulfowitsch & Ernesta Majakauskaite Duitsland
99  Sergej Esau & Kira Mauss Duitsland
99  Andreas Freund & Viktoria Klein Duitsland
99  Mikhail Grigorev & Ekaterina Lapteva Rusland
99  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
99  Kevin Nietsch & Svenja Zeitz Duitsland
99  Edgars Ozerskis & Sendija Rudzite Letland
99  Max Riedt & Sina Sawall Duitsland
99  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}