Results from German Open 2005 - Junior II Latin dinsdag 16 augustus 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2005
Duitsland - Stuttgart dinsdag 16 augustus 2005

Junior II Latin dinsdag 16 augustus 2005

Finale

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
2  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Frankrijk
3  Dario Scuderi & Marina Mangione Italië
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Duitsland
5  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland
6  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusland
8  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldavië
9  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Lithouwen
10  Kyle Taylor & Jourdan Stone Engeland
11  Simone Vertuccio & Natalia Glosikova Slowakije
12  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonië
13  Mikhail Aniskin & Valeria Morgucheva Rusland

Kwart-Finale

14  Reinis Boze & Elza Pole Letland
15  Maksim Valeev & Anya Balandina Rusland
16  Alexey Glukhov & Marina Lyubimova Rusland
16  Tomas Marek & Martina Markova Tsjechië
18  Andrey Gnedash & Elena Kulinicheva Rusland
18  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polen
20  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Duitsland
21  Rihards Eglitis & Elina Abolina Letland
21  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Zwitserland
23  Yevgen Popov & Olena Bykova Ukraïne
24  Maksim Komarov & Anna Andryuschenko Rusland
25  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rusland
26  Neiko Zhelev & Iana Akimova Bulgarije

Round 3 (top 49)

27  Maksym Kapitanchuk & Alisa Proshak Ukraïne
28  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
28  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
30  Peter Gusev & Evgenia Andreevskikh Rusland
30  David Werner & Katja Korotaeva Duitsland
32  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanje
33  Lasse Legaard & Milla Lykke Denemarken
34  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Duitsland
34  Georgi Mihov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgarije
34  Roger Romero & Anna Mateu Closa Spanje
37  Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
38  Mikko Matikka & Petra Mursu Finland
39  Daniel Falkenberg & Louise Heise Denemarken
39  Peteris Lapins & Luize Darzniece Letland
41  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Engeland
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Letland
43  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Rusland
44  Ilya Mazurov & Elvira Skrylnikova Rusland
45  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Letland
45  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Rusland
47  Edgars Orda & Tereza Kizlo Letland
48  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Letland
48  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rusland

Round 2 (top 60)

50  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bulgarije
50  Valeri Wolf & Christin Derichs Duitsland
52  Vito Coppola & Manuela di Buono Italië
52  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Roemenië
54  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Duitsland
55  Andrey Kashtakov & Natalya Shevtsova Rusland
55  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Italië
57  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugal
57  Kevin Santana & Joana Diniz Portugal
59  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
60  Ruben Fernandez & Laura Ordeig Spanje

Round 1 (top 106)

61  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Duitsland
61  Dominik Kittelberger & Jacqueline Cavusoglu Duitsland
61  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonië
61  Andriy Plotkin & Denise Herber Duitsland
61  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
66  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Rusland
66  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonië
66  Timur Takazov & Maria Shterkel Rusland
69  Marc Marti & Merce Llorca Spanje
69  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polen
71  Artem Potapov & Darja Holavko Duitsland
72  Joao Martins & Susana Zambujo Portugal
72  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusland
74  Mihail Todiev & Cristina Vitan Moldavië
75  Artur Brühler & Isabell Lehmann Duitsland
76  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldavië
76  Waldemar Trill & Louisa Sophie Schüler Duitsland
78  Aidas Dauksas & Dovile Sutaite Lithouwen
79  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Letland
79  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
79  Artem Mansurov & Alisa Alyabeva Rusland
79  Liu Tiawei & Cui Yutao China
83  Domenico Arces & Yasemin Pillich Duitsland
83  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Letland
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Duitsland
83  Edgars Silovs & Anete Melnalksne Letland
83  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rusland
88  Sergey Korobchanu & Chezara Tofan Moldavië
89  Dennis Holek & Lisa Dressler Duitsland
89  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finland
91  Stanislav Kestel & Maike Ferger Duitsland
91  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva Bulgarije
91  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Letland
94  Roman Guertsman & Maren Sophia Rost Duitsland
94  Janis Mednis & Anna Berga Letland
96  Kai Mrowinski & Jessica Kittelberger Duitsland
96  Andrei Viatkin & Anastasia Shepeleva Rusland
96  Artur Wulfowitsch & Ernesta Majakauskaite Duitsland
99  Sergej Esau & Kira Mauss Duitsland
99  Andreas Freund & Viktoria Klein Duitsland
99  Mikhail Grigorev & Ekaterina Lapteva Rusland
99  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
99  Kevin Nietsch & Svenja Zeitz Duitsland
99  Edgars Ozerskis & Sendija Rudzite Letland
99  Max Riedt & Sina Sawall Duitsland
99  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}