Results from German Open 2004 - Junior I Standard zaterdag 21 augustus 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2004
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2004

Junior I Standard zaterdag 21 augustus 2004

Finale

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusland
2  Luca Balestra & Krizia Balestra Italië
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Lithouwen
4  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alessandro Bosco & Federica Bosco Italië
8  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Rusland
9  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
10  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rusland
11  Marek Bures & Kristyna Zizkova Tsjechië
12  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Roemenië

Kwart-Finale

13  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Tsjechië
13  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Rusland
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rusland
16  Edgars Orda & Tereza Kizlo Letland
16  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Rusland
18  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
19  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukraïne
19  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Rusland
21  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Roemenië
21  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Rusland
23  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Letland
24  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusland

Round 2 (top 47)

25  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rusland
25  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Polen
27  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Rusland
28  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusland
28  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bulgarije
28  David Moretti & Francesca Sfascia Italië
31  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Rusland
32  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rusland
33  Marius Balan & Gratiela Terlai Roemenië
33  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Estonië
33  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Rusland
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rusland
36  Denis Meshkov & Diana Manon Rusland
38  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Lithouwen
39  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Rusland
40  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rusland
40  Jakub Necpal & Lucie Strnadova Tsjechië
40  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
43  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rusland
44  Nils Vamza & Luize Darzniece Letland
45  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Rusland
46  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Letland
47  Pavel Korenyuk & Olga Tuo Kazachstan

Round 1 (top 67)

48  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polen
48  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Rusland
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Lithouwen
51  Valeri Wolf & Christin Derichs Duitsland
52  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Rusland
52  Kirill Shishlyannikov & Ekaterina Saveleva Rusland
54  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusland
55  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
55  Robert Schakirov & Ekaterina Lapteva Rusland
57  Rami Schehimi & Lilli Hils Duitsland
58  Anton Popov & Sofya Filimonova Rusland
58  Calin Rusnac & Ana Maria Ciura Roemenië
60  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rusland
60  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rusland
62  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Rusland
62  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Azarbedjan
62  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Rusland
65  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Rusland
66  Artis Robalds & Laima Ozolina Letland
67  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}