Results from German Open 2004 - Junior I 10 Dance donderdag 19 augustus 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2004
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2004

Junior I 10 Dance donderdag 19 augustus 2004

Finale

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusland
2  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Lithouwen
4  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusland
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
6  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Rusland
8  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
9  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rusland
10  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Rusland
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusland
12  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukraïne

Kwart-Finale

13  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Roemenië
14  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polen
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rusland
16  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rusland
17  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Roemenië
18  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Rusland
18  Rodion Sharoshyn & Natasha Boichenko Rusland
20  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Polen
21  Edgars Orda & Tereza Kizlo Letland
22  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rusland
23  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Estonië
24  Marek Bures & Kristyna Zizkova Tsjechië

Round 2 (top 37)

25  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
26  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Letland
27  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Rusland
28  Marius Balan & Gratiela Terlai Roemenië
29  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rusland
29  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Rusland
29  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Rusland
32  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Rusland
33  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Rusland
34  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Rusland
35  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Rusland
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rusland
37  David Moretti & Francesca Sfascia Italië

Round 1 (top 58)

38  Denis Meshkov & Diana Manon Rusland
39  Nils Vamza & Luize Darzniece Letland
40  Ilya Karikh & Anna Zorina Rusland
41  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Letland
42  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Rusland
43  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusland
44  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Rusland
45  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Lithouwen
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
47  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Rusland
47  Artis Robalds & Laima Ozolina Letland
49  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rusland
50  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Azarbedjan
50  Nikolay Belebeev & Victoria Yarovenko Rusland
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Lithouwen
53  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rusland
53  Alex Gerlein & Karolina Bauer Duitsland
53  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Rusland
56  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Rusland
56  Anton Popov & Sofya Filimonova Rusland
58  Andreas Freund & Viktoria Klein Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}