Results from German Open 2004 - Junior II Latin dinsdag 17 augustus 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2004
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2004

Junior II Latin dinsdag 17 augustus 2004

Finale

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
2  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Italië
3  Guillem Pascual & Cristina Suarez Spanje
4  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Letland
5  Roman Rastorguev & Yuliya Kuznetsova Rusland
6  Alibek Seiketov & Jana Ritter Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusland
8  Andrei Kazlouski & Ekaterina Bychkovskaya Byelorussia
9  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Lithouwen
10  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldavië
11  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rusland
12  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusland

Kwart-Finale

13  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusland
14  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldavië
15  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland
15  Ilia Lagutenko & Maria Kamenskaya Rusland
15  Martins Vargulis & Anastasija Jerjomina Letland
18  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Rusland
19  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusland
20  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusland
21  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
22  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Rusland
23  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland

Round 3 (top 42)

24  Nikita Kolomeets & Jana Machackova Tsjechië
24  Tomas Marek & Martina Markova Tsjechië
26  Kyle Taylor & Jourdan Stone Engeland
27  Jiri Gatnar & Simona Barankova Tsjechië
27  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Duitsland
29  Reinis Boze & Elza Pole Letland
29  Denis Buga & Yuliya Galenko Rusland
31  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldavië
31  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Rusland
33  Stiapan Hurskiy & Alena Baranenkova Byelorussia
34  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Zwitserland
35  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
35  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
37  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rusland
38  Lauri Kriisa & Terje Piho Estonië
39  Valentin Savin & Alina Glazkova Rusland
40  Pavel Fomine & Darya Panferova Rusland
41  Ivan Smirnov & Julia Grosheva Rusland
42  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië

Round 2 (top 61)

43  Stig Bo Andersen & Sofie Koborg Denemarken
44  Victor Isacov & Nadejda Andronachii Moldavië
45  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Duitsland
45  Mitja Huter & Tamara Sommer Zwitserland
47  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Rusland
47  Ivan Koshelev & Elena Gunina Rusland
47  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Rusland
50  Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
50  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusland
52  Daniel Ciml & Aneta Karlickova Tsjechië
52  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Roemenië
54  Andrey Patrushev & Margarita Deryabina Rusland
54  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Lithouwen
56  Marius Balan & Gratiela Terlai Roemenië
56  Florian Wanagas & Laura Meistermann Frankrijk
58  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
59  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rusland
59  Kyrill Kindsvater & Shari Stewen Duitsland
59  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rusland

Round 1 (top 93)

62  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Rusland
62  Sergei Vladimirov & Emma-Leena Koger Estonië
64  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Rusland
64  Johann Michaelis & Anna Chernova Duitsland
64  Eduard Unrau & Irina Rausch Duitsland
67  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rusland
68  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Moldavië
69  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Duitsland
70  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rusland
71  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Rusland
71  Jan Seiter & Jessica Weinert Duitsland
73  Roman Malkov & Daria Demenkova Rusland
74  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazachstan
75  Ilia Tkachenko & Kristina Lyapina Rusland
76  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusland
77  Kevin Butsch & Ilona Cutenco Duitsland
77  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rusland
77  Alen Pavlec & Katja Orgl Slovenië
80  Yakov Goldberg & Tamara Elsukova Rusland
80  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Duitsland
82  Andreas Podlich & Darja Titowa Duitsland
83  Gena Aristov & Victoria Aidel Duitsland
83  Nikolai Kiefer & Laura Ugolini Duitsland
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Duitsland
83  Ralph Schuster & Janina Rubin Duitsland
87  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Duitsland
87  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rusland
89  Artur Brühler & Isabell Lehmann Duitsland
89  Simon Reitz & Jasmin Höfle Duitsland
91  Nicolas Pinel & Manon Felici Frankrijk
93  Minato Kojima & Megumi Morita Japan
94  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}