Results from German Open 2004 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) woensdag 18 augustus 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2004
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2004

IDSF International Open Standard (Grand Slam) woensdag 18 augustus 2004

Finale

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italië
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Duitsland
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italië
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
6  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rusland
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
9  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
10  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italië
11  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovenië
12  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovenië

Kwart-Finale

13  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Rusland
13  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Duitsland
15  Rüdiger Homm & Julia Belch Duitsland
16  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
17  Linas Koreiva & Dorota Makar Polen
17  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
19  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Engeland
19  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldavië
21  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italië
21  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
23  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Italië
24  Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Slovenië

Round 5 (top 49)

25  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
25  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Duitsland
25  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
29  Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland
30  Valdis Skutans & Laura Kosite Letland
30  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
32  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rusland
33  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Lithouwen
33  Simon Reuter & Julia Niemann Duitsland
33  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
36  Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
36  Angelo Madonia & Michela Bove Italië
38  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
38  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Italië
40  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polen
40  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slowakije
40  Vladimir Slon & Martina Friedl Oostenrijk
43  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
44  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Byelorussia
45  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Italië
45  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Italië
45  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polen
49  Simone Daniele & Elisa Chanaa Italië

Round 4 (top 98)

50  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italië
51  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
51  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Byelorussia
51  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
51  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
55  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Italië
56  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusland
57  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
57  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
57  Dmitriy Matveev & Alena Ershova Rusland
60  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Letland
60  Michael Sörensen & Miriam Blume Denemarken
60  Tobias Wallin & Elena Galagan Zweden
63  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
63  Marc Christensen & Tine Dahl Denemarken
63  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Lithouwen
63  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
63  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rusland
68  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Italië
68  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
70  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rusland
70  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Duitsland
70  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Zweden
70  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Nederland
74  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Lithouwen
74  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Rusland
74  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
77  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgië
77  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusland
79  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Italië
79  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Rusland
79  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
82  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Italië
82  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Italië
82  Martin Reiss & Corinna Sadowski Duitsland
82  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Italië
86  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rusland
86  Ronny Hörig & Henriette Schaller Duitsland
86  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rusland
89  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusland
89  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Italië
91  Alexander Schack & Susi Susa Duitsland
92  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Duitsland
92  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Duitsland
92  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japan
95  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
96  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tsjechië
97  Michael Calloens & Sonia Souto Prieto België
97  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Italië

Round 3 (top 132)

99  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Italië
100  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
101  Tomas Surovec & Ivana Surovcova Slowakije
102  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Italië
102  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
104  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Italië
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Duitsland
106  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japan
107  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Duitsland
108  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Hongarije
108  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Duitsland
110  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Letland
110  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
110  George Varganov & Oksana Nevinnova Rusland
110  Petr Zach & Zuzana Neumitkova Tsjechië
114  Thomas Grusser & Claudia Seidel Duitsland
114  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
116  Michal Drha & Tereza Bufkova Tsjechië
117  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Duitsland
118  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Italië
118  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
120  Piero Florio & Miriam Lamanna Italië
120  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Italië
120  Anton Nazarov & Katherine Engelking Duitsland
120  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tsjechië
120  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Duitsland
120  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japan
126  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Duitsland
127  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland
128  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
129  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Italië
130  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Letland
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Hongarije
180  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Nederland

Round 2 (top 191)

132  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Duitsland
132  Timo Neumann & Katharina Lange Duitsland
132  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Duitsland
135  Balazs Papp & Orsolya Zabos Hongarije
136  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
137  Wanja Halmschlag & Silke Kraft Duitsland
137  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Duitsland
137  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Duitsland
140  Björn Langpaap & Elena Schmidt Duitsland
141  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
141  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Duitsland
141  Timo Henkes & Agnes Petranyi Duitsland
141  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Oostenrijk
145  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Duitsland
145  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Rusland
145  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Duitsland
148  Markus Bensch & Johanna Bensch Duitsland
148  Tony Centonze & Sabrina Daga Italië
148  Marc Hotfilder & Heike Macke Duitsland
148  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Duitsland
148  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Duitsland
148  Rico Schlammer & Marit Kramski Duitsland
154  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Duitsland
154  Andreas Hötzel & Cindy Weist Duitsland
154  Lenny Howard & Jenny Kipper Duitsland
154  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Rusland
154  Renato Markic & Carolin Hirschberger Duitsland
154  Karsten Nägler & Franziska Friedrich Duitsland
154  Stephan Ulrich & Carola Keller Duitsland
161  Andreas Rothe & Anke Müller Duitsland
162  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Duitsland
162  Rudolf Hoch & Claudia Stock Duitsland
162  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Rusland
162  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Duitsland
166  Edwin Chabot & Cherita Schols Nederland
166  Jens Grüttemeier & Kathrin Jandrey Duitsland
166  Mathias Sommer & Melanie Fladung Duitsland
169  Kai Fleischer & Jana Blaschke Duitsland
169  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Duitsland
169  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusland
172  Alexander Disam & Jasmin Kölz Duitsland
172  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Duitsland
172  Thomas Reilich & Claudia Reilich Duitsland
172  Andreas Tippel & Sandra Tippel Duitsland
172  Sergi Valls & Anna Poblet Spanje
177  Patrick Defayay & Sara Wagner Duitsland
177  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Nederland
177  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Duitsland
181  Luis Fernandez & Rocio Munoz Spanje
181  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Duitsland
181  Frank Wildhagen & Anja Krüger Duitsland
184  Roger Anselmi & Nadine Müller Zwitserland
185  Marco Schetler & Maria Borgwardt Duitsland
185  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Duitsland
187  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Spanje
187  Danny Hermann & Sonja Hermann Duitsland
187  Giovanni La Mendola & Julliene Megane België
187  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
187  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japan

Round 1 (top 256)

192  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Duitsland
192  Martin Jakobi & Diana Schatz Duitsland
192  Tobias Thiele & Britta Krellenberg Duitsland
195  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polen
196  Jürgen Gabriel & Tanja Zimmermann Duitsland
196  Thomas Müller & Nikola Brock Duitsland
198  Norbert Bliesze & Julia Brix Duitsland
199  Armin Balk & Bettina Kaiser Duitsland
199  Christian Blut & Linda Fischer Duitsland
199  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Duitsland
199  Peter Heymann & Sybille Heymann Duitsland
199  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Oostenrijk
199  Joachim Schmidt & Daniela Gerlach Duitsland
205  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Duitsland
205  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Duitsland
205  Alexander Teltscher & Karin Fischer Duitsland
208  Andreas Zenner & Evgenia Noll Duitsland
209  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
210  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
210  Achim Hobl & Kerstin Hahn Duitsland
210  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
210  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Tsjechië
214  Ivano Bassanetti & Tarcisia Barbieri Italië
214  Kristian Benthien & Carolin Wende Duitsland
214  Tom Boumans & Ciska Baarda Nederland
214  Michael Junges & Sabine Scheller Duitsland
214  Christoph Moller & Sandra Miesgang Duitsland
214  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Duitsland
220  Alessandro Agolini & Manuela Bove Italië
220  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Duitsland
220  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Duitsland
220  Jens Hielscher & Julia Drangmeister Duitsland
220  Thomas Martin & Veronika Galambos-martin Duitsland
220  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Duitsland
220  Thomas Rhinow & Karoline Schiller Duitsland
220  Stefan Stolzki & Corinna Bettinger Duitsland
220  Daniel Strauss & Manuela Marx Duitsland
220  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Duitsland
230  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Duitsland
230  Uwe Greger & Silke Beulen Duitsland
230  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
230  Holger Koschinski & Ruth Wipperfürth Duitsland
230  Dieter Meister & Anja Petzold Duitsland
230  Robert Panther & Julika Winkler Duitsland
230  Peter Vogt & Alexandra Vogt Duitsland
237  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Duitsland
237  Philipp Dengler & Monika Raidl (aka Dengler) Duitsland
237  Markus Hopmeier & Anke Lüllmann Duitsland
237  Andras Jakab & Tanja Schaper Duitsland
237  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Duitsland
237  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Duitsland
237  Harald Kreber & Melanie Knopp Duitsland
237  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Duitsland
237  Juan Jose Navarro Romero & Sonia Roger Montesinos Spanje
237  Giuseppe Olivieri & Milena Amoroso Italië
237  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Nederland
237  Hansjörg Spiecker & Silke Keuter Duitsland
249  Bernd Baumann & Andrea Baumann Duitsland
249  Thomas Ganz & Stefanie Renker Duitsland
249  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Duitsland
249  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Duitsland
249  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Duitsland
249  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Rusland
249  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Duitsland
249  Felix Wernz & Gaby Scholz Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}