Results from German Open 2004 - Amateur Rising Star Standard dinsdag 17 augustus 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2004
Duitsland - Stuttgart dinsdag 17 augustus 2004

Amateur Rising Star Standard dinsdag 17 augustus 2004

Finale

1  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Italië
2  Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland
3  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italië
4  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
5  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
6  Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Simon Reuter & Julia Niemann Duitsland
8  Vladimir Slon & Martina Friedl Oostenrijk
9  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Lithouwen
9  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusland
11  Simone Daniele & Elisa Chanaa Italië
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slowakije
13  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Italië
14  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polen

Kwart-Finale

15  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Duitsland
16  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Byelorussia
16  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
18  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
19  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Italië
20  Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
21  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
22  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
23  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Letland
24  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Italië
25  Michael Sörensen & Miriam Blume Denemarken

Round 4 (top 48)

26  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonië
26  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rusland
28  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
29  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
29  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Italië
31  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Rusland
31  Angelo Madonia & Michela Bove Italië
33  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusland
34  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Rusland
35  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Lithouwen
35  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Italië
35  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Rusland
38  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rusland
38  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusland
40  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
40  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japan
40  Tobias Wallin & Elena Galagan Zweden
43  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
44  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
45  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Italië
45  Rihards Mailitis & Jekaterina Perederejeva Letland
45  Igor Pokasanew & Nina Jurtschuk Duitsland
48  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Nederland

Round 3 (top 95)

49  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Italië
49  George Varganov & Oksana Nevinnova Rusland
49  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Italië
52  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Italië
52  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgië
52  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Duitsland
52  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
52  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Italië
52  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italië
52  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Duitsland
59  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Rusland
60  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusland
61  Ronny Hörig & Henriette Schaller Duitsland
62  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Italië
63  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rusland
63  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
65  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Duitsland
65  Martin Reiss & Corinna Sadowski Duitsland
65  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Italië
68  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusland
69  Marius Iepure & Cecilie Pritzl Duitsland
69  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
69  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonië
69  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japan
73  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Italië
73  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rusland
73  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
76  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusland
76  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
76  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Italië
76  Evgeny Vorobyev & Ekaterina Khokhlova Rusland
80  Piero Florio & Miriam Lamanna Italië
80  Pavel Golubev & Uliana Golubeva Rusland
80  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
80  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Letland
80  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Nederland
85  Anatolijs Bengards & Lasma Vilkausa Letland
85  Rico Schlammer & Marit Kramski Duitsland
87  Michal Drha & Tereza Bufkova Tsjechië
88  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
89  Igor Popov & Anna Kozyreva Rusland
90  Artem Michailov & Evgenia Cherkasova Rusland
91  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusland
91  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Duitsland
91  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Rusland
91  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Duitsland
95  Lenny Howard & Jenny Kipper Duitsland

Round 2 (top 145)

96  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Letland
96  Andreas Rothe & Anke Müller Duitsland
96  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Duitsland
99  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Rusland
99  Nikolai Vilkov & Elena Yushina (aka Markosyan) Rusland
101  Dmitri Ryzhkov & Inna Kiseleva Rusland
101  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Duitsland
101  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japan
104  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Hongarije
104  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Duitsland
107  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rusland
107  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polen
107  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Duitsland
110  Thomas Grusser & Claudia Seidel Duitsland
110  Andreas Hötzel & Cindy Weist Duitsland
112  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Italië
112  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tsjechië
112  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
112  Igor Zykov & Tatiana Ivanova Rusland
116  Alexander Schack & Susi Susa Duitsland
116  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Duitsland
116  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japan
119  Florian Kunkel & Anastasia Ushakova Duitsland
119  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Oostenrijk
121  Rudolf Hoch & Claudia Stock Duitsland
121  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Rusland
121  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Duitsland
124  Zoltán Katonka & Zsofia Kovalik Hongarije
124  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Duitsland
126  Markus Bensch & Johanna Bensch Duitsland
127  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Letland
127  Markus Jäger & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Duitsland
129  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusland
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Hongarije
131  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Duitsland
132  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Italië
132  Stephan Ulrich & Carola Keller Duitsland
132  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Duitsland
135  Tony Centonze & Sabrina Daga Italië
135  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Duitsland
135  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Lithouwen
135  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Nederland
139  Timo Neumann & Katharina Lange Duitsland
140  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Duitsland
141  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Rusland
142  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Nederland
142  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Duitsland
142  Andrey Paramonov & Aleksandra Pak Rusland
145  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Rusland

Round 1 (top 191)

146  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
146  Patrick Defayay & Sara Wagner Duitsland
148  Balazs Papp & Orsolya Zabos Hongarije
149  Luis Fernandez & Rocio Munoz Spanje
150  Evgueni Zaitsev & Kristina Verdieva Rusland
152  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Duitsland
152  Sergi Valls & Anna Poblet Spanje
154  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Duitsland
155  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Spanje
156  Armin Balk & Bettina Kaiser Duitsland
156  Timo Henkes & Agnes Petranyi Duitsland
156  Renato Markic & Carolin Hirschberger Duitsland
159  Jens Arnegger & Katharina Kegel Duitsland
159  Edwin Chabot & Cherita Schols Nederland
159  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Duitsland
162  Andrei Gavrilov & Irina Romaniukina Rusland
162  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Tsjechië
164  Tom Boumans & Ciska Baarda Nederland
164  Aleksei Ilin & Natalya Pereverzeva Rusland
166  Peter Heymann & Sybille Heymann Duitsland
167  Eddy Nowicki & Erna Willems België
168  Dmitriy Kuchin & Alena Lashina Rusland
169  Andreas Tippel & Sandra Tippel Duitsland
170  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Oostenrijk
171  Kristian Benthien & Carolin Wende Duitsland
172  Jarek Dudek & Julia Patzelt Duitsland
172  Martin Jakobi & Diana Schatz Duitsland
172  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Duitsland
172  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Duitsland
176  Thomas Müller & Nikola Brock Duitsland
176  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Duitsland
178  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Duitsland
178  Andrey Teselkin & Olga Gontcharova Rusland
181  Andrea Guerrazzi & Marilena Ghezzi Italië
182  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Duitsland
183  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
183  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Duitsland
185  Stefan Isenecker & Silke Störl Duitsland
186  Uwe Greger & Silke Beulen Duitsland
186  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Duitsland
186  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Nederland
186  Andrey Sorokolat & Natalia Sorokolat Rusland
186  Gerald Weile & Eva Nesselmann Duitsland
192  Dominique Kets & Anita Crokaert België
192  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Duitsland
192  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}