Results from German Open 2003 - Juniors II Ten Dance maandag 18 augustus 2003
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2003
Duitsland - Mannheim maandag 18 augustus 2003

Juniors II Ten Dance maandag 18 augustus 2003

Finale

1  Artem Zubarev & Julia Davydova Rusland
2  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldavië
3  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Duitsland
4  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Rusland
5  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Rusland
6  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Rusland
7  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Lithouwen
9  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Rusland
10  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Italië
11  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Rusland
12  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Rusland

Kwart-Finale

13  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rusland
13  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Duitsland
15  Denis Balan & Irina Dolinta Moldavië
16  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rusland
17  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rusland
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
17  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rusland
17  Martins Vargulis & Zane Lase Letland
21  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indië
22  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Rusland
23  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Rusland
24  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Moldavië

Round 3 (top 40)

25  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Rusland
26  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Lithouwen
26  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
26  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Estonië
26  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Rusland
30  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldavië
30  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
32  Nikita Donitchev & Katia Pietrova Rusland
33  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Rusland
33  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldavië
35  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Rusland
36  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polen
36  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Lithouwen
38  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Rusland
39  Sergey Spiridonov & Maria Timokhina Rusland
40  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië

Round 2 (top 60)

41  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Duitsland
42  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polen
42  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Rusland
42  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusland
45  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rusland
45  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Duitsland
45  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Rusland
48  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
49  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Spanje
49  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Lithouwen
51  Atanas Mesechkov & Iana Akimova Bulgarije
51  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Kazachstan
53  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Rusland
54  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldavië
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Hongarije
56  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu China
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Duitsland
58  Kaspars Logins & Madara Kumelina Letland
59  Denis Buga & Viktoria Mysnik Rusland
59  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Duitsland

Round 1 (top 77)

61  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusland
62  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Italië
63  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldavië
64  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Spanje
64  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Rusland
64  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Duitsland
67  Zsolt Birta & Orsolya Deak Roemenië
67  Dumitru Pascu & Marica Derdene Roemenië
69  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Ukraïne
70  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Duitsland
70  Willy Wursch & Adrienne Jugl Duitsland
72  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanje
72  Jie-si Li & Huan Huang China
74  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Duitsland
75  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Duitsland
75  Manuel Schöke & Melanie Schöke Duitsland
77  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Letland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}