Results from German Open 2003 - Junior I Ten Dance vrijdag 22 augustus 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2003
Duitsland - Mannheim maandag 18 augustus 2003

Junior I Ten Dance vrijdag 22 augustus 2003

Finale

1  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Ukraïne
2  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
3  Kirill Belorukov & Olga Nikolajeva Rusland
4  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldavië
5  Anton Karpov & Anna Volkova Rusland
6  Anton Azanov & Maria Kudriashova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polen
8  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusland
9  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusland
10  Armen Tsaturyan & Elena Salikhova Rusland
11  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Rusland
12  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Rusland

Kwart-Finale

13  Valeriy Sasin & Ruzana Yudytska Ukraïne
14  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
15  Dmitri Bredikhin & Yulia Kuznetsova Rusland
16  Ravil Boyazitov & Dina Bogapova Rusland
17  Motiejus Bagdonas & Gabriele Brazauskaite Lithouwen
17  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Duitsland
19  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Moldavië
20  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
21  Boris Filatov & Anna Rychagova Rusland
22  Evgheni Sandrovschi & Veronica Grigoras Moldavië

Round 2 (top 36)

23  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Rusland
23  Victor Kraft & Marina Beck Duitsland
25  Ilko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgarije
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Duitsland
27  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rusland
28  Konstantin Gorodilov & Erika Reinaru Estonië
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Rusland
30  Mikhail Ostryakov & Svetlana Koshkina Rusland
31  Pavel Krivcov & Olga Tarasova Rusland
32  Vladimir Makarenko & Yuliya Sukalenko Ukraïne
33  Zen-hui Wang & Wei Fan China
33  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Rusland
35  Alexander Bliznyuk & Alina Vedeneeva Rusland
35  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rusland

Round 1 (top 49)

37  Valeri Wolf & Stefanie Dannehl Duitsland
38  Maxim Belov & Marina Kunash Rusland
39  Sergey Taratuta & Sofya Kharina Rusland
40  Edgars Ozerskis & Julia Trifonova Letland
41  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
42  Elvijs Tarasovs & Anna Sevastjanova Letland
43  Sergei Astafiev & Annabelle Perez Israël
44  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Spanje
44  Joao Martins & Susana Zambujo Portugal
46  Carlos Fernandes & Sofia Cordeiro Portugal
47  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
47  Meik Benjamin Tafelski & Fiona Tafelski Duitsland
47  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}