Results from German Open 2003 - Junior II Standard dinsdag 19 augustus 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2003
Duitsland - Mannheim maandag 18 augustus 2003

Junior II Standard dinsdag 19 augustus 2003

Finale

1  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Rusland
2  Artem Zubarev & Julia Davydova Rusland
3  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Lithouwen
4  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
5  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Lithouwen
6  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Rusland
7  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rusland
9  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polen
10  Martins Vargulis & Zane Lase Letland
11  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonië
12  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Rusland

Kwart-Finale

13  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldavië
14  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Rusland
15  Denis Balan & Irina Dolinta Moldavië
15  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Rusland
17  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Rusland
17  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indië
19  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldavië
20  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Roemenië
20  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Rusland
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
23  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Lithouwen
25  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Rusland

Round 3 (top 40)

26  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rusland
26  Nikita Lyssenkov & Olga Samarova Rusland
28  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Rusland
28  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rusland
28  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukraïne
31  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Letland
32  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Lithouwen
33  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Estonië
33  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Duitsland
35  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
35  Oleg Vdovin & Anna Satsuk Rusland
37  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Duitsland
37  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusland
39  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Rusland
40  Jonny Ruscito & Ilaria Campana Italië
41  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusland

Round 2 (top 65)

42  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Rusland
42  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rusland
42  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
42  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Italië
46  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Rusland
47  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Moldavië
48  Nikita Donichev & Ecaterina Petrova Rusland
48  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Rusland
50  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polen
50  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu China
50  Kaspars Logins & Madara Kumelina Letland
53  Radim Brach & Hana Pikalova Tsjechië
53  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldavië
55  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldavië
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Hongarije
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Duitsland
58  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Spanje
59  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Duitsland
59  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Rusland
61  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Duitsland
61  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldavië
63  Denis Buga & Viktoria Mysnik Rusland
63  Egor Schiry & Nina Bratusenko Rusland
63  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Kazachstan
66  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Rusland

Round 1 (top 80)

67  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Rusland
67  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Ukraïne
67  Vilius Stuopelis & Kristina Bagrova Lithouwen
70  Vaisvila Dominykas & Monika Bliujute Lithouwen
70  Dumitru Pascu & Marica Derdene Roemenië
70  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Spanje
70  Benny Puder & Annika Spenger Duitsland
74  Zsolt Birta & Orsolya Deak Roemenië
75  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Duitsland
76  Petr Plsek & Andrea Plskova Tsjechië
77  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Duitsland
78  Willy Wursch & Adrienne Jugl Duitsland
79  Manuel Schöke & Melanie Schöke Duitsland
79  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Letland
81  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}