Results from German Open 2003 - IDSF International Open Standard vrijdag 22 augustus 2003
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2003
Duitsland - Mannheim maandag 18 augustus 2003

IDSF International Open Standard vrijdag 22 augustus 2003

Finale

1  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italië
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Duitsland
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italië
5  Mark Friedmann & Claudia Köhler Duitsland
6  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusland
8  Domen Krapez & Monica Nigro Slovenië
9  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovenië
9  Benedetto Ferruggia & Agnieszka Kazmierczak Polen
9  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldavië
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Duitsland
13  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovenië

Kwart-Finale

14  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Rusland
15  Roman Mayer & Siret Siilak Oostenrijk
16  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Engeland
16  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rusland
18  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
19  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
20  Stanislaw Massold & Christine Deck Duitsland
21  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Tsjechië
21  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Duitsland
23  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Italië
23  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Denemarken
25  Christian De Cillis & Claudia Balestra Amerika

Round 5 (top 48)

26  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Italië
26  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
28  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Lithouwen
28  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polen
30  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Italië
30  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polen
30  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rusland
30  Simone Segatori & Denise Pasqualotto Italië
34  Luca Leoni & Anna Maria Ciccone Italië
35  Marco Chieregato & Francesca Colomba Italië
35  Vaidotas Lacitis & Paulina Glazik Polen
37  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusland
37  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
37  Roman Migunov & Elena Galagan Estonië
37  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldavië
41  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Byelorussia
41  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Duitsland
41  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
41  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polen
45  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Duitsland
46  Michal Mladek & Andrea Stolinova Tsjechië
46  Christopher Short & Yana Balabayeva Engeland
48  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Duitsland

Round 4 (top 95)

49  Jan Halir & Lucie Sedlakova Tsjechië
51  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polen
51  Simone Daniele & Elisa Chanaa Italië
51  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldavië
51  Michael Wenger & Franziska Diefert Duitsland
55  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusland
56  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italië
56  Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Rusland
56  Csaba László & Szilvia Szögi Hongarije
56  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
60  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraïne
60  Michal Drha & Tereza Bufkova Tsjechië
60  Andraz Snoj & Anna Sazina Slovenië
63  Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Canada
63  Oleksandr Ushakov & Viktoria Sokolova Ukraïne
65  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
65  Felix Schäfer & Melanie Ahl Duitsland
67  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Duitsland
67  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
67  Mart Raudvee & Anna Dulneva Estonië
70  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldavië
70  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Italië
70  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finland
70  Aleksandr Ostrovsky & Anastasia Gamalynova Rusland
74  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Duitsland
74  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraïne
76  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusland
77  Mikhail Orlov & Polina Fomina Rusland
77  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
77  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Duitsland
77  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tsjechië
82  Christian Lange & Anna Korbutt Duitsland
83  Sergey Dementyev & Daria Konstantinova Rusland
83  Michael Sörensen & Miriam Blume Denemarken
85  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusland
85  Tomas Surovec & Denisa Halicka Slowakije
87  Adam Markiel & Lidia Cwiklinska Polen
87  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italië
87  Philip Redmond & Anastasia Lavrenko Ierland
90  Christian Engelhardt & Inka Wagner Duitsland
90  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Nederland
90  Erik Páli & Viktoria Pali Hongarije
93  Joel Marasigan & Clara Shih Canada
93  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slowakije
95  Michael Kluge & Marlene Quenzel Duitsland
95  Martin Reiss & Corinna Sadowski Duitsland
97  Dmytro Zimnenko & Iryna Mikhonik Ukraïne

Round 3 (top 137)

98  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Rusland
99  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Duitsland
99  Ludek Novotny & Zuzana Votrelova Tsjechië
102  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rusland
102  Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukraïne
102  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Duitsland
102  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Italië
102  Vasili Sazonov & Tatyana Livatova Rusland
102  Simone Zat & Fanny Godin Canada
110  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
110  Petr Simacek & Alena Sismova Tsjechië
113  Alexander Schack & Susi Susa Duitsland
114  Nico Burkel & Andrea Pihl Duitsland
114  Ronny Hörig & Chantale Hartung Duitsland
114  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Duitsland
117  Gintautas Bulotas & Annette Ziller Duitsland
117  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Hongarije
117  Sebastian Wagenbach & Bianca Stängle Duitsland
120  Maksim Tschernin & Sonja Schwarz Duitsland
120  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Tsjechië
122  Stefano Massafra & Silvia Trevisan Italië
122  Serghei Slobodean & Marina Bazarova Moldavië
124  Krzysztof Bozek & Lenka Matouskova Tsjechië
124  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Italië
124  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Lithouwen
124  George Varganov & Oksana Nevinnova Rusland
124  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Nederland
129  Qi Dang & Jia Niu China
129  Markus Zunker & Tetyana Antonenko Zwitserland
133  Miroslav Bahnik & Eva Kemerova Tsjechië
134  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Italië
134  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
136  Audrius Petrauskas & Ruta Buragaite Lithouwen
137  Andreas Hötzel & Cindy Weist Duitsland
137  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Duitsland
137  Andreas Rothe & Sonja Hain Duitsland
137  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Italië
141  Jakub Pavlik & Martina Opitova Tsjechië
142  Andreas Baumgart & Heike Frommherz Duitsland
143  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Duitsland
144  Gero Christophersen & Nicole Goes Duitsland
144  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland

Round 2 (top 195)

146  Michael Calloens & Sonia Souto Prieto België
146  Sonke Schakat & Solveig Schakat Duitsland
146  Egor Shemetov & Ekaterina Shvetsova Rusland
149  Dmitrii Paiu & Anastasia Florin Moldavië
149  Rico Schlammer & Marit Kramski Duitsland
151  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Italië
151  Marc Bieler & Eva Kempf Duitsland
151  Bruno Caseiro & Tatiana Moreira Santos Portugal
151  Keita Hasegawa & Hiroko Tokoro Japan
151  Frank Schulnies & Birgit Schulnies Duitsland
151  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Duitsland
157  Peter Hahn & Christiane Deus Duitsland
157  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Duitsland
160  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Duitsland
160  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
160  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Tsjechië
163  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Duitsland
163  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Duitsland
163  Dmitry Starikov & Anna Mazalo Kazachstan
166  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tsjechië
166  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
168  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Duitsland
168  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Duitsland
171  Jens Grüttemeier & Kathrin Jandrey Duitsland
171  Petr Mares & Martina Horakova Tsjechië
173  Alexander Diernberger & Nathalie Briem Duitsland
174  Armin Balk & Bettina Kaiser Duitsland
175  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Duitsland
175  Igor Moskalewko & Valeria Movchan Byelorussia
177  Csongor Balogh & Anita Szabó Hongarije
177  Sascha Otto & Nadejda Drujinina Duitsland
177  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Duitsland
177  Richard Weigel & Doreen Weigel Duitsland
181  Jeroen Bolk & Femke Verhaaren Nederland
181  Alexander Disam & Jasmin Kölz Duitsland
183  Alexander Bezzubov & Ekaterina Isakovich Rusland
183  Thomas Grusser & Claudia Seidel Duitsland
183  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Duitsland
183  Anton Nazarov & Katherine Engelking Duitsland
183  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Duitsland
188  Tim Bonkowski & Alexandra Bonkowski Duitsland
188  Marc Hotfilder & Heike Macke Duitsland
188  Markus Krebes & Jenny Thiel Duitsland
188  Marco Schetler & Maria Borgwardt Duitsland
192  Stan Korthagen & Marloes Groenendaal Nederland
192  Barry Olthof & Samantha Voermans (aka Kolijn) Nederland
194  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusland
196  Kay Schneutzer & Jette Schimmel Duitsland
197  Vitaliy Moskovskiy & Tatyana Makarenko Byelorussia
198  Ilya Belov & Natalia Liacheva Rusland
198  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Duitsland
200  Michael Horny & Christine Gassler Oostenrijk
200  David Pereira & Sandy Kirsch Duitsland
202  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Duitsland
202  Timo Neumann & Karin Eva Seitz Duitsland
202  Uwe Schieren & Melanie Schieren (aka Hielscher ) Duitsland
205  Roberto Garcia & Sara Martin Spanje
205  Edgar Marcos & Saray Gomez Spanje

Round 1 (top 315)

206  Andreas Andersen & Sabine Heuser Duitsland
206  Vitalij Bach & Ivelina Kaseva Duitsland
206  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
206  Fabian Lohauss & Anke Gillner Duitsland
206  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Moldavië
206  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Duitsland
206  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Lithouwen
206  Rolf Van Laan & Inez Mertens Nederland
214  Paul Bakker & Cynthia Kolijn Nederland
214  Jan Hendrik Meier & Verena Alexa Ohm Duitsland
214  Vladimir Petrov & Nevena Lazarova Bulgarije
217  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
217  Csaba Bozoki & Agnes Dudas Hongarije
217  Patrick Defayay & Sara Wagner Duitsland
217  Delf Eichhorn & Susanne Käst Duitsland
217  Oliver Mothes & Daniela Georgi Duitsland
217  Balazs Papp & Orsolya Zabos Hongarije
217  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Duitsland
217  Stanislav Sram & Lenka Ourednikova Tsjechië
225  Sergiu Luca & Ramona Dinu-biringer Duitsland
225  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Oostenrijk
225  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Duitsland
228  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Duitsland
228  Igor Bogatiriov & Margareta Simion Moldavië
228  Edwin Chabot & Cherita Schols Nederland
228  Jörg Hofmeister & Susanne Kauer Duitsland
228  Daniel Möser & Sarah Faderl Duitsland
233  Michael Regonesi & Alessandra Prandini Italië
234  Diego Arias Prado & Anita Heredia Semionova Spanje
234  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Spanje
234  Jürgen Gabriel & Tanja Zimmermann Duitsland
237  Norbert Bliesze & Julia Brix Duitsland
238  Andreas Bittorf & Sabine Haas Duitsland
238  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
238  Jorgen Hultermans & Shirly Habets Nederland
238  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Duitsland
242  Ramon De Kleijn & Gwendolyn Wielandt Nederland
242  Dmitrijs Fedaks & Edita Ivanova Letland
242  Rudolf Hoch & Claudia Stock Duitsland
242  Da Guang Jiang & Bei Shen China
242  Udo Quattelbaum & Sabine Spill Duitsland
242  Bruno Wissenz & Tina Molter Duitsland
242  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Nederland
249  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japan
250  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Duitsland
250  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Duitsland
250  Stefan Staufert & Jasmin Borgmann Duitsland
253  Pascal Buchtmann & Alma Marit Hermann Duitsland
253  Willem Christiaans & Claudia Van Den Berg Nederland
253  Till Gerlach & Eva Röhn Duitsland
253  Stefan Kolip & Inge Kolip Duitsland
253  Arne Kraft & Karen Kraft Duitsland
253  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Duitsland
253  Alexander Schalk & Meike Drews Duitsland
260  Armin Kress & Karin Dick Duitsland
261  Gergely Darabos & Krisztina Szaka Hongarije
261  Andrey Egorov & Marina Egorova Rusland
261  Erik Neumayr & Claudia Balzer (aka Lennert ) Duitsland
264  Gino Bruno & Cristina Bruno (aka Orzo) Italië
264  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Nederland
264  Klaus Jäde & Urte Jäde Duitsland
268  Thomas Drochelmann & Tanja Metje Duitsland
268  Gerhard Schröder & Martina Lamping Duitsland
268  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Duitsland
271  Uwe Greger & Silke Beulen Duitsland
271  Oliver Leonhardt & Heike Leonhardt Duitsland
271  Fabio Motta & Valeria Giupponi Italië
271  Sven Tschirley & Dorothea Rochusch Duitsland
275  Marc Barrantes Leon & Anna Buer Duitsland
275  Thomas Kowalewski & Verena Kowalewski (aka Hoecherl) Duitsland
275  Alexander Pawlik & Evgenia Pawlik Duitsland
275  Christian Schroder & Sabrina Hartwig Duitsland
275  Andreas Tippel & Sandra Tippel Duitsland
275  Christian Zuber & Eva Ernst Duitsland
282  Francesco Andreani & Elisa Angelani Italië
282  Ilia Emelianov & Aleksandra Pendyakova Rusland
282  Roman Karpoukhine & Marta Salvat Spanje
282  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Duitsland
282  Rui Nunes & Joana Nunes Portugal
282  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Duitsland
289  Enrico Böhm & Iris Mauersberger Duitsland
289  Tom Boumans & Ciska Baarda Nederland
289  Kai Fleischer & Jana Blaschke Duitsland
289  Andreas Kindt & Anne Hinz Duitsland
289  Frank Komarek & Sabine Komarek (aka Plumacher) Duitsland
289  Holger Koschinski & Ruth Wipperfürth Duitsland
298  Christian Blut & Linda Fischer Duitsland
298  Rainer Buckreus & Yvonne Schuster Duitsland
298  Stefan Ciapura & Karin Grade Duitsland
298  Matthias Jasper & Birgit Tomesch Duitsland
298  Markus Kruff & Linda Deborah Kröger Duitsland
298  Thomas Müller & Nikola Brock Duitsland
298  Joachim Schmidt & Daniela Gerlach Duitsland
305  Stephan Brückner & Stefanie Maycock Duitsland
305  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Duitsland
305  Felix Wernz & Gaby Scholz Duitsland
308  Michael Esser & Sonja Sander Duitsland
308  Stephan Otte & Carolin Schollmayer Duitsland
308  Helge Schacht & Franziska Ulferts (aka Schacht ) Duitsland
308  Andreas Zenner & Evgenia Noll Duitsland
313  Andreas Butzenlechner & Petra Kayser Duitsland
313  Robert Chabot & Anouk Van Hoeven Nederland
313  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Duitsland
313  Martin Kleyn & Solveig Böhlke Duitsland
313  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Duitsland
313  Nikolas Kuramochi & Anett Paetz Duitsland
313  Sylvain Linhthong & Sarah Faust Frankrijk
313  Gerald Weile & Eva Nesselmann Duitsland
313  Pascal Zuber & Tanja Hablowetz Duitsland
326  Jens Dyck & Daniela Ritschel Duitsland
326  Frederik Malsy & Christina Hüttl Duitsland
326  Paulo Martins & Marisa Cardoso Portugal
326  Bernd Steines & Silvia Friedenberger Duitsland
326  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Duitsland
333  Martin Jakobi & Diana Schatz Duitsland
333  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Duitsland
333  Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rusland
333  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Duitsland
333  Leonids Tihonovs & Vita Surmovica Letland
333  John Townsend & Sabine Kuntze Engeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}