Results from German Open 2000 - Junior I Latin donderdag 31 augustus 2000
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 2000
Duitsland - Mannheim dinsdag 29 augustus 2000

Junior I Latin donderdag 31 augustus 2000

Finale

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusland
2  Raimondo Todaro & Jenny Bonfiglio Italië
3  Gabriele Simone & Ester Spadavecchia Italië
4  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rusland
5  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Italië
6  Georgiy Korolyov & Veronika Burtova Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alexander Bisserov & Irina Vinogradova Rusland
7  Aleksey Gayduk & Valeria Oleinikova Rusland
9  Maksym Letushov & Kseniya Selivanovska Ukraïne
10  Ivan Mouraviev & Inga Tindronova Rusland
11  Alexander Perezhigin & Alina Nechai Rusland
12  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukraïne

Kwart-Finale

13  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rusland
14  Natan Rositsan & Yana Goldshtein Canada
15  Evgueni Sakhno & Evguenia Platonova Rusland
16  Alexei Godlevski & Anna Dvornikova Rusland
16  Vladimir Kondratiouk & Viktoria Fomenko Rusland
16  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Ukraïne
16  Alexander Zimin & Olga Tsepeleva Rusland
20  Alexander Meshcheryakov & Maria Timokhina Rusland
20  Kirill Zhuzhnev & Yuliya Shevchenko Rusland
20  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Rusland
23  Alexander Rebrov & Nina Solovieva Rusland
24  Anton Pack & Yelena Klyuchnikova Kazachstan
24  Serguei Voitovitch & Ekaterina Vorobieva Rusland

Round 2 (top 48)

26  Dumitru Doga & Natalia Sandru Moldavië
26  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Tsjechië
26  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Lithouwen
29  Ivan Antichkin & Nadiezda Stepochkina Rusland
29  Asili Ivanov & Lika Rassomakhina Rusland
29  Anton Semionov & Margarita Novitskaia Rusland
32  Pawel Godek & Martyna Janik Polen
33  Petr Koulnev & Elona Kazakova Rusland
33  Konstantin Niemann & Christina Grieger Duitsland
33  Dmitriy Pugachev & Ekaterina Tchistiakova Rusland
36  Pavel Bochkov & Ekaterina Zubareva Rusland
37  Nikolay Fanagin & Dina Shakirova Rusland
37  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukraïne
37  Denis Medvedev & Anna Martsenko Rusland
40  Denis Balan & Elena Rabinovici Moldavië
40  Egor Chemetov & Uliana Femenko Rusland
40  Kirill Ganopolsky & Sabrina Pernat Duitsland
40  Igor Kuzmenko & Olga Telpys Ukraïne
40  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstan
45  Egor & Oleksandra Ponomareva Ukraïne
45  Andreas Dieter & Valeriya Fridman Duitsland
45  Filip Maly & Veronika Mala Tsjechië
48  Robert Drobinski & Paula Kubiak Polen

Round 1 (top 91)

49  Andrey Sirbu & Ilona Revetcaia Moldavië
49  Alexei Troshine & Ksenia Vasilyeva Rusland
49  Timur Voronov & Anna Martynova Rusland
52  Diego Martinez & Valeria Guarino Duitsland
52  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir IJsland
52  Andrei Stratichuc & Ekaterina Dosan Moldavië
52  Bogdan Tarasov & Ganna Lantukh Ukraïne
56  Finn Gerrit Bohn & Janine Rehders Duitsland
56  Pavel Bondarenko & Veronika Golodneva Rusland
56  Eric Damian & Stela Gorbulea Moldavië
59  Pavol Adamecky & Rachel Suchalova Slowakije
59  Yury Ageev & Bella Fateeva Rusland
59  Eugen Gaar & Sabine Vorbrodt Duitsland
59  Konstantin Gershun & Anastasia Kompanietz Israël
59  Vitaliy Kolpakov & Olga Chelomitskaia Rusland
64  Aleksey Gavenko & Vera Goloubenko Rusland
64  Sascha Keller & Natascha Veremeeva Duitsland
66  Florian Adam & Jacqueline Cavusoglu Duitsland
66  Vadim Lupan & Aliona Duca Moldavië
68  Andreas Podlich & Anna Gerber Duitsland
68  Jakub Ziernik & Joanna Kantek Polen
70  Tamás Balint & Enikö Baráth Hongarije
70  Philipp Hanus & Laurence Klett Duitsland
70  Maksim Luchko & Vera Nam Rusland
70  Alexandr Oltianov & Nataliya Onischenko Ukraïne
74  Pierre Muller & Marie Blunstein Frankrijk
75  Gogita Gongadze & Mzia Orvelashvili Georgië
76  Emil Daniel Leonte & Virginia Rosca Roemenië
77  Vlad Cristache & Laura Ghita Roemenië
77  Damian Czarnecki & Eva Maria Marcher Denemarken
79  Manuel Hirt & Marion Hopf Duitsland
79  Serguei Kamenev & Maria Bakuta Rusland
81  Michael Regonesi & Michela Oberti Italië
82  Christopher Knack & Anna Lena Knack Duitsland
83  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Duitsland
84  Konstantin Ratchitskij & Melissa Schmidt Duitsland
85  Andre Brandewiede & Irina Michaelis Duitsland
85  Tiago Gaspar & Lara Quiterio Portugal
85  Sven Gödicke & Anuschka Gödicke Duitsland
85  Jon Thor Jonsson & Hanna Run Oladottir IJsland
89  Quentin Duval & Myrtille Duval Frankrijk
89  Alari Liiv & Nele Metsallik Estonië
89  Aleksey Markelov & Valeria Korjova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}