Results from German Open 1999 - Youth Standard woensdag 25 augustus 1999
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 1999
Duitsland - Mannheim dinsdag 24 augustus 1999

Youth Standard woensdag 25 augustus 1999

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italië
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraïne
3  Rosario Guerra & Lia Mullins Ierland
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
5  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Lithouwen
6  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Duitsland
7  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Marco Lustri & Emanuela Lustri Italië
9  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
10  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
11  Olexiy Kashkovskyy & Anastasia Jideliova Moldavië
12  Christoph Kies & Silke Zetzsche Duitsland

Kwart-Finale

13  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Duitsland
14  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Letland
15  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusland
16  Alessio Di Veronica & Tania Amico Italië
16  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Polen
18  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Italië
19  Andrius Brinkmanis & Ruta Zajanckauskaite Lithouwen
20  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Italië
21  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Letland
22  Simone Segatori & Lara Astolfi Italië
23  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polen
23  Cristian Venosa & Genny Lombardi Italië

Round 3 (top 49)

25  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Duitsland
25  Emanuele Lannocca & Jessica Lannocca Italië
25  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Italië
25  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Zweden
29  Rafael Pierce & Anna Kedziora Polen
30  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Tsjechië
31  Csaba László & Anikó Németh Hongarije
31  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Rusland
31  Michael Wenger & Kim Thurau Duitsland
31  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polen
35  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir IJsland
35  Marco Mancini & Giada Filacchione Italië
37  Edgaras Adomaitis & Aine Luigailaite Lithouwen
38  Rüdiger Homm & Julia Belch Duitsland
39  Martin Parmas & Kaisa Oja Estonië
40  Octavian Para & Olga Fedosenco Moldavië
40  Sergiy Savkov & Yelizaveta Zavorotnya Ukraïne
40  Jan Supik & Martina Branna Tsjechië
40  Alexander Tchesnokov & Tatiana Kudriavtseva Rusland
40  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polen
45  Aleksey Efremenko & Ekaterina Werschinina Rusland
45  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Denemarken
47  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Armenië
48  Timofei Bavinov & Elena Ouspenskaia Rusland
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Frankrijk

Round 2 (top 89)

50  Martin Krc & Lenka Matouskova Tsjechië
50  Richard Lowes & Sarah Johnson Engeland
50  Roberts Nemiro & Dace Matisa Letland
50  Giordano Pizzardi & Annamaria Bassano Italië
54  Domenico Ferraro & Soile Nasanen Finland
54  Robert Gurdiumov & Ekaterina Arzhannikova Rusland
54  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Italië
54  Nikolai Spiridenko & Anna Souproun Rusland
58  Mikhail Orlov & Ekaterina Kaleeva Rusland
58  Viktor Paliy & Oleksandra Kondrashova Ukraïne
60  Francesco Caramia & Vincenza Laterrenia Italië
61  Francesco Cinque & Paola Mele Italië
61  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Letland
61  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rusland
64  Karlis Andersons & Evita Everse Letland
64  Oleksander Kasko & Anastasiya Kislina Ukraïne
64  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italië
64  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rusland
68  Pavel Fomin & Ksenia Kapralova Rusland
68  Ruslan Ramazanov & Natalia Adam Rusland
70  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Italië
71  Alessandro D'ottavi & Pamela Fritella Italië
71  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Roemenië
71  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Duitsland
71  Matteo Menghini & Elisa Elisei Italië
71  Andrew Przybyl & Adrianna Przybyl Polen
71  Marco Rossi & Laura Ciampini Italië
71  Maciej Zamojski & Justyna Jagiela Polen
78  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Polen
78  Rafal Olek & Agnieszka Ciszewska Polen
78  Lukasz Sobczynski & Agata Kowalska Polen
81  Kristjan Kuusk & Katrin End Estonië
81  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tsjechië
83  Piotr Szewczyk & Monika Rogozinska Polen
84  Alexander Diemke & Birgit Kettner Duitsland
84  Jure Pirc & Manca Dolenc Slovenië
84  Nikita Serditov & Elena Cheremet Rusland
84  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Polen
88  Stefan Hinze & Chantale Hartung Duitsland
89  Salvatore Todaro & Alice Ruzza Italië

Round 1 (top 158)

90  Manuel Dell'osta & Veronika Haller Italië
90  Sergey Dobudko & Ioulia Cheina Rusland
92  Artem Berezhnoi & Farida Galieva Rusland
92  Mart Raudvee & Katrin Suija Estonië
92  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukraïne
92  Piotr Wasinski & Monika Marcyniak Polen
92  Tomasz Zukowski & Barbara Palinska Polen
97  Sergey Gorbunov & Irina Vlasieva Rusland
97  Branislav Stefcik & Andrea Slivkova Slowakije
99  Eldar Dzhafarov & Ioulia Malkina Rusland
99  Marcin Kuzinski & Magda Soszynska Polen
99  Mikhail Vlasov & Maria Nakhodkina Rusland
102  Maksim Condratiev & Elena Cravciuc Moldavië
102  Benjamin Gäbler & Ann Kristin Janiztki Duitsland
102  Gregor Intihar & Urska Senveter Slovenië
102  Felice Longo & Flora Lessa Italië
102  Roman Nikiforov & Marina Yevtushenko Ukraïne
102  Kevin Weichert & Nadine Weichert Duitsland
108  Maciej Cieszynski & Agnieszka Wolak Polen
108  Gints Truselis & Elina Kisele Lithouwen
110  Ondrej Bartonek & Lenka Kulfirova Tsjechië
110  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Rusland
110  Maciej Swirski & Izabela Olejniczak Polen
110  Gábor Szasz & Agnes Toth Hongarije
114  Jan Marcel Rahder & Stanislava Bykova Duitsland
115  Maxime Dereymez & Angelique Cali Frankrijk
116  Jens Arnegger & Vanessa Bucher Duitsland
116  Marcin Hakiel & Agnieszka Kazmierczak Polen
116  Michael Olesen & Katherine Bonde Denemarken
119  Marcello Bini & Antonella Lombardi Italië
119  Denis Chepelev & Marina Ilina Rusland
119  Massimiliano Nardino & Donatella Findanno Italië
119  Aleksandr Skarlato & Daria Alisova Ukraïne
119  Konstantin Slaven & Anastasiya Kravchenko Ukraïne
124  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Duitsland
125  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir IJsland
125  Tomasz Kaczynski & Halszka Pawlicz Polen
125  Sven Kreicha & Sabine Heuser Duitsland
128  Radu Cristian Andrei & Florina Mihaela Demidov Roemenië
128  Andrzej Czuchnowski & Dziedric Czuchnowski Polen
128  Ivan Dylko & Svetlana Barteneva Rusland
131  Jaroslaw Krzyszkowski & Justyna Krzyszkowska Polen
131  Rafal Spurek & Daria Kowalska Polen
133  Frank Schulnies & Anke Schulze Duitsland
134  Andrei Joukov & Anastasia Sadovnikova Rusland
134  Julian Riemensperger & Simone Wagner Duitsland
136  Andrei Duca & Roxana Duca Roemenië
136  Nicolas Lugan & Lucie Garric Frankrijk
136  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polen
139  Grzegorz Waskiewicz & Urszula Rosc Polen
139  Marcin Zajlich & Justyna Wasylkowska Polen
141  Manolo Chiari & Marianna Cadei Italië
141  Claudio Tiburzio & Melissa Folco (aka Tiburzio) Italië
143  Martin Müller & Ebru Kaba Duitsland
143  Kamil Sliwowski & Ewelina Szymanowska Polen
145  Jiri Protiva & Eva Fockeova Tsjechië
146  Jochen Diernberger & Katharina Augenstein Duitsland
146  Thomas Mierisch & Angelika Thomas Duitsland
146  Martin Werner & Katja Stetzkowski Duitsland
149  Alexander Levin & Liora Vainberg Israël
149  Yevgeny Litinskiy & Ekaterina Vasiliev Israël
151  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Duitsland
152  Olivian Marian Badita & Delia Sandu Roemenië
153  Bruno Caseiro & Ana Patricia Rodriques Portugal
153  Ronny Hörig & Susann Bänsch Duitsland
153  Marius Ionel & Noemi Horvath Roemenië
156  Sven Balcerzak & Angelique Quesnoit Frankrijk
156  Matthias Löbel & Katrin Böttger Duitsland
156  Nuno Santos & Alexandra Venancio Portugal
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}