Results from German Open 1999 - Junior II Ten Dance donderdag 26 augustus 1999
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 1999
Duitsland - Mannheim dinsdag 24 augustus 1999

Junior II Ten Dance donderdag 26 augustus 1999

Finale

1  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rusland
2  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Rusland
3  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukraïne
4  Rory Couper & Rachael Heron Engeland
5  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Duitsland
6  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Italië
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
9  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Polen
10  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Engeland
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Slovenië
12  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir IJsland

Kwart-Finale

13  Evgueni Smaguin & Alissa Malkova Rusland
14  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukraïne
15  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Italië
16  Sergej Diemke & Katrin Genis Duitsland
17  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië
17  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Moldavië
19  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Rusland
20  Vladimir Karpov & Elena Erchova Rusland
21  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland
22  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Roemenië
23  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Polen
24  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Polen

Round 2 (top 49)

25  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Rusland
26  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Frankrijk
26  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldavië
28  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Tsjechië
29  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Duitsland
29  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Polen
29  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukraïne
32  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazachstan
32  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukraïne
34  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Polen
34  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Rusland
36  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Polen
37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukraïne
37  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Rusland
37  Michael Klahn & Theresa Leopold Duitsland
37  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Polen
37  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Rusland
42  Ali Khan & Berta Bernburg IJsland
43  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Slovenië
43  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Duitsland
45  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Lithouwen
46  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Polen
47  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
47  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukraïne
49  Michael Seidel & Emilia Goldberg Duitsland

Round 1 (top 85)

50  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Denemarken
50  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Roemenië
52  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Tsjechië
52  Daniil Serditov & Liudmila Ruzova Rusland
54  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Lithouwen
54  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Polen
54  Nazar Narov & Olessia Kharebina Rusland
57  Wojciech Mosiej & Kinga Zawada Polen
57  Klaus Wonner & Larissa Bucher Duitsland
57  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukraïne
60  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukraïne
61  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
62  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Denemarken
62  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
64  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Duitsland
65  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Lithouwen
66  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Rusland
67  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Polen
68  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugal
69  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Rusland
70  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Duitsland
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Duitsland
72  Robertas Januta & Kristina Loginova Lithouwen
72  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Duitsland
72  Fabio Trindade & Tatiana Moreira Santos Portugal
75  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Polen
76  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Moldavië
76  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Rusland
78  Ivan Boltnev & Julia Loboda Rusland
79  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Polen
79  Péter Huszka & Gabriella Turi Hongarije
81  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Lithouwen
82  George Struta & Raluca Frandes Roemenië
82  Horia Struta & Sanziana Tarta Roemenië
84  Thomas Hrubenja & Olga Moldavska Duitsland
84  Stefan Mihai Serb & Anca Irina Stoica Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}