Results from German Open 1999 - Junior II Standard zaterdag 28 augustus 1999
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 1999
Duitsland - Mannheim dinsdag 24 augustus 1999

Junior II Standard zaterdag 28 augustus 1999

Finale

1  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Rusland
2  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rusland
3  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Rusland
4  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Engeland
5  Martin Parmas & Kaisa Oja Estonië
6  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Polen
7  Mikhail Breev & Svetlana Zamolotskikh Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Rusland
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
10  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Duitsland
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Slovenië
12  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Italië
13  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië

Kwart-Finale

14  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Moldavië
15  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië
15  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Duitsland
15  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Letland
18  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Rusland
19  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Polen
20  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italië
20  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir IJsland
22  Alessio Altieri & Veronica Bonciolini Italië
23  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukraïne
23  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Tsjechië
25  Rory Couper & Rachael Heron Engeland

Round 3 (top 36)

26  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Italië
26  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Slovenië
28  Vladimir Karpov & Elena Erchova Rusland
29  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukraïne
30  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
31  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Polen
32  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Polen
33  Ali Khan & Berta Bernburg IJsland
33  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland
33  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Tsjechië
36  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Rusland

Round 2 (top 61)

37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukraïne
37  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Polen
37  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Lithouwen
37  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldavië
41  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Polen
41  Sergej Diemke & Katrin Genis Duitsland
41  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Lithouwen
41  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Polen
41  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Frankrijk
41  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Duitsland
47  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Polen
48  Michael Klahn & Theresa Leopold Duitsland
48  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Duitsland
48  Michael Seidel & Emilia Goldberg Duitsland
48  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
52  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Denemarken
52  Tomas Krch & Petra Kocova Tsjechië
52  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukraïne
55  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Polen
56  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Rusland
56  Péter Huszka & Gabriella Turi Hongarije
56  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Roemenië
56  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Lithouwen
60  Jeremy Coblenzer & Regina Gutschmidt Duitsland
61  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Rusland

Round 1 (top 96)

62  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukraïne
62  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukraïne
64  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazachstan
64  Petr Kashinski & Tatiana Gorodilina Rusland
64  Nazar Narov & Olessia Kharebina Rusland
67  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
67  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Moldavië
69  Luca Bevilacqua & Veronica Tarantini Italië
69  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukraïne
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Duitsland
72  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Denemarken
73  Sven Eric Heinemann & Nadine Ludwig Duitsland
73  Dennis Mosolf & Anna Hense Duitsland
73  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukraïne
76  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Rusland
76  Klaus Wonner & Larissa Bucher Duitsland
78  Robertas Januta & Kristina Loginova Lithouwen
78  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Duitsland
80  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Roemenië
80  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Polen
82  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugal
82  Ivan Boltnev & Julia Loboda Rusland
82  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Lithouwen
85  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Polen
85  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Polen
85  Benjamin Dähne & Katja Hallbauer Duitsland
85  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Rusland
85  Stefan Leetz & Maike Wende Duitsland
85  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Rusland
85  Tobias Wochele & Anika Wochele Duitsland
92  Horia Struta & Sanziana Tarta Roemenië
93  Christoph Will & Miriam März Duitsland
93  Dennis Yuji & Alexandra Wierzbicki Duitsland
95  Dominic Grohmann & Nadia Laurito Duitsland
95  George Struta & Raluca Frandes Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}