Results from German Open 1999 - Junior II Standard zaterdag 28 augustus 1999
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 1999
Duitsland - Mannheim dinsdag 24 augustus 1999

Junior II Standard zaterdag 28 augustus 1999

Finale

1  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Rusland
2  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rusland
3  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Rusland
4  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Engeland
5  Martin Parmas & Kaisa Oja Estonië
6  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Polen
7  Mikhail Breev & Svetlana Zamolotskikh Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Rusland
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Polen
10  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Duitsland
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Slovenië
12  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Italië
13  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië

Kwart-Finale

14  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Moldavië
15  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië
15  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Duitsland
15  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Letland
18  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Rusland
19  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Polen
20  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Italië
20  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir IJsland
22  Alessio Altieri & Veronica Bonciolini Italië
23  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukraïne
23  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Tsjechië
25  Rory Couper & Rachael Heron Engeland

Round 3 (top 36)

26  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Italië
26  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Slovenië
28  Vladimir Karpov & Elena Erchova Rusland
29  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukraïne
30  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
31  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Polen
32  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Polen
33  Ali Khan & Berta Bernburg IJsland
33  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Duitsland
33  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Tsjechië
36  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Rusland

Round 2 (top 61)

37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukraïne
37  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Polen
37  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Lithouwen
37  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldavië
41  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Polen
41  Sergej Diemke & Katrin Genis Duitsland
41  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Lithouwen
41  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Polen
41  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Frankrijk
41  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Duitsland
47  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Polen
48  Michael Klahn & Theresa Leopold Duitsland
48  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Duitsland
48  Michael Seidel & Emilia Goldberg Duitsland
48  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië
52  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Denemarken
52  Tomas Krch & Petra Kocova Tsjechië
52  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukraïne
55  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Polen
56  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Rusland
56  Péter Huszka & Gabriella Turi Hongarije
56  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Roemenië
56  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Lithouwen
60  Jeremy Coblenzer & Regina Gutschmidt Duitsland
61  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Rusland

Round 1 (top 96)

62  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukraïne
62  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukraïne
64  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazachstan
64  Petr Kashinski & Tatiana Gorodilina Rusland
64  Nazar Narov & Olessia Kharebina Rusland
67  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
67  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Moldavië
69  Luca Bevilacqua & Veronica Tarantini Italië
69  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukraïne
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Duitsland
72  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Denemarken
73  Sven Eric Heinemann & Nadine Ludwig Duitsland
73  Dennis Mosolf & Anna Hense Duitsland
73  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukraïne
76  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Rusland
76  Klaus Wonner & Larissa Bucher Duitsland
78  Robertas Januta & Kristina Loginova Lithouwen
78  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Duitsland
80  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Roemenië
80  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Polen
82  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugal
82  Ivan Boltnev & Julia Loboda Rusland
82  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Lithouwen
85  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Polen
85  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Polen
85  Benjamin Dähne & Katja Hallbauer Duitsland
85  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Rusland
85  Stefan Leetz & Maike Wende Duitsland
85  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Rusland
85  Tobias Wochele & Anika Wochele Duitsland
92  Horia Struta & Sanziana Tarta Roemenië
93  Christoph Will & Miriam März Duitsland
93  Dennis Yuji & Alexandra Wierzbicki Duitsland
95  Dominic Grohmann & Nadia Laurito Duitsland
95  George Struta & Raluca Frandes Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}