Results from German Open 1998 - Youth Standard woensdag 26 augustus 1998
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 1998
Duitsland - Mannheim dinsdag 25 augustus 1998

Youth Standard woensdag 26 augustus 1998

Finale

1  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukraïne
2  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Italië
3  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italië
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italië
6  Maciej Zahorodny & Julia Raew Polen
7  Mads Abildtrup & Mie Moltke Denemarken
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rusland
9  Domen Krapez & Mateja Cuk Slovenië
10  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Polen
10  Roman Myrkin & Vladlena Aptukova Ukraïne
12  Marco Lustri & Emanuela Lustri Italië

Kwart-Finale

13  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Duitsland
14  Adomas Muralis & Gabriele Valiukaite Lithouwen
15  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Rusland
16  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rusland
17  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Lithouwen
17  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italië
19  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Lithouwen
19  Alexandr Sergeev & Olga Nikolaeva Rusland
21  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
22  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Duitsland
22  Octavian Para & Olga Fedosenco Moldavië
24  Giedrius Statulevicius & Ramune Kukyte Lithouwen
25  Alessio Di Veronica & Tania Amico Italië

Round 3 (top 49)

26  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldavië
26  Morton Larsen & Stine Heerwagen Denemarken
26  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Polen
26  Pawel Tomalczyk & Katarzyna Tomalczyk Polen
30  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Rusland
30  Mariusz Szarecki & Marta Kazowska Polen
32  Christoph Kies & Silke Zetzsche Duitsland
33  Mads Brattlie & Linda Dale Noorwegen
33  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Polen
33  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polen
36  Alberto Bersini & Serena Picco Italië
36  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Frankrijk
36  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polen
36  Antonio Tomassini & Lucia Tomassini Italië
36  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Italië
41  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Duitsland
42  Harrold Engelmann & Melissa Ortiz Gomez Duitsland
42  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Byelorussia
42  Gabriele Pilo & Romina Tumolo Italië
42  Anton Zherebtsov & Iulia Elizarieva Rusland
46  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Letland
47  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldavië
48  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Polen
49  Karlis Andersons & Evita Everse Letland

Round 2 (top 85)

50  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Italië
50  Csaba László & Anikó Németh Hongarije
50  Vassilii Nikechine & Daria Sokina Rusland
53  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusland
53  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Slowakije
53  Christian Lange & Claudia Köhler Duitsland
53  Dmitri Rodygin & Irina Akhtiamova Rusland
57  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rusland
57  Peter Files & Maja Pucelj Slovenië
57  Timon Robin Frank & Inga Eschner Duitsland
57  Andrzej Mialkowski & Aleksandra Krejczy Polen
57  Marco Rossi & Annamaria Bassano Italië
57  Jakub Sadej & Ewa Asparuchow Polen
57  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Rusland
57  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polen
65  Cristian Venosa & Genny Lombardi Italië
66  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
66  Gregor Intihar & Natalija Donko Slovenië
66  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polen
66  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Nederland
70  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Duitsland
70  Gediminas Urbaitis & Jeva Zajanchauskaite Lithouwen
72  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Denemarken
72  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rusland
74  Claus Bohn Holm & Stine Dalsgaard Denemarken
74  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Tsjechië
74  Matteo Menghini & Elisa Elisei Italië
74  Krzysztof Psciuk & Katarzyna Wieczorek Polen
78  Aigars Stolcers & Jevgenija Markova Letland
79  Patrick Helm & Christin Gerth Duitsland
79  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rusland
79  Dennis Kukuk & Romina Kukuk Duitsland
82  Andrej Gubanov & Miriam Pieper Duitsland
83  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Duitsland
84  Iban Salgado & Francina Planas Spanje
85  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Rusland

Round 1 (top 152)

86  Mikhail Eriomin & Albina Issianova Rusland
86  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Letland
86  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukraïne
86  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polen
90  Ales Cokan & Dasa Kotnik Slovenië
90  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Polen
90  Rafal Olek & Izabela Szopinska Polen
90  Simone Segatori & Lara Astolfi Italië
90  Arcadii Turcan & Aliona Soldatchina Moldavië
95  Lukas Cep & Zuzana Sourkova Tsjechië
95  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rusland
95  Adam Galazka & Paulina Obuchowska Polen
95  Olexiy Kashkovskyy & Anastasiya Kislina Ukraïne
99  Piotr Abramek & Anna Horodecka Polen
99  Girts Andins & Zana Zagare Letland
99  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Duitsland
99  Dmitro Litvak & Irina Fisher Ukraïne
103  Evgeni Kriuchkin & Ekaterina Rogachova Rusland
103  Andris Miezitis & Ilze Pigita Letland
103  Alexandre Miliakev & Ksenia Ivanova Rusland
103  Mateusz Sznir & Katarzyna Krupa Polen
103  Deniss Tschursins & Agita Baranovska Letland
108  Gintautas Bulotas & Jurga Vaiciulyte Lithouwen
108  Lucian Dimitras & Ludmila Colesnic Roemenië
108  Philipp Ruge & Jessica Kleeberg Duitsland
111  Roman Iachtchenko & Elena Petrounina Rusland
111  Robert Klosek & Ula Mendyka Polen
111  Vladislav Vasiliev & Inna Pozdniakova Rusland
114  Sven Kreicha & Sabine Heuser Duitsland
114  Jochen Rudolph & Ann Kristin Janitzki Duitsland
114  Jan Supik & Martina Branna Tsjechië
117  Vitaiy Erfan & Oksana Ponochevna Ukraïne
117  Jernej Kamenik & Maja Pihler Slovenië
119  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Roemenië
120  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Letland
120  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Noorwegen
120  Evgen Gurin & Liubov Subareva Ukraïne
120  Stefan Hinze & Chantale Hartung Duitsland
120  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
120  Radoslaw Openchowski & Sandra Lewandowska Polen
120  Artem Rodygin & Olga Serzhantova Rusland
127  Andreas Martens & Kathrin Schellig Duitsland
127  Steffen Meier & Debbie Seefeldt Duitsland
127  Karsten Mogensen & Michelle Poulsen Denemarken
127  Pavel Prourzin & Olga Sitkina Rusland
131  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Tsjechië
131  Gábor Porubcsanszki & Gabriella Biar Hongarije
133  Tomas Dimavicius & Ruta Jokubynaite Lithouwen
134  Andrei Grinevitch & Lilia Ivanova Rusland
135  Joan Batet & Anna Marin Spanje
135  Maxim Verdes & Liliana Ianachevici Moldavië
137  Evgeni Troitski & Maria Sovetnikova Rusland
137  Sebastian Vonesch & Johanna Meyer Duitsland
139  Andrei Migounov & Ekaterina Louneva Rusland
140  Nicolas Lugan & Lucie Garric Frankrijk
140  Sebastian Zele & Patricia Schradinger Duitsland
142  Jens Liebelt & Linda Kirst Duitsland
143  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldavië
143  Alexei Soubbotine & Elizaveta Krouchatina Rusland
143  Uwe Willms & Susanne Graumnitz Duitsland
146  Mirko Nenner & Katja Lachmann Duitsland
147  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Roemenië
147  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
149  Marius Iepure & Anca Florescu Roemenië
150  Thorsten Haas & Simone Freiermuth Duitsland
151  Serguei Krol & Olga Tabakova Rusland
151  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}