Results from German Open 1997 - Youth Standard vrijdag 29 augustus 1997
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 1997
Duitsland - Mannheim vrijdag 29 augustus 1997

Youth Standard vrijdag 29 augustus 1997

Finale

1  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Lithouwen
2  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Italië
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
4  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italië
5  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Lithouwen
6  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Maksimas Davlecinas & Lina Petraityte Lithouwen
7  Lee Portas & Joanna Spencer Engeland
9  Mads Abildtrup & Mie Moltke Denemarken
10  Jurij Batagelj & Manica Kodric Slovenië
11  Harrold Engelmann & Christine Deck Duitsland
12  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Rusland

Kwart-Finale

13  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Italië
13  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Italië
13  Filip Motyl & Patrycja Kuszpit Polen
16  Domen Krapez & Mateja Cuk Slovenië
16  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Polen
18  Morton Larsen & Mette Steckhahn Denemarken
19  Evgueni Asmolov & Tatiana Belayeva Rusland
20  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Italië
21  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovenië
22  Saulius Valavichius & Rusne Barsauskaite Lithouwen
23  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldavië
24  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Italië
24  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Lithouwen

Round 3 (top 49)

26  Mathias Stagel & Gabi Suhadolnik Duitsland
26  Christoph Völcker & Kerstin Völcker Duitsland
28  Maxim Doubovsky & Polina Pavlinova Byelorussia
29  Michal Skawinski & Dominika Kublik Polen
30  Justinas Stucinskas & Asta Silvanaviciute Lithouwen
30  Maciej Zahorodny & Julia Raew Polen
32  Martin Cech & Martina Opltova Tsjechië
32  Paul Mccann & Victoria Martin Ierland
34  Goran Maric & Nina Geric Slovenië
34  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polen
34  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Polen
37  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Byelorussia
37  Jesper Lund Sörensen & Kirstine Olsen Denemarken
39  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Lithouwen
39  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Duitsland
39  Marek Jezewski & Agnieszka Glowacka Polen
39  Rene Loft & Michelle Abildtrup Engeland
43  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Rusland
43  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Rusland
45  Piotr Wasinski & Katarzyna Galka Polen
46  Patrick Seefeldt & Kathrin Böhme Duitsland
47  Michal Herman & Anna Iwaniak Polen
47  Stawomir Roguz & Marta Ducka Polen
49  Stefano Massafra & Liana Darra Italië

Round 2 (top 70)

50  Gunnar Klack & Anke Klack Duitsland
50  Adam Kowalik & Karina Nawrot Polen
52  Marcin Deba & Natalia Maciolek Polen
52  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Noorwegen
54  Bartosz Penkala & Anna Ramiaczek Polen
54  Miha Zveglic & Mojca Kodela Slovenië
56  Tadej Mihelcic & Iris Igic Slovenië
57  Giampaolo Patane & Rosalia Lupica Italië
57  Alexandru Sarov & Tatiana Malihin Moldavië
59  Girts Andins & Jelena Bessonova Letland
59  Pavel Ermakov & Alexandra Postelniak Rusland
59  Nedas Grigaliunas & Zana Butrim Lithouwen
59  Vadim Sokolov & Ekaterina Kazannikova Rusland
63  Evgeni Almuratov & Marina Botina Rusland
63  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Tsjechië
65  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polen
66  Loutchian Dimitrash & Svetlana Basinschaia Moldavië
66  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Polen
68  Sergei Kamenko & Olga Stoliar Byelorussia
69  Dmitrii Panochek & Ecaterina Cernat Moldavië
70  Christian Lange & Claudia Köhler Duitsland

Round 1 (top 105)

71  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Duitsland
72  Valerio Perini & Cristina Rigoni Italië
73  Rafal Beldycki & Justyna Kondratowicz Polen
74  Valentin Butanche & Raluca Dumitrache (aka Ivan) Roemenië
74  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rusland
76  Oktavian Para & Aliana Soldatkina Moldavië
77  Mateusz Sznir & Joanna Kaczmarska Polen
78  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Cieslak Polen
79  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Oostenrijk
79  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Duitsland
79  Marcin Starzynski & Marta Plawiak Polen
82  Patrick Helm & Christin Pohl Duitsland
82  Bastian Henschel & Mascha Pietruska Duitsland
84  Florian Hitzer & Melanie Busch Duitsland
84  Jens Ejnar Höst & Pernille Frederiksen Denemarken
84  Alexei Serejnikov & Ekaterina Riaboukhina Rusland
87  Andrej Habjan & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovenië
88  Iban Salgado & Francina Planas Spanje
88  Markus Schmid & Isabel Gehring Duitsland
90  Dmitriy Petrushechkin & Galina Sokolova Rusland
91  Guennadi Klotchikhine & Natalia Fridmanovich Rusland
92  Evgeny Letinsky & Yulija Dikolov Israël
93  Tomas Cesal & Veronika Polaskova Tsjechië
93  Markus Heuberger & Sandra Trittmacher Duitsland
93  Ulf Schneider & Pirkko Hettrich Duitsland
96  Aleksander Dorofeev & Marina Alexandrova Rusland
96  Ilia Litvinov & Ekaterina Murashova Rusland
96  Joaquim Sole Fiquera & Fina Marti Espina Spanje
99  Andrei Blinov & Oxana Fedorova Rusland
99  Patrick Kampa & Jessica Nehling Duitsland
99  Gasper Krasevec & Tjasa Marcic Slovenië
99  Dmitri Mychaev & Ioulia Matiaj Rusland
103  Volker Vorbrodt & Johanna Klisan (aka Hahn) Duitsland
104  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Roemenië
105  Sven Szekulla & Anna Fischer Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}