Results from German Open 1997 - Junior II Standard vrijdag 29 augustus 1997
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 1997
Duitsland - Mannheim vrijdag 29 augustus 1997

Junior II Standard vrijdag 29 augustus 1997

Finale

1  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rusland
2  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Lithouwen
3  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusland
5  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
6  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rusland
7  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Lithouwen
9  Mikhail Vlassov & Elena Rotanova Rusland
10  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polen
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Letland
12  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Denemarken

Kwart-Finale

13  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polen
14  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Italië
15  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Lithouwen
15  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rusland
17  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polen
18  Alessio Di Veronica & Tania Amico Italië
19  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Italië
19  Misa Cigoj & Katja Marc Slovenië
19  Damian Danielski & Martyna Pierz Polen
22  Blaz Bezek & Nina Medja Slovenië
23  Giovanni Mauro & Valentina Colantuono Italië
24  Kevin Clifton & Joanne Clifton Engeland
24  Matteo Menghini & Elisa Elisei Italië

Round 2 (top 48)

26  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Rusland
26  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukraïne
28  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazachstan
28  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Polen
30  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir IJsland
31  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Rusland
32  Denis Banschikov & Anna Martynova Rusland
32  Marek Fiksa & Danuta Wittig Polen
32  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rusland
35  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Italië
36  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Rusland
36  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Duitsland
36  Jan Supik & Martina Branna Tsjechië
39  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polen
40  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Rusland
41  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Byelorussia
41  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Rusland
41  Alexei Silde & Daria Ivanova Rusland
41  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Slovenië
45  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Polen
46  Danny Bell & Crystal Baird Schotland
47  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Italië
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Frankrijk

Round 1 (top 94)

49  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Rusland
49  Yuri Rasin & Mirit Karduner Israël
49  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Rusland
49  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Moldavië
49  Indrek Verro & Katrin End Estonië
54  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Duitsland
54  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Duitsland
56  Evgueni Izoev & Anna Guinko Rusland
56  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Rusland
56  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Rusland
59  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Rusland
59  Dmitri Karounine & Anna Frolova Rusland
61  Marat Khiziev & Elena Sobol Rusland
61  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tsjechië
63  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Rusland
63  Arturs Sulte & Signe Vanaga Letland
65  Radu Andrei & Florina Demidov Roemenië
65  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rusland
65  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Rusland
65  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Rusland
65  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Rusland
70  Andrei Duca & Roxana Duca Roemenië
71  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Rusland
71  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Rusland
71  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Polen
71  Sven Kreicha & Sabine Heuser Duitsland
71  Filip Moncel & Lucia Kubasova Slowakije
71  Vitali Nekhvedovitch & Maria Nakhodkina Rusland
71  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Spanje
71  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Rusland
71  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Rusland
80  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukraïne
81  Stefan Apostol & Anca Ionescu Roemenië
81  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Polen
83  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Polen
84  Marius Barbu & Mirela Bratu Roemenië
85  Peter Babony & Alena Faixova Slowakije
85  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldavië
85  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Polen
88  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Duitsland
88  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Israël
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Polen
88  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Duitsland
92  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Slowakije
92  Vladimir Medvedev & Elena Prokhina Rusland
92  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}