Results from German Open 1997 - Junior II Latin vrijdag 29 augustus 1997
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

German Open 1997
Duitsland - Mannheim vrijdag 29 augustus 1997

Junior II Latin vrijdag 29 augustus 1997

Finale

1  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusland
2  Blaz Bezek & Nina Medja Slovenië
3  Antonio Masella & Valentina Sainas Italië
4  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Rusland
5  Kevin Clifton & Joanne Clifton Engeland
6  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rusland
7  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Letland
9  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rusland
10  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Rusland
11  Misa Cigoj & Katja Marc Slovenië
12  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Rusland

Kwart-Finale

13  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Rusland
13  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Denemarken
15  Alexei Silde & Daria Ivanova Rusland
16  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Polen
16  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polen
18  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Lithouwen
18  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Tsjechië
20  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polen
21  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Lithouwen
21  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Lithouwen
21  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldavië
21  Marek Fiksa & Danuta Wittig Polen

Round 2 (top 51)

25  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Italië
25  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Byelorussia
25  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Duitsland
28  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Duitsland
28  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Duitsland
28  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rusland
28  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polen
32  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir IJsland
33  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Rusland
33  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Polen
35  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Polen
36  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukraïne
36  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Rusland
38  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Frankrijk
38  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Rusland
38  David Timpert & Jana Bartuschewitz Duitsland
41  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Italië
41  Marat Khiziev & Elena Sobol Rusland
41  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Rusland
44  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazachstan
44  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen
46  Petr Polak & Hana Vitkova Tsjechië
47  Denis Banschikov & Anna Martynova Rusland
48  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Spanje
48  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Rusland
50  Mario Radinger & Jessica Mohr Duitsland
50  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Moldavië

Round 1 (top 105)

52  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Rusland
52  Danny Bell & Crystal Baird Schotland
52  Damian Danielski & Martyna Pierz Polen
52  Evgeni Goubarev & Ekaterina Sapojkova Rusland
52  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Rusland
52  Yuri Rasin & Mirit Karduner Israël
58  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Duitsland
58  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Italië
58  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Rusland
61  Evgueni Izoev & Anna Guinko Rusland
61  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Rusland
61  Thorsten Schneider & Angela Stuppia Duitsland
64  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukraïne
65  Rafael Berezowski & Agnieszka Szklarz Polen
65  Benjamin Gäbler & Aldona Nowakowski Duitsland
67  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Polen
68  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Rusland
69  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rusland
69  Indrek Verro & Katrin End Estonië
71  Dmitri Karounine & Anna Frolova Rusland
71  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Polen
73  Radu Andrei & Florina Demidov Roemenië
73  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Rusland
73  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Lithouwen
76  Ole Dirks & Manuela Bindea Duitsland
76  Martin Müller & Ebru Kaba Duitsland
76  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Italië
79  Filip Moncel & Lucia Kubasova Slowakije
79  Dumitru Muzlaev & Margarita Semeon Moldavië
79  Konstantin Statnikov & Katherina Simonova Duitsland
82  Andrei Duca & Roxana Duca Roemenië
82  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Polen
82  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Duitsland
82  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Slovenië
86  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukraïne
86  Felix Solovei & Julia Kabanadze Duitsland
88  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Rusland
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Polen
88  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polen
91  Stefan Apostol & Anca Ionescu Roemenië
91  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Slowakije
93  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldavië
93  Michal Janc & Kristina Babikova Tsjechië
93  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Israël
93  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Polen
97  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Duitsland
98  Marius Barbu & Mirela Bratu Roemenië
98  Arturs Sulte & Signe Vanaga Letland
100  Peter Babony & Alena Faixova Slowakije
100  Stefan Berg & Nadine Merker Duitsland
102  Karsten Hofmann & Katja Behrens Duitsland
103  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Rusland
103  Goran Kutrevac & Linda Bjedov Kroatië
103  Nicolai Springer & Simone Waldorf Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}