Results from German Amateur S Standard Championships - German Amateur S Standard zaterdag 6 november 2010
Check hoe advertise your product bij ons

German Amateur S Standard Championships
Duitsland - Braunschweig zaterdag 6 november 2010

German Amateur S Standard zaterdag 6 november 2010

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Simone Segatori & Annette Sudol Duitsland
3  Anton Skuratov & Alona Uehlin Duitsland
4  Valentin Lusin & Renata Busheeva Duitsland
5  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Duitsland
6  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
8  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Duitsland
9  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
10  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Duitsland
11  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
12  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Duitsland
12  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Duitsland

Kwart-Finale

14  Michal Stukan & Susanne Miscenko Duitsland
15  Dragan Meshkov & Oksana Pasternak Duitsland
16  Rami Schehimi & Lilli Hils Duitsland
17  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland
17  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Duitsland
19  Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Duitsland
20  Viktor Palles & Cathrin Hissnauer Duitsland
21  Markus Ziebegk & Jenny Müller (aka Jähne ) Duitsland
22  Alex Gerlein & Alexandra Elert Duitsland
23  Martin Herrmann & Sandra Tippel Duitsland
23  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
25  Martin Schmiel & Sophie Hertel Duitsland

Round 3 (top 48)

26  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Duitsland
26  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Duitsland
28  Jonathan Rodríguez Pérez & Ksenia Makhortova Duitsland
29  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Duitsland
30  Thomas Grusser & Melanie Taubold Duitsland
31  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Duitsland
31  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland
33  Philip Kley & Christina Siegling Duitsland
33  Björn Langpaap & Theresa Meindl Duitsland
33  Frank Schulnies & Katja Döring Duitsland
36  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Duitsland
36  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Duitsland
38  Oliver Stachetzky & Lisa-Sophie Runge Duitsland
39  Torben Fedder & Sara Kneissl Duitsland
39  Phil Schwarick & Olga Golikow Duitsland
41  Lenny Howard & Franziska Köhler Duitsland
41  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Duitsland
41  Adrian Obladen & Nadine Oeser Duitsland
41  Christian Platz & Anja Pritzsche Duitsland
41  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Duitsland
41  Fabian Wendt & Anne Steinmann Duitsland
47  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Duitsland
47  Sebastian Turloff & Bellinda Latus Duitsland

Round 2 (top 71)

49  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Duitsland
49  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Duitsland
49  Gregor Pagel & Isabel Bauer Duitsland
52  Alexander Patas & Jerusha Kloke Duitsland
53  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Duitsland
54  Bjorn Biermann & Jennifer Busta Duitsland
54  Carsten Petsch & Alexandra Petsch (aka Bublies) Duitsland
54  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Duitsland
57  Alexander Gadenne & Sylvia Gessler Duitsland
57  Christian Spiekermann & Carolin Queck Duitsland
57  Thorsten Unger & Vera Küster Duitsland
60  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Duitsland
61  Malte Benecke & Natalia Reichert Duitsland
61  Victor Fischer & Alexandra Rehn Duitsland
61  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
61  Timo Henkes & Carolin Teschke Duitsland
61  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Duitsland
66  Sascha Otto & Janne Vollmer Duitsland
66  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
68  Markus Lilli & Manuela Wichmann Duitsland
68  Veit Ludewig & Linda Rosenow Duitsland
68  Frederik Rosler & Janine Rusher Duitsland
68  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Duitsland

Round 1 (top 88)

72  Lars Goerigk & Jocheved Rosenkranz Duitsland
72  David Heiland & Kristin Spörl Duitsland
72  Oliver Simon & Claudia Venter Duitsland
72  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Duitsland
76  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Duitsland
76  Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Duitsland
76  Andreas Matery & Katharina Matery Duitsland
79  Rico Czaja & Martina Steffen Duitsland
79  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Duitsland
79  Gunnar Zidella & Karin Oberleiter Duitsland
82  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Duitsland
82  Björn Castner & Barbara Sandmeier Duitsland
82  Patrick Domburg & Nadine Domburg Duitsland
82  Christoph Kunstmann & Kessrin Heusel Duitsland
82  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Duitsland
82  Patrick Miller & Julia Pavlik Duitsland
82  Thomas Müller & Sonja Borchert Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}