Results from Embassy Ball 2008 - IDSF Grand Slam Latin zaterdag 30 augustus 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Embassy Ball 2008
Amerika - Irvine (CA) donderdag 28 augustus 2008

IDSF Grand Slam Latin zaterdag 30 augustus 2008

Finale

1  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Italië
2  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusland
3  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Kroatië
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Denemarken
5  Valentin Chmerkovskiy & Valeriya Kozharinova Amerika
6  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Oostenrijk
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Duitsland
8  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Duitsland
9  Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Italië
9  Michael Miziner & Anastasia Belykh Australië
11  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Canada
11  Kamil Studenny & Kateryna Trubina Canada

Kwart-Finale

13  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusland
14  Armen Tsaturyan & Kristina Bespechnova Rusland
15  Pavel Balykin & Natalia Barantseva Amerika
16  Valentin Lusin & Renata Busheeva Duitsland
17  Andrey Tarasov & Alla Kocherga Amerika
18  Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusland
18  Stanislav Faynerman & Daniella Karagach Amerika
18  Sharone Levit & Julia Zavadska Canada
18  Isaac Rovira & Desiree Martin Spanje
22  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Canada
23  Arthur Adamski & Alexandra Plaza Canada
24  Ryan Lewis & Veronica Chernyanvska Amerika

Round 2 (top 48)

25  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusland
26  Sergey Onik & Nicole Volynets Amerika
27  Alexander Chernositov & Regina Maziarz Amerika
27  Aleksander Demkin & Laura Kveladze Amerika
29  Marlon Enriquez & Maegan Mendoza Amerika
30  Stephan Larose & Marie Josee Benoit Canada
31  Jone Lam & Patricia Moscibrodzki Canada
32  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Taiwan
33  Artem Yarovoy & Ludmila Sheina Canada
34  Allen Genkin & Elena Krifuks Amerika
34  Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Amerika
36  Ron Garber & Sofiya Zaytseva Amerika
37  Alexandre Moreau & Sophie Tremblay Canada
38  Mechyslav Pavlyuk & Margaretta Midura Amerika
39  Valeriy Chirkov & Maryana Dudchenko Canada
40  Chris Cho & Alice Cho Amerika
40  Ricky Sun & Elizabeth Kondoh Amerika
42  Nicholas Bruderer & Alissa Williams Amerika
42  Michael Duong & Peony Yao Canada
42  Joseph Hopwood & Danielle Holden Engeland
42  Teleric Ianakiev & Maria Staritchenok Amerika
42  Demithri Perera & Linda Nguyen Canada
47  Zsolt Katona & Tímea Potys Amerika
47  Daniel Studenny & Sarah Maude Thibaudeau Canada

Round 1 (top 59)

49  Roman Morozov & Karolina Feranc Canada
50  Zlatko Devcic & Erin Drake Amerika
51  Tre Jackson & Hope Beaudry Amerika
52  Tiafau Purcell & Marie Dayton Amerika
53  Kristoffer Keene & Shannon Edwards Amerika
53  Kurt Myers & Elisha Thompson Amerika
53  Bryan Nguyen & Jennifer Nguyen Amerika
56  Chris Husberg & Kayti Patterson Amerika
57  Christopher Glowinkowski & Christiane Lienhard Amerika
57  Edward Nunez & Giovanna Velazquez Amerika
57  Alfonso Nunez & Leticia Erekson Amerika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}