Results from Dynamo Cup - 2012 - Junior II Latin Championship zaterdag 10 november 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Dynamo Cup - 2012
Rusland - Nizhny Novgorod zaterdag 10 november 2012

Junior II Latin Championship zaterdag 10 november 2012

Finale

1  [5] Ilya Balyuk & Veronika Pak Rusland
2  [10] Anton Lobanov & Alena Karzakova Rusland
3  [15] Ilya Agafonov & Ekaterina Aristova Rusland
4  [22] Artem Sorokin & Mariya Efimova Rusland
5  [23] Kirill Panfilov & Viktoriya Kurbatova Rusland
6  [32] Daniil Makarkin & Darya Shindina Rusland
7  [33] Vladislav Kozin & Sabina Zakirova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  [21] Ilya Anosov & Regina Kustova Rusland
9  [20] Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Rusland
10  [19] Dmitriy Lazarichev & Mariya Batyreva Rusland
11  [17] Anton Shirmanov & Kristina Kashirnikova Rusland
12  [12] Ilya Kostyunin & Elena Baranova Rusland
13  [4] Adel Galimov & Rashel Safiullina Rusland

Kwart-Finale

14  [31] Maksim Aksenov & Valeriya Kotikova Rusland
15  [28] Ivan Ivlev & Mariya Kotelnikova Rusland
15  [28] Pavel Spiridonychev & Darya Andreeva Rusland
17  [25] Dmitriy Vyatkin & Yuliya Nikitina Rusland
18  [22] Daniil Bychkov & Natalya Pavlycheva Rusland
19  [21] Mikhail Balmashev & Alina Alekseeva Rusland
19  [21] Egor Voronovich & Anastasiya Krasnoslobodtseva Rusland
21  [18] Nikita Gorovoy & Kseniya Chudova Rusland
22  [17] Vasiliy Shiryaev & Valeriya Kobyakova Rusland
23  [11] Aleksey Krasnik & Mariya Sedova Rusland
24  [3] Vladimir Polikov & Natalya Shirybanova Rusland
24  [3] Danil Voronovich & Tatyana Pshenichnaya Rusland

Round 1 (top 46)

26  [23] Anton Melnik & Anna Zyleva Rusland
26  [23] Dmitriy Siryutin & Lyubov Vaskova Rusland
26  [23] Andrey Vorontsov & Elizaveta Ushakova Rusland
29  [21] Ilya Rogachev & Elizaveta Lopatina Rusland
30  [19] Vladislav Kulyapkin & Alina Kashkova Rusland
31  [17] Timur Abdullaev & Aleksandra Polozenko Rusland
31  [17] Artem Loginov & Darya Balyatina Rusland
33  [16] Ivan Surikov & Ekaterina Egorova Rusland
34  [15] Kirill Demidov & Viktoriya Vdovina Rusland
35  [14] Maksim Chernev & Elina Bolshenkova Rusland
36  [8] Kirill Dormidontov & Ekaterina Molkova Rusland
36  [8] Garnik Petrosyan & Elena Tolonkina Rusland
38  [6] Aleksandr Kornienko & Yuliya Aksenova Rusland
38  [6] Danil Naydanov & Elizaveta Cherepanova Rusland
40  [5] Mikhail Marunin & Anastasiya Kapkina Rusland
41  [3] Rodion Baublis & Olga Davydova Rusland
41  [3] Egor Katsapov & Anastasiya Ermolaeva Rusland
43  [2] Vladimir Schukin & Darya Popova Rusland
44  [1] Mark Kurishov & Polina Abrosimova Rusland
45  Nikita Malkov & Mariya Zakurazhnova Rusland
45  Vyacheslav Panasovets & Arina Yakovleva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}