Results from Dutch Open 2009 - Youth Latin donderdag 12 november 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Dutch Open 2009
Nederland - Assen donderdag 12 november 2009

Youth Latin donderdag 12 november 2009

Finale

1  Francesco Bertini & Sabrina Manzi Italië
2  Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Italië
3  Zhivko Ivanov & Milla Lykke Denemarken
4  Ilya Sizov & Irina Grishina Rusland
5  Matteo Cossu & Laura Padroni Italië
6  Edvins Astahovs & Margarita Salasnaja Letland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [24] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusland
8  [21] Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Italië
9  [17] Dimitry Medevdev & Yaroslava Eliseeva Rusland
9  [17] Luca Sulis & Sara Milia Italië
11  [15] Dmitriy Semeshkin & Kristina Beregova Rusland
12  [12] Yaroslav Galay & Valentyna Otryshko Ukraïne

Kwart-Finale

13  [25] Andriy Pyatakha & Tetyana Borovik Ukraïne
13  [25] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Hongarije
15  [24] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraïne
15  [24] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukraïne
17  [18] Aleksandr Aksenov & Tatiana Bespalova Rusland
18  [15] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukraïne
18  [15] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polen
20  [12] Dmytro Symenchuk & Diana Soroka Ukraïne
21  [11] Andriy Besyedin & Taisiya Statsenko Ukraïne
22  [10] Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
23  [9] Anton Rybalchenko & Karina Alieva Ukraïne

Round 2 (top 37)

24  [31] Alon Davidovsky & Lital Lehtman Israël
24  [31] Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukraïne
24  [31] David Olsson & Valentina Rudenok Zweden
27  [28] Aleksandr Kartashov & Anastasiya Galkevich Ukraïne
28  [26] Aslak Nymand Amstrup & Lilja Gudmundsdottir Denemarken
29  [24] Vladislav Lutskyi & Mariya Evtoshuk Ukraïne
30  [20] Dmitriy Syromyatnikov & Darya Kravchuk Ukraïne
31  [19] Simon Thagaard Jensen & Line Smed Denemarken
32  [17] Vladislav Bykov & Yuliya Verevka Ukraïne
33  [8] Christoph Henkel & Olga Pereshitova Duitsland
34  [7] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Denemarken
35  [6] Ivan Upir & Valeriya Karachevtseva Ukraïne
36  [5] Dmitriy Chubanov & Sofya Razuvaeva Rusland
37  [4] Dmytro Obukhov & Svitlana Lisna Ukraïne

Round 1 (top 49)

38  [24] Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Rusland
38  [24] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraïne
40  [22] Mikhaylo Yurchenko & Katerina Tanicheva Ukraïne
41  [20] Ariel Moreinis & Yana Padalka Israël
42  [19] Sander Bos & Ellen Timmer Nederland
42  [19] Oleg Ishbulatov & Ekaterina Vlasova Rusland
44  [18] Mario Pistis & Alessia Loi Italië
45  [15] Yaroslav Shestoperov & Jana Bogdanova Rusland
46  [12] Pavel Lidogoster & Moran Itzekzon Israël
47  [11] Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukraïne
47  [11] Alon Mugerman & Lital Opaets Israël
49  [10] Ilia Miasnick & Annabelle Perez Israël
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}