Results from Dutch Open 2005 - Amateur Rising Star Ballroom donderdag 10 november 2005
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Dutch Open 2005
Nederland - Assen donderdag 10 november 2005

Amateur Rising Star Ballroom donderdag 10 november 2005

Finale

1  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Italië
2  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Rusland
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusland
4  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Rusland
5  Damien Koulouris & Natasha Manderson Australië
6  Daniele Pardini & Paola Rosi Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [24] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Noorwegen
8  [23] Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusland
9  [22] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusland
10  [19] Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polen
11  [15] Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rusland
12  [14] Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Rusland
13  [11] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraïne

Kwart-Finale

14  [26] Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusland
14  [26] Morten Schnedler-Jensen & Pernille Kraft Denemarken
16  [25] Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rusland
17  [24] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Tsjechië
18  [23] Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukraïne
19  [21] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Nederland
20  [19] Michele Arno & Antonella Leo Italië
21  [16] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
22  [14] Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Denemarken
23  [6] Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusland
23  [6] Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukraïne

Round 3 (top 35)

25  [30] Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukraïne
26  [29] Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusland
27  [28] Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rusland
28  [27] Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Nederland
29  [25] Igor Pokasanew & Leila Akcelik België
30  [24] Igor Gorokhov & Marina Bevz Rusland
30  [24] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraïne
30  [24] Maxim Zakharov & Olga Priamilova Rusland
33  [23] Glenn Hulkes & Larisa Locke Australië
34  [20] Martin Pape & Sofie Koborg Denemarken
36  [13] Alexander Bezzubov & Valeriya Voronova Rusland

Round 2 (top 61)

37  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Slovenië
37  [27] Allan Vedel & Sabrina Skiby Denemarken
39  [26] Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
39  [26] Simon Riding & Nikita Wadstrom Denemarken
41  [25] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusland
41  [25] Jorgen Hultermans & Shirly Habets Nederland
41  [25] Hiroaki Koike & Rikako Ota Japan
41  [25] Vasyl Makarov & Liudmyla Guk Ukraïne
45  [21] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraïne
45  [21] Dmitriy Solomakha & Alina Soyfer Ukraïne
47  [20] Rolf Van Laan & Inez Mertens Nederland
48  [19] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Nederland
48  [19] Oleksandr Gorodetskyy & Natalya Sergienko Ukraïne
48  [19] Dmitri Nikitin & Irina Kornilova Rusland
51  [18] Jan Joost & Marjolein Baks Nederland
52  [16] Vassili Merinov & Mariam Izmaylova Rusland
52  [16] Martin Parnov Reichardt & Janne Vejlby Denemarken
54  [15] Gabriel Nedea & Ana Maria Dima Roemenië
54  [15] Martijn Wesseling & Denise Qualm Nederland
56  [14] Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israël
56  [14] Eduard Zhigurt & Ksenia Vasilyeva Rusland
58  [13] Anton Biletskyy & Anna Batalova Ukraïne
58  [13] Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Duitsland
60  [11] Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Nederland
62  [8] Krzysztof Grzelak & Kamila Cholewicka Polen
63  [7] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Nederland

Round 1 (top 94)

64  [24] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Frankrijk
65  [22] Onno Butter & Patricia Ligtvoet Nederland
66  [20] Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Nederland
67  [16] Jon Eythor Gottskalksson & Helga Gudjonsdottir IJsland
69  [15] Alexis Bergeon & Cindy Diot Frankrijk
69  [15] Joost Findhammer & Maartje Aalbers Nederland
69  [15] Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Nederland
69  [15] Marcel Van Rooy & Eefke Van Buul Nederland
73  [12] Sasa Svraka & Dina Mrdenovic Servië
74  [11] Baldur Kari Eyjolfsson & Anna Kristin Vilbergsdottir IJsland
74  [11] David Kramer & Wendy Bosch Nederland
74  [11] Matija Smolec & Marija Stosic Kroatië
74  [11] Hem Spilker & Marieke Adelaars Nederland
78  [10] Jeremy Jacquot & Blandine Jacquot Frankrijk
78  [10] Brian Lundell & Kyla Ramsay Canada
78  [10] Joost Offermans & Deborah Warmer Nederland
81  [9] Vincent Villat & Marie-pierre Villat Frankrijk
82  [8] Mihai Dima & Catalina Filip Roemenië
83  [7] Ivor Benc & Dijana Zutic Kroatië
84  [6] Dominique Paineau & Lydie Ydier Frankrijk
84  [6] Twan Van Berlo & Rina Bennebroek Nederland
86  [5] Alex Santkovsky & Anastasia Kompanietz Israël
86  [5] Peter Schapers & Tessa De Jong Nederland
86  [5] Wilbert Van Amelsfoort & Colette Van Campen Nederland
89  [4] Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Nederland
90  [3] Maurice Philipoom & Marieke Londen Nederland
91  [2] Edwin Blok & Sandra Leuvekamp Nederland
91  [2] Maurice Nijrolde & Cindy Nijrolde Nederland
91  [2] Wesley Piket & Michelle Groenendal Nederland
91  [2] Jeroen Sanders & Chantal Melet Nederland
95  [1] Marc Alliot & Sophie Alliot Frankrijk
95  [1] Richard Geelen & Susan Verbeet Nederland
97  Michael Hameetman & Claudia Andeweg Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}