Results from Dutch Open 2000 - IDSF International Open Standard zaterdag 11 november 2000
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Dutch Open 2000
Nederland - Slagharen zaterdag 11 november 2000

IDSF International Open Standard zaterdag 11 november 2000

Finale

1  Jonathan Crossley & Kylie Jones Engeland
2  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italië
3  Mirco Selli & Marica Selli Italië
4  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italië
5  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Italië
6  Girolamo Zaccaro & Tina Albanese Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Italië
8  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Italië
9  Craig Draper & Irina Chuprakova Engeland
9  Davide Gozzi & Rubina Pennachoni Italië
11  Dmitri Antoshin & Alla Kolobova Rusland
12  Stefano Soldati & Annalisa Longo Italië

Kwart-Finale

13  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polen
14  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finland
14  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rusland
16  Erminio Stefano & Luana Conte Italië
17  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finland
18  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polen
19  Mika Honkanen & Satu Suomi Finland
20  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Denemarken
21  Cristian Venosa & Genny Lombardi Italië
22  Thomas Kagnes & Nadya Khamitskaya Noorwegen
23  Marcin Kalitowski & Agata Andrys Polen
23  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Lithouwen

Round 3 (top 48)

25  Alberto Valloni & Sonia Corbetta Italië
26  Dennis Kruse & Mariska Van Der Roest Nederland
26  Alessio Potenziani & Gioia Potenziani Italië
28  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polen
28  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovenië
28  Christian Strandberg & Mette Sorensen Denemarken
31  Valerio Caturelli & Liza Caturelli (aka Lazzeri) Italië
31  Xander Jager & Yvette Jager Nederland
31  Krzysztof Raczkiewicz & Marlena Koch Polen
31  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonië
31  Lukasz Rogowski & Ewa Gajewska Polen
31  Volker Schmidt & Ellen Jonas Duitsland
37  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Duitsland
38  Brian Redmond & Hayley Uwins IJsland
38  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovenië
40  Stephan Olivieri & Karina Schembri Australië
41  Daniele Gallaro & Valentina Colantuono Italië
42  Francesco Pepe & Assunta Viscione Italië
43  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Engeland
43  Giuseppe Mauro & Antonella Mauro Italië
43  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Nederland
46  Chris Nugteren & Bianca Van Der Berkmortel Nederland
47  Marco Congedo & Antonella Suglia Italië
48  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië

Round 2 (top 86)

49  Kristian Andersen & Gitte Jensen Denemarken
49  Oleksii Ivanets & Paulina Obuchowska Polen
49  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polen
52  Kai Eggers & Astrid Lewrenz Duitsland
52  Kamil Szpindowski & Malgorzata Grzadka Polen
54  Giovanni Aquila & Chiara Tasso Italië
54  Ronald Jager & Jenny Sheeran Engeland
56  Dario De Gisi & Letizia Caprai Italië
57  Boris Rohne & Madeleine Rohne (aka Epler) Duitsland
57  Simone Storti & Federica Mitrano Italië
57  Jouni Uosukainen & Tiina Vaisanen Finland
60  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polen
61  Francesco Russo & Sandra Gelati Italië
61  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Denemarken
63  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finland
63  Piotr Sykson & Agnieszka Szawiel Polen
63  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Nederland
66  Paul Laroche & Clair Bihannic Frankrijk
66  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polen
68  Bradley Adcock & Eve Taylor Schotland
69  Dimitry Klerx & Natalie Mulders Nederland
69  Richard Maessen & Jessica Lie Nederland
69  Ivano Palamaro & Silvana Michelizzi Italië
72  Joachim Dahlström & Stine Dalsgaard Denemarken
72  Pavel Fomin & Ksenia Kapralova Rusland
74  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Nederland
74  Marek Saczuk & Monika Pyrgiel Polen
74  Gianfranco Scardigno & Benedetta Anzalotta Italië
77  Stefan Kolip & Inge Kolip Duitsland
78  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Duitsland
78  Arne Kraft & Karen Kraft Duitsland
80  Bruno Cerrone & Carla Cerrone Italië
80  Pascal Van Lent & Angelique Senden Nederland
80  Christian Vlaanderen & Petra Vlaanderen Nederland
84  Przemyslaw Grzywniak & Julia Wilhelm Polen
84  Giuseppe Lionetti & Francesca Lionetti Italië
84  Esbern Suhler-Hansen & Catherina Wieth Denemarken
87  Thor Bitsch & Louise Thagesen Denemarken

Round 1 (top 112)

88  Remco De Jongh & Ilja Wansink Nederland
89  Robert Kuiper & Joyce Kuiper Nederland
91  Vincenzo Meti & Valentina Lafenta Italië
92  Mark Alavoine & Nadege Blanchet Frankrijk
92  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Frankrijk
92  Clive Uter & Katie Lee Engeland
95  Stefan Lang & Jasmin Riemel Duitsland
96  Alexander De Bruijne & Nancy Groenendal Nederland
97  Frank Hofstede & Beja Hofstede Nederland
97  Patrick Lu & Monica Lu Hong Kong
99  Albert Cornelisse & Cindy Uphoff Nederland
99  Greg Ryan & Leanne Noble Engeland
101  Holger Wilts & Karina Heljen Duitsland
102  Rene Wolfert & Angela Wolfert (aka Plohnke) Duitsland
103  Timon Robin Frank & Susanne Ewald Duitsland
103  Mark Manders & Wendy Lasoe Nederland
105  Maarten Bonte & Anouk Van Hoeven Nederland
105  Tom Boumans & Ciska Baarda Nederland
105  Peter Cornielje & Moniek Schreuder Nederland
105  Jan De Roode & Claudia Korving Nederland
105  Franck Lemarchand & Laetitia Blanchet Frankrijk
105  Giovanni Mauro & Federica Di Bartolo Italië
105  Erik Oortwijn & Karin Kars Nederland
105  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Nederland
105  Norbert Van Oosterhout & Nicolette Van Oosterhout Nederland
105  Bart Wouters & Bianca De Vocht Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}