Results from Dutch Open 1998 - IDSF World Open Standard zaterdag 14 november 1998
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Dutch Open 1998
Nederland - Slagharen zaterdag 14 november 1998

IDSF World Open Standard zaterdag 14 november 1998

Finale

1  William Pino & Alessandra Bucciarelli Italië
2  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Italië
3  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Italië
4  Roberto Villa & Michelle Barry Engeland
5  Jonathan Crossley & Kylie Jones Engeland
6  Arunas Bizokas & Edita Daniute Lithouwen
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alessandro Firmo & Michela Cerea Italië
8  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Denemarken
9  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Lithouwen
9  Mirco Selli & Marica Selli Italië
11  Rene Christensen & Camilla Egstrand Denemarken
12  Tomas Atkocevicius & Kym Johnson Australië

Kwart-Finale

13  Michael Reilly & Valerie Hobden-reilly Engeland
14  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Rusland
15  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Italië
16  Luca Bognani & Anita Bognani (aka Imbertini) Italië
17  Arturas Narbutas & Sandra Celkyte Lithouwen
18  Fabian Bergelt & Sonja Freinstein Duitsland
19  Allan Frank & Pamela Frank Duitsland
19  Peep Vardja & Ave Vardja (aka Soomets) Estonië
21  Erkki Aas & Siret Siilak Estonië
22  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Italië
23  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finland
23  Roberto Giuliato & Ilenia Cacace Italië
23  Martin Odstricil & Renata Odstricil Tsjechië

Round 3 (top 48)

26  Bojan Fesel & Liljana Androvic Slovenië
26  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Italië
26  Axel Rochowsky & Denise Mayes Engeland
29  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finland
30  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Tsjechië
30  Niko Kuznetsov & Petra Tomasovicova Slowakije
32  Stefano Fanasca & Michela Battisti Italië
32  Sascha Karabey & Natasha Karabey Duitsland
32  Roberto Regnoli & Tania Berto Italië
35  Francesco Paris & Erika Buzzoni Italië
36  Zoran Plohl & Gordana Grandosek Slovenië
36  Stefano Soldati & Annalisa Longo Italië
36  Nicolai Tuure & Mette Steckhahn Denemarken
36  Girolamo Zaccaro & Tina Albanese Italië
40  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Duitsland
41  Massimiliano Pilla & Marzia Bellucci Italië
41  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
43  Joern Nicolaisen & Nina Wiggen Noorwegen
44  Davide Curzi & Cristina Ceccarelli Italië
44  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Italië
44  Xander Jager & Yvette Jager Nederland
47  Brian Greve & Stina Dons Denemarken
48  Marco Palladino & Tiziana Ielmini Italië

Round 2 (top 95)

49  Dale Bennett & Vickie Jo Ringgaard Denemarken
50  Frank Radich & Susanne Holde Denemarken
51  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Tsjechië
51  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Italië
51  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Denemarken
51  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Polen
51  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slowakije
51  Adam Walker & Helen Denton Holmes Engeland
58  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Oostenrijk
58  Morten Sell & Pernille Oddershede Denemarken
60  Volker Schmidt & Ellen Jonas Duitsland
60  Stephen Sysum & Katie Lagden Engeland
60  Gareth Taplin & Lisa Hammond Engeland
63  Nicola Bini & Laura Lunetta Italië
63  Jack Super & Jacqueline Bernardus Nederland
63  Marcus Weiss & Anja Schramm Duitsland
66  Alessandro Bauso & Denise Pasqualott Italië
66  Jan Henrik Opsahl & Kathinka Faerli Noorwegen
66  Peter Wondra & Ingrid Eder Oostenrijk
69  Markus Zunker & Lotti Rost Zwitserland
70  Grzegorz Fidurski & Bozena Puslecka Polen
70  Tomasz Kaluzny & Dorota Kaluzna (aka okon) Polen
72  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finland
72  Morton Larsen & Stine Heerwagen Denemarken
72  Bernhard Winkler & Angelika Rom Oostenrijk
75  Alessandro Persichini & Alessandra Di Pasquale Italië
77  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Lithouwen
77  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Italië
79  Mark Rudi & Christina Rudi Duitsland
80  Guido Röttges & Yve Niemeyer Duitsland
80  Anthony Van Egmond & Moniek Nieuwenburg Nederland
82  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Noorwegen
82  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Nederland
84  Matthias Köster & Alexandra Burghardt Duitsland
85  Soren Hougaard & Nanna Moller Denemarken
85  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Nederland
87  Michael Bartsch & Sandra Berny Duitsland
87  Dennis Kruse & Marion Kruse Nederland
87  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Denemarken
87  Giuliano Serafini & Raffaella Serafini Italië
87  Oliver Soomets & Maria Otsa Estonië
87  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Nederland
93  Tomas Gebert & Dominika Pysna Tsjechië
93  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Duitsland
93  Rene Loft & Michelle Abildtrup Engeland
96  Uros Kramar & Mojca Erbert Slovenië
96  Allard Tetteroo & Marjolein Schwebke Nederland

Round 1 (top 98)

98  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Engeland
98  Alexander Kreissl & Christina Auer Oostenrijk
100  Bartlomiej Szarzanowicz & Anna Schluter Polen
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}