Results from Dance Story 2012 - Juvenile Latin zaterdag 3 maart 2012
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Dance Story 2012
Rusland - Moscow zaterdag 3 maart 2012

Juvenile Latin zaterdag 3 maart 2012

Finale

1  Vladislav Kozhevnikov & Anna Burchenko Rusland
2  Daniil Zadorozhnyy & Yana Firsova Rusland
3  Kirill Ivanov & Irma Bolotaeva Rusland
4  Vladislav Polechikov & Arina Kolosova Rusland
5  Maxsim Zaharov & Irina Demeshina Rusland
6  Maksim Evseev & Olesia Frolova Rusland
7  Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Arkhip Tuchkov & Polina Lukina Rusland
9  Andrey Sokolov & Elena Makhmud Rusland
10  Dmitrij Haritonov & Margarita Husainova Rusland
11  Anton Ermakov & Natalia Lovchikova Rusland
12  Daniil Tarasenko & Anastasiya Kuznetsova Rusland
12  Denis Trukhin & Viktoriya Yarkeeva Rusland

Kwart-Finale

14  Valeriy Romanov & Alina Khrometskova Rusland
15  Denis Filatkin & Yuliya Mecheryakova Rusland
16  Marat Zamaliev & Elizaveta Egorenkova Rusland
17  Daniil Nagovskiy & Elizaveta Dashukova Rusland
17  Egor Prygunov & Svetlana Perina Rusland
17  Yuriy Zinachev & Darya Zinacheva Rusland
20  Andrey Yazynin & Yana Barbasheva Rusland
21  Ivan Egupov & Anastasiya Bereshnaya Rusland
22  Dmitry Adygezalov & Ekaterina Aleksandrova Rusland
23  Ilya Molodov & Maria Khokhlova Rusland
24  Makar Sitnikov & Ekaterina Hohlova Rusland

Round 1 (top 42)

25  Ilya Gasanov & Elena Tumanova Rusland
25  Alexander Kutyrov & Anastasiya Shemtyuk Rusland
27  Ilaj Kobrin & Elizaveta Mishina Rusland
27  Vladimir Semenkin & Kira Gluhova Rusland
29  Kirill Lapin & Anastasiya Bultasheva Rusland
29  Danila Polyakov & Lada Polyakova Rusland
31  Alexander Komarov & Polina Konina Rusland
32  Aleksandr Nechaev & Valeriya Kamyshnikova Rusland
32  Anton Parahin & Anastasiya Popova Rusland
34  Tamir Groisman & Kinar Groisman Israël
34  Pavel Haidukov & Nadezda Yrchinskaya Rusland
34  Nikita Moiseenko & Elena Makarova Rusland
37  Konstantin Chernyaga & Elizaveta Parsegova Rusland
38  Pavel Syrov & Alina Degtyareva Rusland
39  Vladislav Kildyushkin & Elizaveta Bondarchuk Rusland
39  Stepan Kindukov & Alexandra Mordvinova Ukraïne
39  Stepan Zhashkov & Darya Gayday Rusland
42  Andrey Prokip & Lida Fadeeva Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}