Results from Dance Masters 2011 - IDSF International Open Standard zaterdag 16 april 2011
Check hoe advertise your product bij ons

Dance Masters 2011
Roemenië - Bucharest zaterdag 16 april 2011

IDSF International Open Standard zaterdag 16 april 2011

Finale

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
2  Evgeni Moshenin & Genny Favero Italië
3  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Roemenië
4  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Letland
5  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
6  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Roemenië
7  Francesco Paris & Natalia Driker Israël
9  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
10  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
11  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusland
12  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Italië

Kwart-Finale

13  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
14  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Servië
15  Ion Postolache & Ioana Damsa Roemenië
16  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Roemenië
17  Emil Daniel Leonte & Oana Patricia Rau Roemenië
18  Florin Gherasim & Lorena Sturza Roemenië
19  Zheko Zhekov & Ina Chokova Bulgarije
20  Stanimir Stoianov & Polina Kimova Bulgarije
21  Daniel Luca & Bianca Popa Roemenië
22  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Roemenië
22  Florin Vlad & Nicole Denise Racovitan Roemenië
24  Mihai Cristea & Anda Raducan Roemenië

Round 2 (top 48)

25  Bogdan Suciu & Larisa Pop Roemenië
26  Alexander Novac & Bianca Pavel Roemenië
26  Razvan Simionescu & Carolina Tapoc Roemenië
28  Alexandru Iagaru & Cristina Ghenciu Roemenië
29  Andrei Irini & Andrea Vlad Roemenië
30  Tudor Andrei Leonte & Elena Catalina Constantinescu Roemenië
31  Sebastian Apostolescu & Maria Goslan Roemenië
32  Antonio Stan & Arina Savu Roemenië
33  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Roemenië
33  Liviu Imbuzan & Timeea Calomfirescu Roemenië
35  Sergiu Bogdan Fericel & Ana-Maria Ioana Mocofan Roemenië
36  Codrin Boldea & Diana Corina Albeanu Roemenië
36  George Pop & Marina Madalina Mare Roemenië
38  Catalin Mihu & Ruxandra Spirache Roemenië
38  Sorin Simon & Florentina Constantinescu Roemenië
40  Iulian Bratulescu & Andreea Ioana Ratiu Roemenië
40  Andronache Andrei Ichim & Amalia Elena Ilasoaia Roemenië
42  Iulian Dinca & Simona Ardalau Roemenië
42  Cristian Grozea & Laura Isbasoiu Roemenië
42  Andrei Marin & Alina Vranceanu Roemenië
42  Cosmin Stefan Vasile & Mara Ioana Caslariu Roemenië
46  Vlad Matei & Florina Onea Roemenië
47  Rouslan Aliev & Yaroslava Sokolova Griekenland
47  Octavian Georgescu & Diana Iordan Roemenië

Round 1 (top 63)

49  Gabriel Taras & Diana Cotobei Roemenië
50  Krasimir Ganchev & Elena Kirova Bulgarije
51  Daniel Kimovski & Nadejda Milenkova Macedonië
52  Andrei Alexandru Tiba & Roxana Zelenak Roemenië
53  Victor Turcu & Uliana Niculita Roemenië
54  Nicolae Bucur & Klara Zabikbaeva Roemenië
55  Yoshihiro Katayama & Roxana Elena Maruta Roemenië
55  Vlad Salahub & Brigitta Durugy Roemenië
57  Alin Andreas Ciobotaru & Madalina Neagu Roemenië
57  Ovidiu Mihai Ionel & Ioana Enescu Roemenië
57  Alexandru Vasilescu & Iulia Eana Roemenië
60  Marius Momocea & Suzana Bunescu Roemenië
61  Daniel Golita & Alexandra Dascalu Roemenië
61  Andrei Cosmin Iordan & Roxana Andrei Roemenië
61  Dorinel Tomescu & Dina Pantea Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}