Results from Dance Masters 2008 - IDSF International Open Latin zondag 16 maart 2008
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Dance Masters 2008
Roemenië - Bucharest zaterdag 15 maart 2008

IDSF International Open Latin zondag 16 maart 2008

Finale

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Hongarije
2  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Rusland
3  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldavië
4  Andrea Silvestri & Martina Váradi Hongarije
5  Stefano Oradei & Michela Rossi Italië
6  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
8  Oleg Shik & Anna Fernebok Ukraïne
9  Paul Voicu & Saray Gomez Roemenië
10  Istvan Varga & Gabriela Pilic Kroatië
11  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukraïne
12  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Roemenië

Kwart-Finale

13  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Tsjechië
13  Konstantin Todorov & Andra Linte Bulgarije
15  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonië
16  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Roemenië
17  Marko Paunovic & Ana Mijailovic Servië
18  Artem Lazarev & Liene Liepa Letland
19  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Byelorussia
20  Dmytro Samoylov & Lyudmila Petrova Ukraïne
21  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
22  Alexandru Ion & Natalia Ivanova Roemenië
23  Alexandr Hudorozhtsov & Ecaterina Mantaluta Moldavië
24  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Hongarije
25  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Roemenië

Round 2 (top 48)

26  Mario Cecinati & Amalia Genchi Italië
26  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Tsjechië
28  Zsombor Balázs & Nikoletta Németh Hongarije
28  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turkije
30  Roman Zedan & Catalina Filip Roemenië
31  Stefan Grigore & Laura Filipescu Roemenië
31  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusland
33  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukraïne
34  Alberto Tridente & Katarina Stumpfova Slowakije
35  Costin Bocan & Irene Stanciu Roemenië
36  Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bulgarije
37  Mihai Dima & Ana-Maria Dinu Nedelea Roemenië
38  Andrei Hinta & Anca Borcan Roemenië
39  Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldavië
39  Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Roemenië
39  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Roemenië
39  Nemanja Prazic & Aleka Sarikas Servië
43  Daniel-alin Gheorghiu & Alexandra Paraschiv Roemenië
44  Vasile Razvan Dinu & Madalina Ionescu Roemenië
45  Ionut Gatea & Andreea Bortea Roemenië
45  Daniel Nan Sajti & Daniela Florut Roemenië
45  Alin Tudorie & Andreea Ramona Manolache Roemenië
48  Danut-gabriel Tepuru & Silvia Bujor Roemenië

Round 1 (top 96)

49  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Roemenië
50  Georgi Naidenov & Yuliya Prokopenko Bulgarije
51  Codrin Constantin Fuioaga & Denis Herscu Moldavië
52  Christian Eichler & Michaela Fries Oostenrijk
53  Bogdan Boie & Gratiela Terlai Roemenië
53  Aleksandar Dokulevski & Elena Dobrikova Bulgarije
53  Daniel Nechita & Valentina Dobrila Roemenië
56  Calin Florin Bochis & Diana Annamaria Groza Roemenië
56  Vladimir Labunet & Nadejda Andronachii Moldavië
56  Viktor Perieteanu & Mara Pintilie Roemenië
59  Liviu Dene & Beatrice Andreea Balasa Roemenië
59  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulgarije
61  George Marincas & Anita Berecz Roemenië
62  Stefan Petrov & Ioanna Gatsina Bulgarije
63  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Ukraïne
64  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Roemenië
64  Valentin Papaghiuc & Casandra Popplestone (aka Stelea) Roemenië
66  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slowakije
66  Dragos Aurel Rauta & Larisa Alexandra Nicolae Roemenië
68  Florin Dacian Culda & Dana Raluca Gale Roemenië
69  Daniel Luca & Bianca Popa Roemenië
70  Krasimir Dimitrov & Tsveta Atanasova Bulgarije
70  Martin Ianchev & Asia Katsarska Bulgarije
70  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Roemenië
73  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Roemenië
73  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Kroatië
73  Vasilii Popa & Xenia Petrova Moldavië
73  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Roemenië
73  Radu Andrei Vingarzan & Maria Popescu Roemenië
78  Alexandru Necula & Andrea Liana Dragulin Roemenië
79  Andi Lucian Miu & Teodora Doina Musca Roemenië
79  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldavië
79  Oleksandr Voskoboynik & Zoya Piven Ukraïne
82  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Roemenië
82  Nikolay Ignatov & Petya Kangalova Bulgarije
82  Dan Voicu & Monica Ioana Dumitrescu Roemenië
85  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
85  Dan Frumusanu & Laura Nicolae Roemenië
85  Fabian Frumusescu & Andreea Mutu Roemenië
85  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Griekenland
85  Sergiu Maruster & Andreea Milena Stoianovici Roemenië
85  Igor Motpan & Marina Pinzaru Moldavië
85  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Roemenië
85  Costin Emilian Petre & Arina Urziceanu Roemenië
85  Catalin Mihai Radulescu & Alexandra Paunescu Roemenië
85  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldavië
85  Georgi Tsanev & Valeriya Nikolova Bulgarije
85  Yordan Yosifov & Iva Petrova Bulgarije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}