Results from Dance Masters 2007 - IDSF International Open Standard zaterdag 17 maart 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Dance Masters 2007
Roemenië - Bucharest zaterdag 17 maart 2007

IDSF International Open Standard zaterdag 17 maart 2007

Finale

1  Federico Di Toro & Genny Favero Italië
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
3  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulgarije
4  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
5  Denis Kutepov & Aiste Stragyte Lithouwen
6  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Roemenië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Luca Rossignoli & Veronika Haller Italië
9  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusland
10  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldavië
10  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
12  Roman Zedan & Marian Zedan Roemenië

Kwart-Finale

13  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukraïne
14  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
15  Vasili Sazonov & Veronika Egorova Rusland
16  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldavië
17  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Roemenië
18  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Lithouwen
19  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldavië
20  Valeriy Katsyr & Alexandra Parau Roemenië
21  Ciprian Diaconu & Alina Daniela Petre Roemenië
21  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Roemenië
21  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulgarije
24  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Roemenië

Round 2 (top 48)

25  Costin Bocan & Irene Stanciu Roemenië
26  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulgarije
27  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldavië
28  Marin Balta & Alina Vorobiova Moldavië
28  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Moldavië
30  Andrei Voinea & Raluca Voinea Roemenië
31  Cristian Gelepu & Beatrice Balasz Roemenië
32  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldavië
32  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldavië
32  Ion Postolace & Alina Grozea Roemenië
35  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldavië
36  Gabriel Nedea & Ana Maria Dima Roemenië
37  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulgarije
37  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israël
39  Mihai Cristea & Mara Pintilie Roemenië
39  Daniel Radu & Lavinia Georgiana Malan Roemenië
41  Andi Gabriel Cruceru & Alexandra Bucur Roemenië
41  Mihai Dima & Catalina Filip Roemenië
41  Kyrylo Kapustinskyy & Alexandra Keijzer Ukraïne
41  Silviu Adrian Nedelcu & Nicoleta Margalina Roemenië
41  Daniel Petre & Carmen Andra Trasnea Roemenië
41  Marcel Rauta & Alina Petrisan Roemenië
41  Razvan Simionescu & Anda Raducan Roemenië
41  Sorin Simon & Raluca Moldovan Roemenië

Round 1 (top 66)

49  Virgil Boros & Alexandra Barna Roemenië
50  Radu Andrei Vingarzan & Maria Popescu Roemenië
51  Bogdan Ianosi & Diana Neicu Roemenië
52  Alexandru Dan Papaianopol & Ioana Raluca Popa Roemenië
53  Dan Mihail Luca & Laura Popa Roemenië
54  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Roemenië
55  Sebastian Apostolescu & Valeria Gogut Roemenië
55  Nicolae Bucur & Florentina Constantinescu Roemenië
55  Bela Makkai & Aura Moldovan Roemenië
58  Andrei Mihai Dragos & Ana Maria Sava Roemenië
58  Florin Gherasim & Adeline Andronic Roemenië
60  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Roemenië
61  Adrian Mircea Florea & Timea Szakacs Roemenië
62  Lorand Ilyes & Carmen Maries Vaida Roemenië
62  Marius Momocea & Suzana Bunescu Roemenië
64  Vlad Chirila & Elena Dragomirescu Roemenië
64  Bogdan Hrusca & Oana Rotariu Roemenië
66  Razvan Gabriel Pana & Raluca Mihaela Pana Roemenië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}