Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Youth B3 Latin zaterdag 29 mei 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

DanceSport Grand Prix Rimini
Italië - Rimini donderdag 27 mei 2010

Italian Youth B3 Latin zaterdag 29 mei 2010

Finale

1  Filippo Palmieri & Denise Simonetti Italië
2  Leandro De Rossi & Silvia Minicillo Italië
3  Marco Baratto & Denise Tocchini Italië
4  Samuele Anichini & Deborah Giannini Italië
5  Nicola Di Nardo & Marika Caporale Italië
6  Lorenzo Avanzato & Viviana Avanzato Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Michele Palumbo & Donatella Palumbo Italië
8  Michelangelo Milazzo & Giulia Vizzini Italië
8  Paolo Soloperto & Erica Piacenti Italië
10  Daniele Mastromonaco & Elena Agostino Italië
11  Alex Zuccaccia & Martina Pergolesi Italië
12  Giovanni Zambuto & Francesca Brocato Italië

Kwart-Finale

13  Simone La Bella & Antonella Calamara Italië
14  Mattia Bielli & Delice Scardamaglia Italië
14  Alex Calderone & Elisa Calderone Italië
16  Nicola Lavarini & Martina Frassine Italië
17  Gianmarco Chilelli & Francesca Caponera Italië
17  Elia Marzocchi & Martina Cavallo Italië
19  Mattia Guarino & Caterina Cogorni Italië
19  Stefano Santoro & Giuliana Niro Italië
21  Carlo Ielpo & Claudia La Greca Italië
21  Raffaele Scrofani & Miriam Robusti Italië
23  Gianni De Lucia & Ylenia Tutolo Italië
24  Costantino Porumb & Irina Stradiotto Italië
25  Sossio Capassio & Ilenia Mascilongo Italië

Round 2 (top 36)

26  Simone Giraldi & Serena Giraldi Italië
27  Vincenzo D'antuono & Veronica Giovagnoli Italië
27  Antonio Fratino & Miriam Domenichini Italië
27  Rosario Maltese & Debora Covato Italië
27  Elia Parrini & Camilla Signorini Italië
31  Fabrizio Solarino & Francesca Impellizzeri Italië
32  Andrea Gazzola & Viviana Galli Italië
32  Alex Zavarise & Nicole Furlanetto Italië
34  Nicola Ceccarelli & Laura Spallaccia Italië
35  Rocco Mondelli & Miria Loconte Italië
36  Carmelo Falbo & Fabiana Fasci Italië

Round 1 (top 53)

37  Giacomo Bizzocchi & Alessia Ducci Italië
37  Matteo Gigliotti & Marta Salomone Italië
37  Salvatore Riera & Federica Indelicato Italië
40  Andrea Di Cesare & Eleonora Grelli Italië
40  Simone Santini & Serena Santini Italië
42  Andrea Arcangeletti & Debora Donnini Italië
42  Davide Magnaricotte & Selene Zucconi Italië
42  Gabriele Ordazzo & Ilaria Coppo Italië
45  Pietro Olioso & Serena Darra Italië
45  Michele Prisco & Jasmine Moauro Italië
47  Lorenzo Gozzi & Giulia Perna Italië
48  Tiago Baldassarri & Giulia Ciliani Italië
48  Simone Guida & Francesca Comes Italië
48  Andrea Vacca & Irene Curci Italië
51  Francesco Bertini & Giuditta Dominici Italië
51  Michele Cioffi & Ilaria Coronetta Italië
53  Gianluca Molinaro & Chiara Lucarini Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}