Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Youth A Latin zaterdag 29 mei 2010
Check hoe advertise your product bij ons

DanceSport Grand Prix Rimini
Italië - Rimini donderdag 27 mei 2010

Italian Youth A Latin zaterdag 29 mei 2010

Finale

1  Francesco Esposito & Maria Costante Italië
2  Alessio Daidone & Ilenia Pia Mancuso Italië
3  Carmelo Foresti & Maria Cristina Foresti Italië
4  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Italië
5  Giuseppe Mastandrea & Federica Picerno Italië
6  Nicola Gentilucci & Greta Urbinati Italië
7  Stefano Mendolia & Sonia Panarello Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Lorenzo Tellini & Rebecca Gabrielli Italië
9  Marco Balboni & Elena Federici Italië
10  Giovanni Panasiti & Samantha Benedetti Italië
11  Vincenzo Battaglia & Martina Spataro Italië
11  Nicola Moi & Elisa Schiatti Italië
13  Raimondo Manzella & Sabrina Lo Iacono Italië
13  Gianmarco Rossi & Federica Trevisi Italië

Kwart-Finale

15  Nicolo Barbizi & Valentina Sopranzi Italië
16  Gabriele Cuccu & Giulia Le Rose Italië
17  Alessio Cacciatori & Veronica Cacciatori Italië
17  Francesco Montagnese & Renee Cellucci Italië
19  Federico Maccioni & Manuela Benedetti Italië
20  Roberto Carano & Valentina Ricco Italië
21  Francesco Grazia & Giulia Finessi Italië
21  Mattia Palumbo & Morena Macaluso Italië
23  Vairo Aiuti & Giulia Longetti Italië
23  Luca Bondielli & Ylenia Venturi Italië
23  Andrea Pacelli & Miriana Quinto Italië
23  Mattia Rolla & Margherita Pellettieri Italië

Round 2 (top 37)

27  Manuel Fabi & Elisa De Belardini Italië
28  Eros Luzzardi & Gabriella Brillante Italië
29  Andrea Bolzoni & Glenda Perdoncin Italië
29  Vincenzo Cucuzza & Concetta Marabello Italië
29  Giovanni Gentile & Eleonora Grazia Italië
32  Samuele Scomparin & Martina Zuccarello Italië
32  Domenico Visconti & Sara Turrini Italië
34  Elia Fortunato & Martina Pallucci Italië
35  Andrea Vighi & Alice Mingozzi Italië
36  Giuseppe De Santis & Raffaella De Santis Italië
37  Davide Baratella & Federica Brezzo Italië

Round 1 (top 48)

38  Danilo Iaquaniello & Giusy Tiene Italië
39  David Trinari & Arianna Nobilini Italië
40  Gheorghe Racovita & Eliza Dan Italië
41  Aniello Coppola & Antonietta Sibona Italië
41  Andrea Trifici & Giulia Vecchi Italië
43  Diego Simonelli & Anna Simonelli Italië
44  Alessandro Pulinas & Vittoria Sanna Italië
45  Andrea Brocchin & Francesca Zucco Italië
45  Enrico Tiribelli & Simona Tiribelli Italië
47  Esteban Santini & Giada Verdolini Italië
48  Enrico Mondo & Ylenia La Spisa Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}