Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Junior II B3 Standard woensdag 2 juni 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

DanceSport Grand Prix Rimini
Italië - Rimini donderdag 27 mei 2010

Italian Junior II B3 Standard woensdag 2 juni 2010

Finale

1  Francesco Bevilacqua & Francesca Beretta Italië
2  Riccardo Gambalonga & Beatrice Cazzola Italië
3  Nicholas Belletti & Sara Delaide Italië
4  Enrico Carapezza & Martina Pauluzzo Italië
5  Riccardo Calvelli & Francesca Gorini Italië
6  Luca Luisi & Margherita Santini Italië
7  Luigi Mondelli & Immacolata Monaco Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Antonio Redavid & Michela D'Emilia Italië
9  Mirco Cinquini & Michela Adami Italië
10  Antonino Gurrera & Maria Grazia Guida Italië
11  Cosimo Bartalesi & Chiara Angelini Italië
11  Andrea Cardone & Federica D'Orazi Italië
11  Alessio Rocci & Greta Iezzi Italië

Kwart-Finale

14  Giuseppe Delli Carri & Federica Lopopolo Italië
14  Luciano De Fazio & Letizia Mariano Italië
14  Simone Galati & Iris Toro Italië
17  Renato Brozzu & Valentina Avagliano Italië
17  Dimitri Mattia & Silvia Michelozzi Italië
17  Giuseppe Telleri & Maria Alleruzzo Italië
20  Matteo Conti & Felici Elisa Pipponzi Italië
20  Giuseppe Mangano & Serena Oteri Italië
22  Michael Bavoni & Desiree Bavoni Italië
22  Daniele Beraldo & Chiara Bottos Italië
24  Giacomo Morsello & Jessica Pisciotta Italië

Round 2 (top 37)

25  Andrea Arzilli & Letizia Scarabattoli Italië
25  Gaetano Nicotra & Simona Scuderi Italië
27  Alessandro Caron & Giulia Giacoppo Italië
27  Fabio Isabella & Desy De Fazio Italië
27  Mattia Nardoni & Arianna Ermini Italië
30  Mirco Trevisan & Chiara Vivian Italië
31  Giacomo Pagnini & Marta Rosellini Italië
31  Alessandro Vitanza & Tindara Papa Italië
33  Roberto Bernardi & Irene Gugel Italië
34  Antonio Greco & Irene Terranova Italië
34  Francesco Rigoni & Arianna Rigon Italië
34  Alessandro Di Sessa & Lara Occhipinti Italië
37  Antonio Perri & Chiara Taormina Italië

Round 1 (top 47)

38  Moreno Pascucci & Laura Sestili Italië
39  Andrea Vaira & Elena Bertola Italië
40  Luigi Basile & Anna De Astis Italië
40  Federico Bucchioni & Jessica Sartini Italië
42  Francesco Ruscio & Siria Remia Italië
43  Claudio Casano & Caterina Marchese Italië
44  Mirko Botto & Francesca Abbriata Italië
44  Davide Moschetta & Sara Ragogna Italië
44  Emanuele Sanchini & Giorgia Crocioni Italië
47  Damiano Scarciotti & Gioia Giovanatti Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}