Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Adult A2 Standard vrijdag 28 mei 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

DanceSport Grand Prix Rimini
Italië - Rimini donderdag 27 mei 2010

Italian Adult A2 Standard vrijdag 28 mei 2010

Finale

1  Marco Rescigno & Jenny Cecchinelli Italië
2  Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Italië
3  Oleh Sokyrka & Giorgia Formisano Italië
4  Fabrizio Talienti & Giorgia Tarquinio Italië
5  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Italië
6  Michel Carlini & Manola Vergari Italië
7  Alfredo Di Cresce & Angela Marigliano Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Federico Pani & Martina Virzi Italië
9  Simone Businaro & Giulia Galusi Italië
9  Manuel Fogliani & Sara Morelli Italië
11  Germano D'alessandro & Gerardina Petrizio Italië
11  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Italië
13  Davide Meroni & Luana Delle Donne Italië

Kwart-Finale

14  Fabio Ordinelli & Alessandra Ordinelli Italië
15  Patrizio Pirola & Carola Terraneo Italië
16  Luca Nuti & Deborah Berrnarducci Italië
16  Alberto Papini & Serena Gori Italië
18  Andrea De Marco & Debora Zecca Italië
19  Simone Camilletti & Anna Finaurini Italië
19  Matteo Cotugno & Anna Dileo Italië
21  Cristiano Salerno & Nadia Famoso Italië
22  Andrea Di Cunto & Loredana Giordano Italië
22  Nicola Galvagno & Michela Galvagno Italië
24  Daniele Nardone & Cristina Nardone Italië
25  Pio Taddei & Giorgia Danesi Italië
26  Domenico Gaudio & Marianna Mendicino Italië

Round 2 (top 49)

27  Alessandro Mazzotta & Giulia Scimia Italië
28  Rosario Villirillo & Caterina Luchetta Mattace Italië
29  Pierfrancesco Marano & Anna Maria Leo Italië
29  Cristian Menichetti & Mary Menichetti Italië
31  Rudy Milani & Ilaria Bergamo Italië
32  Mirko Ferlanti & Selenia Altieri Italië
33  Simone Santini & Federica Della Maestra Italië
34  Alessandro Bucca & Maria Chiara Sofia Italië
34  Saverio Carbone & Federica Scappatura Italië
34  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Italië
37  Guiseppe Massimilla & Alice Turbini Italië
38  Adriano Cervellino & Rossana Avigliano Italië
38  Simone Fani & Giulia Fani Italië
38  Giovanni Di Mare & Giulia Russo Italië
38  Denis Quaiato & Amanda Tomasi Italië
42  Alberto del Medico & Giada Cragnolini Italië
42  Alex Della Martera & Elisabetta Sabbatini Italië
42  Fabrizio Occidente & Tania Cantiani Italië
42  Fabio Pasquettin & Sabrina Scionti Italië
46  Diego Boscolo & Sara Maramani Italië
47  Alessandro Sasso & Laura Pediconi Italië
48  Marco Ortu & Patrizia Casti Italië
49  Giovanni Damiano & Annamaria Germinario Italië

Round 1 (top 64)

50  Antonio Carparella & Giorgia D'agostino Italië
52  Marco Cilli & Angela Sfregola Italië
52  Alberto D'elia & Giorgia Gubitoso Italië
54  Francesco Alberti & Pamela Gullo Italië
54  Nicola Nelli & Eleonora Rugi Italië
56  Stefano Crivellaro & Milena Moauro Italië
57  Giuseppe Aiutino & Veronica Inzerrillo Italië
57  Fabio Bossi & Valeria Curci Italië
57  Valter Litta & Claudia Bevilacqua Italië
60  Carmelo Buemi & Stella Cagigi Italië
60  Fabio Malacrida & Mara Salvadore Italië
62  Alessandro Agolini & Manuela Bove Italië
63  Fabrizio Nuccilli & Giulia Nuccilli Italië
64  Roberto Gentile & Eleonora Di Malta Italië
64  Mauro Raffo & Lucia Tongiani Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}