Results from DanceSport Cup 2013 - WDSF World Open Latin zondag 13 januari 2013
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

DanceSport Cup 2013
Spanje - Madrid vrijdag 11 januari 2013

WDSF World Open Latin zondag 13 januari 2013

Finale

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusland
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusland
3  Andrea De Angelis & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Denemarken
4  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rusland
5  Dario Pizzo & Karen D'albundo Frankrijk
6  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukraïne
8  Roman Ciflicli & Mirona Gliga Roemenië
9  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusland
9  Gorka Marquez & Irene Martin Spanje
11  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusland
12  Michael Puglisi & Rosaria La Rosa Italië

Kwart-Finale

13  Domenico Palmisano & Maria Birosova Slowakije
14  Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israël
15  Sea Jin Jang & Hye In Lee Zuid-Korea
16  Alfonso Tarallo & Maria Antonietta Marotta Italië
17  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusland
18  Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugal
19  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Denemarken
19  Kirill Kolpashchikov & Lyubov Gabbasova Rusland
21  Denys Popov & Darya Ryzhonina Rusland
22  Alessandro Napoli & Giulia Poggipolini Italië
22  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finland
24  Igor Sannikov & Anna Anakina Rusland

Round 2 (top 48)

25  Konstantin Astafiev & Viktoria Dincheva Bulgarije
26  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Oostenrijk
26  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusland
28  Dimitri Serre & Sandra Gomez Frankrijk
29  Stas Olarescu & Elena Duicu Roemenië
30  Javier Fernandez Valino & Telma Rut Sigurdardottir IJsland
31  Eduardo Morante & Fatima Cervantes Spanje
32  Renato Bras & Adriana Bras Portugal
33  Anton Puzravin & Ala Karpenko Lithouwen
34  Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusland
35  Vladimir Martianov & Maria Azimov Israël
35  Csaba Toth & Valentina Dobrila Roemenië
37  Diogo Soares & Liliana Rosa Portugal
38  Jason Cicard & Irina Kalinina Frankrijk
38  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugal
38  Alejandro Jimenez Garabaya & Paula Braojos Spanje
41  David Kogan & Valeria Dan Israël
41  Alexander Mikailov & Valeria Sirbu Spanje
41  Miquel Serrano & Raquel Diaz Spanje
44  Pierre-Henri Larcher & Cassandre Cauvenberg Frankrijk
45  Armand Fazullin & Sofya Aksenchik Byelorussia
45  Joni Ihanus & Kathrine Barck Finland
45  Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusland
45  Maurizio Serra & Zivile Vasiliauskaite Italië

Round 1 (top 69)

49  Fran Ribes Perez & Inma Rives Spanje
50  Jonathan Juez & Jennifer Juez Padilla Spanje
51  Rui Romao & Miriam Chaparro Portugal
52  Antony Impellizzeri & Sharon Arena Italië
53  Szilárd Erdélyi & Anna Pollák Hongarije
54  Pierre Troussard & Débora Bourdon Frankrijk
55  Alejandro Garcia Garcia & Nerea Elices Spanje
56  Jordan Mouillerac & Alexia Villemagne Frankrijk
57  Alberto Soto & Laura Anton Spanje
58  Biel Escalas & Yolanda Hornos Spanje
59  Jose Manuel Fernandez & Anastasiya Zhitova Spanje
60  Youri Topolnitski & Licia Rizzo Frankrijk
61  Philippe Berne & Flore Merlier Frankrijk
62  Julio Garcia Serrano & Ana Garcia Serrano Spanje
63  Israel Diez & Gema Maria Spanje
63  Albert Fuentes Martinez & Laia Ubach Spanje
63  Jose Juan Gallardo & Clara Mora Gimeno Spanje
63  Eneko Garcia & Namikari Sierra Spanje
63  Claudio Ignoto & Valentina Angius Italië
63  Mario Lopez Moraleda & Sofia Sanchez Garrido Spanje
63  Juan Puerto Barcelo & Marina Fernandez Spanje
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}