Results from DanceComp 2011 - WDSF International Open Standard zaterdag 2 juli 2011
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

DanceComp 2011
Duitsland - Wuppertal vrijdag 1 juli 2011

WDSF International Open Standard zaterdag 2 juli 2011

Finale

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Duitsland
2  Nikolai Darin & Natalya Seredina Moldavië
3  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polen
4  Alexander Muretov & Ilyana Sakal Rusland
5  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
6  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Duitsland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rusland
8  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Letland
9  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
10  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Noorwegen
11  Alari Liiv & Baile Orb Estonië
12  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Oostenrijk

Kwart-Finale

13  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusland
13  Pasquale Farina & Sofie Koborg Denemarken
15  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polen
16  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Italië
16  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusland
18  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Duitsland
18  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonië
18  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Duitsland
21  Dmitri Kolobov & Signe Busk Denemarken
21  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Roemenië
23  Francesco Andreani & Francesca Longarini Italië
24  Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Tsjechië

Round 3 (top 48)

25  Marcello Nencini & Tessa De Jong Nederland
25  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Italië
27  Markus Hackl & Stefanie Krausz Oostenrijk
28  Felix Teufert & Anne Weber Duitsland
29  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Denemarken
30  Alexey Rubtsov & Jasmina Arko Slovenië
31  Ivo Lodesani & Cathrin Hissnauer Duitsland
31  Ion Postolache & Ioana Damsa Roemenië
33  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Italië
34  Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Rusland
34  Matteo Del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonië
34  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polen
37  Andrea De Marco & Debora Zecca Italië
38  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Duitsland
39  Frank Zegels & Danique Zegels Nederland
40  Bruno Petit & Severine Asnar Frankrijk
41  Alex Gerlein & Alexandra Elert Duitsland
41  Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Noorwegen
43  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Duitsland
44  Martin Herrmann & Sandra Tippel Duitsland
45  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Duitsland
45  Rami Schehimi & Lilli Hils Duitsland
47  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Duitsland
48  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Duitsland

Round 2 (top 97)

49  Alexander Karst & Sarah Karst Duitsland
49  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Nederland
49  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Nederland
52  Alexander Schneider & Maria Schneider Duitsland
53  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Oostenrijk
53  Jan Willem Mostert & Kenda Kraus Nederland
55  Fabio D'annunzio & Serena Serra Italië
55  Oscar Kraan & Pauline van Valkengoed Nederland
57  Martin Schmiel & Sophie Hertel Duitsland
58  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Italië
59  Alexander Patas & Jerusha Kloke Duitsland
60  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Duitsland
60  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Duitsland
62  Torben Fedder & Sara Kneissl Duitsland
62  Wesley van Riel & Claudia Jansen Nederland
64  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Duitsland
65  Timo Henkes & Carolin Teschke Duitsland
65  Bas Niezing & Aletta Oosterveld Nederland
67  Sander Kampert & Miloe Grunsven Nederland
68  Jesper Rechendorff Pedersen & Marie Louise Bang Denemarken
68  Frank Schulnies & Katja Döring Duitsland
68  Christian Spiekermann & Carolin Queck Duitsland
71  Maxim Kube & Natalie Kiess Duitsland
72  Maximilian Münnicke & Tanja Walter Duitsland
73  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Oostenrijk
73  Alexander Stang & Anna Gerich Duitsland
75  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Duitsland
76  Benjamin Böhm & Stephanie Meindl Duitsland
76  Fabian Rudolph & Anette Harms Duitsland
78  Dennis Van Veluw & Esmee Van Doorn Nederland
79  Mohsen Askar & Femke Boonstra Nederland
79  Christian Brinkmann & Gillian Kespohl Duitsland
79  Emanuel Fronhofer & Nina-Maria Fronhofer Duitsland
79  Kristof Reekmans & Joke Vogels België
79  Tom Sutter & Eva Schouwenburg Nederland
84  Sascha Otto & Janne Vollmer Duitsland
84  Peter Schapers & Wies van Haaren Nederland
84  Fabian Wendt & Anne Steinmann Duitsland
84  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Duitsland
88  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Duitsland
88  Rogier Dasselaar & Floor Disveld Nederland
88  Kushtrim Demolli & Friederike Foth-rosenhagen Duitsland
88  Erik Heyden & Julia Luckow Duitsland
88  Niklas Neureuther & Katharina Reichel Duitsland
88  Gregor Pagel & Isabel Bauer Duitsland
94  Ronald Muijzert & Daphne Devree Nederland
94  Sebastian Mureddu & Melissa Ferraro België
94  Jorg Neuhaus & Ruth Gerwing Duitsland
94  Christian Platz & Anja Pritzsche Duitsland

Round 1 (top 140)

98  Jeremy Prasetyo & Sylvana Drewes Duitsland
99  Bas Van Halteren & Daniëlle Vreman Nederland
100  Frederik Rosler & Janine Rusher Duitsland
101  Peter Aubel & Iryna Koval Nederland
101  Oliver Simon & Claudia Venter Duitsland
101  Roland Tines & Heidrun Puskas Duitsland
104  Jeroen Ricken & Edmée Bouwman Nederland
104  Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Duitsland
106  Alex Hinrich & Janine Liskow (aka Hochheim) Duitsland
107  Fabian Müller & Natalie Schlinke Duitsland
107  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Duitsland
109  Thomas Bergmeijer & Nynke Evers Nederland
109  Christian Freisens & Jacqueline Kusserow Duitsland
109  Dennis Kerkdijk & Patricia Groenewegen Nederland
109  Werner Vrijvogel & Diana Vrijvogel Nederland
113  Joachim Tennstedt & Mirja Kasper Duitsland
113  Jasper Vermeer & Pien Anjewierden Nederland
115  Marco Scherer & Jelizaweta Vlasova Oostenrijk
116  Henrik Persson & Julia Hallberg Zweden
116  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Duitsland
118  Nick Glasius & Debbie Kruijsdijk Nederland
118  Patrick Miller & Julia Pavlik Duitsland
120  Kristian Benthien & Ina Zemmrich Duitsland
120  Hendrik Brinkmann & Michelle Scholz Duitsland
120  Berry De Groot & Kim De Haan Nederland
120  Karl Hallberg & Matilda Johansson Zweden
124  Uwe Fermum & Tanja Engel Duitsland
124  Nils Lohmann & Maria Heinrich Duitsland
126  Jos Broecks & Laura Drunen Nederland
126  Wiljan Hoek & Simone Bredewoud Nederland
126  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Tsjechië
129  Timo Born & Annika Kompart Duitsland
129  Patrick Domburg & Nadine Domburg Duitsland
129  Thomas Doodkorte & Kelly Basoski Nederland
129  Remy Kabel & Fleur Hogenhout Nederland
133  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Duitsland
133  Holger Boelitz & Anja Boelitz Duitsland
133  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Duitsland
133  Klas Hatje & Gesa Ringe Duitsland
133  Wolfgang Iser & Merle Tralau Duitsland
133  Carsten Spengemann & Birgit Spengemann Duitsland
133  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Duitsland
133  Markus Weik & Sandra Weik Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}