Results from DanceComp 2011 - WDCF Senior I Standard zondag 3 juli 2011
Check hoe advertise your product bij ons

DanceComp 2011
Duitsland - Wuppertal vrijdag 1 juli 2011

WDCF Senior I Standard zondag 3 juli 2011

Finale

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Italië
2  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Duitsland
3  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Frankrijk
4  Alberto Belometti & Barbara Pini Italië
5  Zdenek Pribyl & Lenka Pribylova Tsjechië
6  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Augusto Gandolfi & Elena Gandolfi Italië
8  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Duitsland
9  Gwenael Lavigne & Stephanie Godet Frankrijk
10  Marco Wittkowski & Petra Fischer Duitsland
11  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Duitsland
12  Sonke Schakat & Solveig Schakat Duitsland
13  Jürgen Beck & Claudia Kleineheismann Duitsland

Kwart-Finale

14  Gert Faustmann & Alexandra Kley Duitsland
15  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Frankrijk
16  Tomasz Kucharczyk & Roza Kucharczyk Polen
17  Leonardo Massafra & Daniela Calza Italië
18  Markus Lilli & Manuela Wichmann Duitsland
19  Carmelo Durante & Lia Pepe Italië
20  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Duitsland
21  Andrea Casertano & Anna Speranza Italië
21  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Duitsland
21  Ronny Romijn & Anne Romijn Nederland
24  Alexander Florin & Isabelle Florin Zwitserland

Round 3 (top 49)

25  Alexander Litvinov & Natalia Litvinova Tsjechië
25  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Duitsland
25  David Wright & Liva Wright Amerika
28  Gaetano Ricciardelli & Lea Miranda Italië
29  Marc Bieler & Sandra Mösch Duitsland
30  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Duitsland
30  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rusland
32  Thomas Laux & Christine Laux Duitsland
33  Ralf Lämmermaier & Stella Pionczewski Duitsland
33  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Nederland
35  Stefan Kolip & Inge Kolip Duitsland
35  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Duitsland
37  Jean-Hugues Henneghien & Eun-sook Scherf België
37  Michael Steingen & Andrea Steingen (aka Schulz) Duitsland
39  Richard Bruurmijn & Claudia Bruurmijn Nederland
40  Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Duitsland
41  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Duitsland
41  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Duitsland
41  Daniel Rautenbach & Andrea Rautenbach (aka Staack) Duitsland
44  Hendrik Claassen & Claudia Schmidt (aka Schäfer) Duitsland
45  Eric Klucke & Manuela Klucke Duitsland
46  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Rusland
47  Thomas Täuber & Monika Stoll Oostenrijk
48  Michael Beckmann & Bettina Corneli Duitsland
49  Achim Stegemann & Heike Stegemann Duitsland

Round 2 (top 96)

50  Kim Bartels & Silke Bartels Duitsland
51  Andreas Malik & Christine Malik Duitsland
52  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Duitsland
53  Michael Alm & Kerstin Alm Duitsland
54  Frank Garnath & Kirstin Tietgens Duitsland
54  Damian Kukowka & Bettina Weimann Duitsland
54  Oliver Leonhardt & Andrea Leonhardt (aka Pietschke) Duitsland
54  Knut Wichmann & Antje Wichmann Duitsland
58  Gero Christophersen & Bianca Schmidt Duitsland
59  Peter Kerner & Stefanie Schwall Duitsland
60  Stefan Bersal & Petra Schmidt Duitsland
60  Michael Sipek & Susanne Sipek Duitsland
62  Marius Torka & Barbara Torka Duitsland
63  Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Duitsland
63  Heinz Gerd Stratmann & Susanne Stratmann Duitsland
63  Holger Wenzel & Sabine Linke Duitsland
66  Friedrich Hoppe & Regine Riechers Duitsland
66  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Duitsland
66  Andreas Kraushaar & Anja Hesele Duitsland
69  Agostino Proietto & Tiziana Morici Italië
70  Pawel Fafara & Alexandra Lueg Duitsland
70  Andrey Kukk & Anna Berezina Rusland
70  Ralf Pfitzner & Eva Pfitzner Duitsland
70  Serge Quazzotti & Peggy Quazzotti Fogel Duitsland
74  Frédéric Faye & Raphaelle Salane Frankrijk
74  Christian Krause & Britta Kohlstruk Duitsland
76  Markus Mengelkamp & Manuela Prater Duitsland
76  Thomas Schmidt & Susanne Schmidt Duitsland
76  Jurg Schoni & Claudia Mielitz Zwitserland
79  Herve Buffet & Keiko Masson Frankrijk
79  Jens Hicking & Viktoria Bader Duitsland
79  Uwe Schieren & Melanie Schieren (aka Hielscher ) Duitsland
82  Hartmut Klötzer & Tanja Klötzer Duitsland
82  Robrecht Krikilion & Nadia Schepens België
82  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Nederland
85  Eckehard Kahl & Anne Kahl Duitsland
86  Holger Bernien & Sylvia Bernien Duitsland
86  Wolfgang Binder & Gudrun Schürrle Duitsland
86  Axel Mischewski & Susan Hortmann Duitsland
89  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Duitsland
89  Achim Hobl & Kerstin Hahn Duitsland
89  Gerhard Pfünder & Jasmin Esther Flor-Lampert Duitsland
89  Roberto Weigel & Cordula Höchsmann Duitsland
93  Markus Scheffler & Monika Scheffler Duitsland
94  Gisbert Diekmann & Claudia Schickenberg Duitsland
94  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Duitsland
96  Klaus Padberg & Dunja Jansen Duitsland

Round 1 (top 147)

97  Holger Koschinski & Ruth Schulz Duitsland
97  Sebastien Lode & Severine Claude Frankrijk
97  Carsten Schlalos & Ilona Schlalos Duitsland
97  Sven Spengemann & Ramona Spengemann Duitsland
101  Michael Blanke & Sabine Huyssen Duitsland
101  Holger Comtesse & Gitta Kraushaar Duitsland
101  Frank De Jong & Jolanda Koemans Nederland
101  Torge Rieper & Gisela Rieper Duitsland
101  Thomas Stix & Isabella Stix Oostenrijk
101  Mikhail Syryski & Sviatlana Hryhartsevich Rusland
101  Andre Waibel & Birgit Waibel Duitsland
108  Valerio Aiuto & Rosetta Aiuto Duitsland
108  Thomas Anhofer & Cordula Gehring Duitsland
108  Martin Beumer & Annette Beumer Duitsland
108  Martin Hartmannshenn & Anke Becker Duitsland
108  Bert Huizing & Nicole Elbers Nederland
108  Pascal Pont & Monika Pont België
108  John Stam & Anita Van Dijk Nederland
115  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
115  Dieter Kuchenbecker & Annette Kuchenbecker Duitsland
115  Tilmann Vetter & Birgitta Behling Duitsland
118  Robert Bonk & Christine Bonk Duitsland
118  Marko Heller & Silke Heller Duitsland
118  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Duitsland
121  Andreas Gropengiesser & Susanne Tietje-gross Duitsland
121  Ernst Heger & Michaela-Elisabeth Kainz Oostenrijk
121  Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Duitsland
121  Horst Retzer & Birgit Eva Retzer Duitsland
125  Martin Hofmeijer & Jacqueline Hofmeijer Nederland
125  Catalin Irimia & Roxana Irimia Roemenië
125  Felix Sauer & Alexandra Oldag Duitsland
125  Matthias Schoof & Anja Eilers-Schoof Duitsland
129  Oliver Bewernick & Alice Bewernick Duitsland
129  Richard Mulder & Anita Mulder Nederland
131  Nils Andersen & Martina Andersen Duitsland
131  Jörg Böhm & Heike Böhm Duitsland
131  Armin Börner & Esther Fiene Duitsland
131  Willem Foppen & Christel Foppen-Nienkemper Nederland
131  Udo Schmitz & Manon Schulz Duitsland
136  Rainer Dirker & Karine-estelle Valet Duitsland
136  Christian Lohmann & Heike Lohmann Duitsland
136  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Duitsland
139  Leo Geenen & Barbara Weyer België
139  Albert Rommel & Andrea Rommel Duitsland
139  Rainer Schramm & Marion Schramm Duitsland
142  Ingo Carstens & Sandra Schneider Duitsland
142  Bernward Kett & Christine Kett Duitsland
144  Jens Riedel & Silka Riedel Duitsland
144  Michael Schülter & Dagmar Sieberichs Duitsland
144  Bernd Stephan & Ina Stephan Duitsland
147  Benno Heissig & Marion Hempelt Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}