Results from DanceComp 2010 - IDSF Senior II Standard zaterdag 3 juli 2010
Check hoe advertise your product bij ons

DanceComp 2010
Duitsland - Wuppertal vrijdag 2 juli 2010

IDSF Senior II Standard zaterdag 3 juli 2010

Finale

1  Michael Lindner & Beate Lindner Duitsland
2  Bernd Farwick & Petra Voosholz Duitsland
3  Roberto Destri & Giuseppina Lentini Italië
4  Luigi Donato & Cira Parente Italië
5  Toni Rinaldi & Silvana Contini Italië
6  Massimo Molteni & Clara Pignataro Italië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [27] Giovanni Ciotti & Annalisa Risi Italië
8  [24] Lorenzo Melucci & Carla Meconi Italië
8  [24] Jari Redsven & Anne Redsven Finland
10  [14] Michael Feld & Heide Glaser Duitsland
11  [13] Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Duitsland
11  [13] Wolfgang Koschier & Birgit Koschier (aka Fehrmann) Duitsland

Kwart-Finale

13  [30] Jouko Leppala & Helja Leppala Finland
14  [23] Maurizio Carugati & Mariagrazia Giovenco Italië
14  [23] Jens Wolff & Maike Wolff Duitsland
16  [22] Stephan Beth & Helene Barbier Frankrijk
17  [19] Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Duitsland
18  [18] Oliver Luthardt & Brigitte Kessel Dohle Duitsland
19  [17] Uwe Bodinet & Cornelia Bodinet Duitsland
20  [16] Thierry Batin & Marie Cecile Batin Frankrijk
20  [16] Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Slovenië
22  [9] Roland Lein & Karin Anton Duitsland
22  [9] Karl-Heinz Michel & Gabriele Schuck Duitsland
24  [8] Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Duitsland

Round 3 (top 48)

25  [29] Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Oostenrijk
25  [29] Michel Heggen & Tonny Heggen België
27  [28] Edward Van Essen & Ilse Mielke Duitsland
28  [26] Hans Arnold Büscher & Heidi Büscher Duitsland
29  [24] Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Duitsland
30  [22] Holger Wallmann & Anita von Hertel Duitsland
31  [21] Marcel Bulten & Lydia Spijkerboer Nederland
31  [21] Jürgen Kosch & Katrin Kosch Duitsland
31  [21] Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Duitsland
34  [20] Gunther Nagel & Antje Nagel Duitsland
35  [19] Manfred Otto & Andrea Otto Duitsland
35  [19] Wilfried Seidel & Annette Seidel Duitsland
37  [18] Justo Del Arco & Consuelo Alegria Spanje
38  [16] Raymond Wiedemann & Martine Wiedemann Duitsland
39  [15] Martin Van Den Mark & Inge Van Den Mark Nederland
40  [14] Volker Conrad & Cornelia Conrad Duitsland
41  [12] Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Duitsland
41  [12] Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Duitsland
41  [12] Jorg Stoffels & Karin Stoffels Duitsland
44  [8] Marius Torka & Barbara Torka Duitsland
45  [7] Klaus Klostermann & Karin Klostermann Duitsland
46  [6] Gordan Bedenikovic & Susanne Krieger Duitsland
47  [4] Hans Wolfgang Scheuer & Angelika Scheuer Duitsland
48  [2] Heinz Jürgen Kühl & Jutta Kühl Duitsland

Round 2 (top 97)

49  [29] Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Duitsland
50  [28] Gerhard Baier & Ingrid Cloos Duitsland
50  [28] Thomas Kreuels & Annette Kreuels Duitsland
52  [27] Jörg Holzhäuser & Petra Holzhäuser Duitsland
52  [27] Dietmar Jungmann & Susanne Jungmann Duitsland
54  [26] Thomas Dose & Marlis Dose Duitsland
54  [26] Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Duitsland
56  [24] Michael Borchardt & Anita Borchardt Duitsland
56  [24] Jürgen Gebhart & Marion Uhlenbrock Duitsland
56  [24] Jos Wollersheim & Anneloes Wollersheim Nederland
59  [23] Johan Dane & Miep Dane Nederland
59  [23] Heinrich Schmitz & Monika Schmitz Duitsland
61  [20] Ad Cuijpers & Truus Cuijpers Nederland
61  [20] Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Duitsland
61  [20] Stefan Mussmann & Dagmar Rudolf Duitsland
64  [19] Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Duitsland
64  [19] Ferry Kandouw & Margareth Kandouw Nederland
64  [19] Markus Kettler & Raphaela Thomas-kettler Duitsland
64  [19] Jean Yves Murzin & Christine Murzin Frankrijk
68  [17] Wolfgang Bruch & Annette Bruch Duitsland
68  [17] Bernd Früh & Renate Früh Duitsland
68  [17] Herbert Nageler & Claudia Nageler Oostenrijk
71  [16] Harald Ballweg & Marianne Wiedemann Duitsland
71  [16] Michael Blanke & Sabine Huyssen Duitsland
73  [15] Ernst Heger & Michaela-Elisabeth Kainz Oostenrijk
73  [15] Markus Mäurer & Marion Mäurer Duitsland
75  [14] Leo Rein & Ursula Rein Duitsland
76  [12] Thomas Fiege & Sigrid Fiege Duitsland
76  [12] Harald Lerch & Vera Lerch Duitsland
78  [11] Tilo Kaiser & Kerstin Kaiser Duitsland
78  [11] Ton Klaassen & Lia Klaassen Nederland
80  [10] Reinhard Zahrte & Christiane Zahrte Duitsland
81  [9] Rafael Murtasin & Elena Murtasina Duitsland
82  [8] Ralf Rösch & Nursen Rösch Duitsland
83  [7] Thomas Fischer & Doris Willenbruch Duitsland
83  [7] Harald Hocheder & Iris Hocheder Duitsland
83  [7] Jukka Salonen & Irene Salonen Finland
86  [6] Ulrich Brünken & Tamara Brands Duitsland
86  [6] Jiri Cech & Zina Cechova Tsjechië
86  [6] Peter Gerlach & Catrin Gerlach Duitsland
89  [5] Horst Beckmann & Patricia Beckmann Duitsland
90  [3] Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Duitsland
90  [3] Jaap Willemstein & Marianne Willemstein Nederland
92  [2] Helmut Schwab & Bärbel Schwab Duitsland
93  [1] Volker Münch & Petra Münch Duitsland
93  [1] Bernhard Starz & Barbara Starz Duitsland
93  [1] Torsten Wierczoch & Anja Knesebeck-wierczoch Duitsland
96  Peter Nydegger & Marlise Reichen Zwitserland
96  Albert Rommel & Andrea Rommel Duitsland

Round 1 (top 147)

98  [28] Martin Brinker & Martina Brinker Duitsland
98  [28] Jürgen Lüders & Karin Lüders Duitsland
98  [28] Andreas Siemer & Silke Sandomir-dittrich Duitsland
101  [27] Jörg Monse & Beate Monse Duitsland
101  [27] John Stam & Anita Van Dijk Nederland
103  [26] Ulrich Conrad & Sibylle Conrad (aka Hepp ) Duitsland
103  [26] Detlef Hildebrandt & Sabine Hildebrandt Duitsland
103  [26] Karsten Pick & Isa Härtel Duitsland
103  [26] Wolfgang Dieter Schmitt & Angelika Schmitt Duitsland
103  [26] Herbert Schnappauf & Petra Schnappauf Duitsland
103  [26] Klaus Stiegelbauer & Susanna Stiegelbauer Duitsland
109  [25] Dirk Hillmer & Ulrike Hillmer Duitsland
109  [25] Robert Nicklas & Elisabeth Nicklas Duitsland
109  [25] Ullrich Rutkowski & Petra Bianconi Duitsland
112  [24] Lutz Benedix & Sylvia Benedix Duitsland
112  [24] Piotr Maj & Rita Maj Duitsland
114  [23] Gerd Biehler & Bärbel Biehler Duitsland
114  [23] Josep Marti & Maria Carmen Pons Spanje
116  [21] Ralf Bode & Mechthild Bode Duitsland
116  [21] Joachim Brollik & Anna Brollik Duitsland
116  [21] Friedrich Raith & Helga Raith Duitsland
116  [21] Han Te Koppele & Annette Te Koppele Nederland
120  [20] Ralf Pick & Helga Kruse Duitsland
121  [18] Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Duitsland
122  [17] Manfred Houben & Martina Houben Duitsland
122  [17] Ad De Rooij & Anita De Rooij Nederland
124  [16] Ludo Verberne & Vera Van Praag België
125  [15] Hans-Peter Mehlau & Ute Mehlau Duitsland
125  [15] Thomas Rudolph & Silvia Rudolph Duitsland
127  [12] Gerd Ohnesorge & Helma Ohnesorge Duitsland
127  [12] Heinz-otto Saar & Beate Saar Duitsland
127  [12] Eric Verbeken & Greet Verbeeck België
130  [11] Uwe Grübner & Rita Grübner Duitsland
131  [8] Olaf Geisler & Petra Geisler Duitsland
131  [8] Pim Van Zanten & Cäte Van Hadelkamp Nederland
133  [7] Georges Haveneers & Gaby Bovijn België
133  [7] Rik Kooiman & Petra Kooijman Nederland
133  [7] Hans-Jürgen Schulze & Sigrid Schulze Duitsland
133  [7] Norbert Wiedemann & Petra Wiedemann Duitsland
137  [6] Armin Schuh & Ingrid Schuh Duitsland
138  [5] Alberto Caldas & Constance Caldas (aka Weller) Portugal
138  [5] Roelof Speelman & Frederieck Speelman Nederland
140  [4] Roland Hochreiter & Brigitte Hochreiter Oostenrijk
140  [4] Bernd Schmidt & Anette Stockem Duitsland
140  [4] Carsten Wulff & Angela Birgit Maass Duitsland
143  [3] Udo Findeisen & Beate Findeisen Duitsland
144  [2] Günther Lutz & Monika Lutz Duitsland
144  [2] Hans Joachim Müller & Angelika Müller Duitsland
146  [1] Rainer Bresch & Monika Bresch Duitsland
146  [1] Willem Oost & Anneke Oost Nederland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}