Results from DanceComp 2010 - IDSF Junior II Latin zaterdag 3 juli 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

DanceComp 2010
Duitsland - Wuppertal vrijdag 2 juli 2010

IDSF Junior II Latin zaterdag 3 juli 2010

Finale

1  Daniel Shapilov & Jessica Eisenkrein Duitsland
2  Vadim Lehmann & Maria Vakhnina-Kleinschmidt Duitsland
3  Arthur Ankerstein & Vivien Kreiter Duitsland
4  Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Duitsland
5  Nikita Schneider & Jaqueline Joos Duitsland
6  Giuseppe Pio Scerra & Liana Mkrtchjan Duitsland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  [23] Aleksey Rovner & Lisa Rykovski Duitsland
8  [19] Michael Yerokhin & Juliana Gordimova Duitsland
9  [17] Gianluca Carello & Teresa Carello Duitsland
10  [14] Konrad Torun & Luisa Egenolf Duitsland
11  [8] Patrick Mössner & Annsophie Mürle-Thür Duitsland
12  [6] David Costea & Katarina Zajarnyj Duitsland

Kwart-Finale

13  [23] Alexander Bouet & Amalie Stampe Denemarken
14  [20] Jan Janzen & Elisabeth Wormsbecher Duitsland
14  [20] Sascha Korn & Lisa Marie Bauer Duitsland
16  [18] Danil Erokhin & Alina Schehimi Duitsland
16  [18] Erik Kem & Michelle Kaiser Duitsland
18  [14] David Ovsievitch & Nicole Wirt Duitsland
19  [13] Florian Schell & Julia Fauser Duitsland
20  [11] Leon Scerbina & Maria Sedin Duitsland
21  [9] Boris Peyss & Stefanie Müller Duitsland
22  [7] Georg Novikov & Natalie Pusch Duitsland
23  [6] Kevin Pewych & Christine Brumm Duitsland
24  [5] Deniel Bohl & Janette Kaiser Duitsland

Round 1 (top 47)

25  [30] Daniel Schuler & Alexandra Momot Duitsland
26  [25] Marcel Herrmann & Carmen Metzger Duitsland
27  [20] Stephan Klein & Karolina Gaar Duitsland
28  [17] Borys Lomazov & Valentina Gabriele Duitsland
29  [14] Antonis Panagiotou & Aleksandra Frolova Cyprus
29  [14] Daniel Schafei & Anastasija Zajarnyj Duitsland
31  [11] Dominik Bondarev & Rada Gleyberman Duitsland
31  [11] Gerrit Fuchs & Karina Daubert Duitsland
33  [10] Thomas Kehm & Franziska Nazarenus Duitsland
34  [9] Alexei Muzykin & Melanie Wirt Duitsland
35  [8] Maximilian Shugaley & Josephin Rab Duitsland
36  [7] Eduard Oks & Jennifer Baidinger Duitsland
36  [7] Andrej Sperling & Anita Muss Duitsland
38  [6] Benjamin Keller & Sina Seidel Duitsland
39  [5] Tim Deisser & Jenny-leonie Deisser Duitsland
39  [5] Mark Verlotski & Dina Verlotski Duitsland
41  [4] Reik Beglau & Stephanie Schneider Duitsland
42  [3] Achim Bernäcker & Melanie Stimpfle Duitsland
42  [3] Alexander Gensch & Klaudia Arndt Duitsland
44  [1] Leander Körber & Luise Körber Duitsland
44  [1] Boris Kulakow & Sofie Frese Duitsland
46  Marc Petersmann & Katrin Goll Duitsland
46  Hauke Scheele & Julia Hoffmann Duitsland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}