Results from Czech Standard Championship - Amateur Standard zaterdag 21 februari 2009
Check hoe advertise your product bij ons

Czech Standard Championship
Tsjechië - Praha zaterdag 21 februari 2009

Amateur Standard zaterdag 21 februari 2009

Finale

1  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Tsjechië
2  Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
3  Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Tsjechië
4  David Odstrcil & Beata Koblizkova Tsjechië
5  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Tsjechië
6  Michal Mladek & Lubomira Blidarova Tsjechië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  David Vejchar & Veronika Hanusova Tsjechië
8  Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Tsjechië
9  Jindrich Cincura & Iva Langerova Tsjechië
9  Michal Necpal & Tereza Bufkova Tsjechië
11  Michal Drha & Klara Zamecnikova Tsjechië
12  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Tsjechië

Kwart-Finale

13  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Tsjechië
14  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Tsjechië
15  Miroslav Hyza & Kristyna Hudeova Tsjechië
16  Jiri Zejda & Katerina Jancova Tsjechië
17  David Vorac & Simona Pivovarnikova Tsjechië
18  Pavel Vitosek & Veronika Mensikova Tsjechië
19  Marek Haris & Simona Cechova Tsjechië
19  Nikita Kolomeets & Linda Boskova Tsjechië
21  Vaclav Melc & Marika Kasalova Tsjechië
22  Jiri Koci & Dominika Kocova Tsjechië
23  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Tsjechië
24  Milan Sedlar & Sarka Hesova Tsjechië

Round 2 (top 36)

25  Ludek Horeni & Veronika Volkova Tsjechië
26  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Tsjechië
27  Adam Jendrulek & Alena Stareckova Tsjechië
28  Petr Pohlodek & Michaela Konecna Tsjechië
29  Jan Herodek & Alena Cecatkova Tsjechië
30  Tomas Kloucek & Kamila Kratochvilova Tsjechië
31  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Tsjechië
31  Tomas Pridal & Gabriela Horinkova Tsjechië
33  David Karas & Katerina Pelcova Tsjechië
34  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Tsjechië
35  Tomas Rynes & Jana Batovska Tsjechië
36  Jan Pelichovsky & Tereza Jinochova Tsjechië

Round 1 (top 50)

37  Jiri Liska & Mirka Navrátilová Tsjechië
38  Martin Oulický & Irena Zizkova Tsjechië
39  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Tsjechië
40  Tomas Dvorsky & Katerina Skybova Tsjechië
40  Zdenek Soukup & Kristina Malkova Tsjechië
42  Matej Kutalek & Monika Bartosova Tsjechië
43  Martin Bilek & Michaela Serlova Tsjechië
44  Dalibor Benes & Helena Haskova Tsjechië
45  Jiri Marek & Pavlina Richterova Tsjechië
46  Pavlo Sherin & Maryna Kovalenko Tsjechië
47  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Tsjechië
48  Petr Plsek & Eva Novotna Tsjechië
49  Libor Zdaril & Katarina Pankova Tsjechië
50  Zbynek Berka & Dana Jiríkova Tsjechië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}