Results from Czech Open 2004 - IDSF International Open Standard zaterdag 2 oktober 2004
Check hoe advertise your product bij ons

Czech Open 2004
Tsjechië - Ostrava zaterdag 2 oktober 2004

IDSF International Open Standard zaterdag 2 oktober 2004

Finale

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polen
4  Roman Mayer & Siret Siilak Oostenrijk
5  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slowakije
6  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukraïne
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Letland
8  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Lithouwen
9  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Tsjechië
10  Pavel Bic & Silvie Konderlova Tsjechië
10  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukraïne
12  Oskar Andresev & Monika Mihalikova Tsjechië

Kwart-Finale

13  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Lithouwen
14  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovenië
15  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Tsjechië
16  Rafal Olek & Magda Groszek Polen
17  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Polen
18  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Slowakije
19  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polen
20  Filip Maly & Lucie Dolezalova Tsjechië
21  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Tsjechië
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Slowakije
23  Martin Houska & Andrea Trestikova Tsjechië
24  Michal Drha & Tereza Bufkova Tsjechië

Round 2 (top 39)

25  Martin Reiss & Corinna Sadowski Duitsland
26  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polen
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polen
28  Luka Romih & Tamara Frank Slovenië
29  Ivo Gajdzica & Nela Palkovska Tsjechië
29  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Duitsland
31  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Lithouwen
31  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstan
33  Jakub Kowalczyk & Bettina Molendowska Polen
34  David Biegun & Radka Baronova Tsjechië
35  Zdenek Roskota & Kristyna Volakova Tsjechië
36  Jiri Jerabek & Irena Kovarickova Tsjechië
36  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Tsjechië
38  Richard Botik & Alice Pokorna Tsjechië
39  Jiri Pohlodek & Silvie Hruba Tsjechië

Round 1 (top 51)

40  Tomas Parilak & Marcela Sestakova Slowakije
40  Zdenek Pribyl & Lenka Barakova Tsjechië
42  Libor Zdaril & Katarina Pankova Tsjechië
43  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Tsjechië
43  Ales Kaspar & Jana Vondruskova Tsjechië
45  Lubos Harvan & Martina Duchonova Tsjechië
45  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Tsjechië
47  Josef Pavelka & Lenka Andrysova Tsjechië
48  Ondrej Mandak & Petra Dolezalova Tsjechië
49  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Tsjechië
49  Tibor Stano & Lucie Tosenovska Tsjechië
49  Nikolaj Volodier & Victoria Dimitrova Bulgarije
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}