Results from Crystal Palace Cup 2007 - Professional Standard maandag 21 mei 2007
Check hoe advertise your product bij ons

Crystal Palace Cup 2007
Engeland - London maandag 21 mei 2007

Professional Standard maandag 21 mei 2007

Finale

1  Timothy Howson & Joanne Bolton Engeland
2  Jonathan Crossley & Lyn Marriner Engeland
3  Linas Koreiva & Ieva Pauksena Amerika
4  Grant Barratt-thompson & Mary Paterson Engeland
5  Craig Draper & Snezhana Sheviakova Engeland
6  Stefano Soldati & Annalisa Longo Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Igor Litvinov & Julia Ivleva Amerika
8  Stefano Fanasca & Michela Battisti Italië
9  Zhi Feng Qi & Fan Lan China
9  Kevin Hao Zhang & Nadia Xiaorong Song China
11  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusland
12  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya Amerika

Kwart-Finale

13  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finland
13  Kota Shoji & Nami Shoji Japan
13  Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japan
16  Daisuke Okada & Junko Hishida Japan
16  Mark Perkovich & Natasha Manderson Australië
18  Basil Issaev & Tone Jacobsen Noorwegen
18  Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japan
20  Yasunori Aoki & Tomoko Aoki Japan
21  Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japan
21  Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japan
23  Nikita Novikov & Karolina Szpiech Amerika
23  Anthony Price & Zoey Price Engeland
25  Tohru Maeda & Misuzu Ezawa Japan

Round 2 (top 48)

26  Alexei Lapin & Evgeniya Rozhkova Rusland
27  Akiji Minegishi & Kyoko Miwa Japan
28  Jun Motoike & Noriko Muto Japan
28  Stephen Sysum & Lesya Sinitsa Amerika
30  James Prouton & Kelly Lemasurier Engeland
31  Jun Youn & Cellina Park Zuid-Korea
32  Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japan
33  Daisuke Miura & Miwako Miura Japan
34  Say Iwaki & Yuuka Kondo Japan
34  Shuai Liu & Wanning Liu China
34  Akio Tamura & Ritsu Wakao Japan
37  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Letland
37  Go Hashimoto & Keiko Onda Japan
39  Dennis Kruse & Susanne De Kleijn Nederland
39  Kevin Shan & Sara Shan Taiwan
39  Kazunori Shiratani & Tomomi Yamaguchi Japan
39  Xu Yang & Yang Xi China
43  Taichi Kokido & Yuka Shichida Japan
43  Akira Suzuki & Shizue Saito Japan
45  Michael Sörensen & Miriam Blume Duitsland
46  Xing Jing & Meng Yuan Wang China
47  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finland
47  Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japan

Round 1 (top 59)

49  Glenn Hulkes & Larisa Locke Australië
49  Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japan
49  Guo Yong Zhang & Huan Huan She China
52  Masahiro Kiwari & Taeko Nishimura Japan
52  Paul Laroche & Ekaterina Marshukova Frankrijk
54  Hirotaka Yamaguchi & Ayako Yashima Japan
55  Yoshito Nishioka & Mayumi Nishioka Japan
55  Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi Amerika
57  Donald Young & Melanie Young (aka Wentzell) Engeland
58  Yasu Oishi & Akiko Shibuya Japan
59  Darryl Davenport & Natalie Smith Nieuw-Zeeland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}