Results from Crystal Cup - Junior I Latin zaterdag 24 maart 2007
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Crystal Cup
Rusland - Moscow zaterdag 24 maart 2007

Junior I Latin zaterdag 24 maart 2007

Finale

1  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Rusland
2  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rusland
3  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rusland
4  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusland
5  Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Rusland
6  Gleb Moliy & Yuliya Kovaleva Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Andrej Blokhin & Vlada Mazun Rusland
7  Filip Popov & Ekaterina Tregubova Rusland
9  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusland
10  Andrey Makarov & Alina Takhautdinova Rusland
11  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusland
12  Denis Mironov & Elvira Elagina Rusland
13  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rusland

Kwart-Finale

14  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Rusland
15  Marat Zhumabekov & Yana Popkova Rusland
16  Aleksandr Avdeev & Darya Zheleztsova Ukraïne
17  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Rusland
17  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Rusland
19  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusland
20  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Rusland
21  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Rusland
23  Dmitriy Pandurskiy & Mariya Zubanova Rusland
24  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Rusland

Round 2 (top 42)

25  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rusland
27  Pavel Emelyanov & Angelina Troshina Rusland
29  Pavel Surkov & Anastasiya Sakhnenko Rusland
31  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Rusland
32  Andrey Loginov & Vasilina Kuchina Rusland
32  Denis Novikov & Vladlena Khodyreva Rusland
35  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusland
35  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Rusland
37  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Rusland
38  Maksim Chernyaev & Yuliya Skalaba Rusland
40  Andrey Magdisyuk & Anastasiya Soloveva Rusland
41  Maksim Zhiganov & Darya Klyuchnikova Rusland
42  Maksim Kolesov & Polina Kotova Rusland
44  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Rusland
45  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Rusland
46  Maxim Akhmetzhanov & Sofia Afanasenko Rusland
47  Karlen Agadzhanyan & Elizaveta Shimova Rusland
47  Pavel Elnikov & Anastasiya Vladimirova Rusland
47  Ilya Petukhov & Ekaterina Koskova Rusland

Round 1 (top 53)

51  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Rusland
52  Evgeniy Ivanov & Tatyana Andreeva Rusland
53  Maksim Kornilov & Yuliya Gorodischer Rusland
54  Mikhail Gusev & Polina Pronina Rusland
55  Ilya Raskatov & Kristina Kuvaeva Rusland
58  Leonid Bobkov & Polina Tropskaya Rusland
59  Vladislav Bozhko & Valeriya Panfilova Rusland
60  Artem Rannev & Aleksandra Lakhtyukova Rusland
61  Oleg Korepov & Oksana Chernyavskaya Rusland
62  Dementiy Fedirko & Yuliya Prozorova Rusland
63  Ulyan Evteev & Anastasiya Pashevich Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}