Results from Crystal Cup - IDSF International Open Standard zaterdag 24 maart 2007
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Crystal Cup
Rusland - Moscow zaterdag 24 maart 2007

IDSF International Open Standard zaterdag 24 maart 2007

Finale

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Italië
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusland
4  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rusland
6  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
7  Alexander Muretov & Jelena Samuilova Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusland
9  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
9  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusland
11  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rusland
11  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rusland

Kwart-Finale

13  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusland
14  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusland
15  Mikhail Lenski & Alla Shamshurova Rusland
16  Sami Vainionpää & Merje Styff Finland
17  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusland
18  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusland
19  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusland
20  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rusland
21  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rusland
22  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusland
23  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusland
24  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Rusland

Round 4 (top 52)

25  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rusland
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Letland
26  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusland
28  Maxim Antipin & Elena Dudochkina Rusland
28  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusland
28  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Rusland
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Letland
28  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusland
28  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusland
34  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusland
35  Evgeni Tereshyn & Daria Fedorova Rusland
36  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonië
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusland
36  Alexander Frolov & Alina Shliakhova Rusland
36  Ilya Mazurov & Marina Koroleva Rusland
36  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusland
36  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusland
42  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusland
42  Andrei Motyl & Vlada Goncheva Rusland
42  Anton Shumov & Anna Parkhomenko Rusland
45  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rusland
45  Vasili Sazonov & Veronika Egorova Rusland
47  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusland
48  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusland
49  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rusland
49  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rusland
51  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
52  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusland

Round 3 (top 100)

53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovenië
53  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rusland
53  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusland
56  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rusland
56  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusland
58  Alexei Danilin & Darya Garmash Rusland
58  Gleb Ivanov & Anastasiya Yakusheva Rusland
58  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonië
61  Maxim Axenov & Karina Nizamutdinova Kazachstan
61  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusland
61  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusland
61  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusland
61  Aleksandr Volodin & Elena Ivanchikova Rusland
66  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Letland
66  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusland
66  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusland
66  Evgeniy Plokhikh & Yelena Klyuchnikova Kazachstan
70  Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusland
70  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusland
70  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusland
70  Dmitriy Mogusev & Inga Andreychenko Rusland
70  Dmitriy Vorobyev & Kseniya Gladkikh Rusland
75  Konstantin Belenko & Vasilina Belomestnova Rusland
75  Nikolay Konevtsev & Renata Muftakhetdinova Rusland
75  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusland
78  Aleksandr Belyaev & Ekaterina Bogdanova Rusland
78  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonië
78  Maksim Parshin & Ekaterina Dontsova Rusland
78  Artem Shekhovtsov & Kristina Bezvuglyak Rusland
82  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rusland
82  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rusland
82  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rusland
82  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusland
82  Aleksandr Zimin & Ekaterina Kirillova Rusland
87  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Rusland
87  Evgeniy Bogdan & Ekaterina Vasileshnikova Rusland
87  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Rusland
87  Viacheslav Doage & Elena Rakova Rusland
87  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rusland
87  Vladislav Khudyakov & Elena Kolyagina Rusland
93  German Filimonov & Daria Demenkova Rusland
93  Artem Rannev & Anna Rufanova Rusland
95  Aleksey Beredikhin & Aleksandra Breus Rusland
95  Yuri Dasov & Maria Mitrokhina Rusland
95  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rusland
95  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Rusland
95  Ilya Mirgorodskiy & Anna Storozheva Rusland
95  Ivan Orekhov & Anna Silaeva Rusland

Round 2 (top 201)

101  Boris Antipov & Ekaterina Syvorotka Rusland
101  Oleg Surma & Tatyana Zhirukhina Rusland
101  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Rusland
104  Aleksandr Akimenko & Ekaterina Pospelova Rusland
104  Pavel Sineglazov & Valeriya Derevyagina Rusland
104  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rusland
107  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Rusland
108  Aleksey Lysenko & Irina Zhernakova Rusland
108  Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Rusland
110  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusland
110  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusland
110  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Rusland
113  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusland
113  Viktor Kurenkov & Yuliya Zyuzina Rusland
113  Aleksandr Podgorelkin & Ksenia Markova Rusland
116  Dmitriy Berdinskiy & Yana Neustroeva Rusland
116  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rusland
116  Ilya Zhukovskiy & Maryana Nemova Rusland
119  Pavel Bichurov & Anastassia Burenina Rusland
119  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Rusland
119  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rusland
122  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Rusland
122  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Rusland
122  Tornike Lomtadze & Anna Dubrovina Rusland
122  Roman Odnoshevnyy & Kseniya Pozhilenkova Rusland
126  Igor Arsenev & Olga Khafizova Rusland
126  Artem Balashov & Valentina Balashova Rusland
126  Anton Sokolov & Mariya Kyshtymova Rusland
129  Andrey Fomichev & Anna Kharitonova Rusland
129  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Rusland
129  Nikita Moiseev & Olga Plakhotnaya Rusland
129  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rusland
129  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Rusland
134  Artem Abdurakhmanov & Yuliya Pletneva Rusland
134  Evgeniy Andreyanov & Alina Sokolova Rusland
134  Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Rusland
134  Andrei Linev & Maria Matazova Rusland
134  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusland
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rusland
134  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rusland
141  Aleksandr Andrianov & Uliana Zhuchkova Rusland
141  Mikhail Baturin & Tatyana Bulavina Rusland
141  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rusland
141  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusland
141  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rusland
141  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rusland
147  Andrey Belugin & Alena Kan Rusland
147  Dmitri Divtsov & Veronika Gumenyak Rusland
147  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusland
150  Igor Ammosov & Anna Tverdokhlebova Rusland
150  Temir Dzhabrailov & Alisa Krasnova Rusland
150  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rusland
150  Roman Levchik & Mariya Bushueva Rusland
150  Artem Levin & Kseniya Aleksandrova Rusland
150  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rusland
150  Viacheslav Ryzhov & Ksenia Ludanenkova Rusland
150  Sergey Sidorenko & Marina Dorokhova Rusland
150  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Rusland
150  Anton Yarosh & Yuliya Komarova Rusland
160  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rusland
160  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rusland
160  Anton Khomyakov & Polina Kiselyeva Rusland
160  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusland
160  Stanislav Tenyaev & Elena Yashina Rusland
160  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Rusland
166  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusland
166  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Rusland
168  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusland
168  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rusland
168  Arseniy Rodionov & Elizaveta Khomyakova Rusland
171  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rusland
171  Aleksey Prokopchuk & Sofiya Schipskaya Rusland
173  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rusland
173  Anton Nikulin & Darya Smirnova Rusland
173  Timur Takazov & Maria Shterkel Rusland
173  Ivan Vlasenko & Anastasiya Popereka Rusland
177  Dmitriy Gavrin & Anastasiya Borovaya Rusland
177  Igor Markin & Yulia Kukarina Rusland
177  Semen Osipov & Alina Vinogradova Rusland
177  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Rusland
177  Vitaliy Yadov & Lyudmila Khaponen Rusland
182  Yuriy Bolshakov & Olga Dudnikova Rusland
182  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Rusland
182  Andrey Ryzhov & Svetlana Menshova Rusland
182  Artem Sadovskiy & Anastasiya Balashova Rusland
182  Artem Zhigalsky & Ekaterina Semenova Rusland
187  Pavel Miroshnichenko & Evgeniya Yakovleva Rusland
188  Vlad Builov & Maria Belousova Rusland
188  Aleksandr Danilov & Ekaterina Zaletova Rusland
188  Sergey Galyamichev & Yuliya Kapustina Rusland
188  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Rusland
188  Ruslan Kalashnikov & Anastasiya Bykova Rusland
188  Sergey Kulyabin & Anastasiya Kokanova Rusland
188  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Rusland
188  Nikita Novikov & Nailia Ramazanova Rusland
188  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rusland
188  Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Rusland
188  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Rusland
188  Andrey Romanovskiy & Aleksandra Shapovalenko Rusland
188  Dmitriy Shefer & Yuliya Chulkova Rusland
188  Aleksander Vorobyev & Tatyana Potapenkova Rusland

Round 1 (top 215)

202  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Rusland
202  Petr Avramenko & Karina Rudenko Rusland
202  Mikhail Belotserkovets & Darya Drozdova Rusland
202  Aleksandr Ivanischev & Svetlana Plotnikova Rusland
202  Maksim Luchin & Olga Zavalina Rusland
202  Pavel Shugaley & Mariya Paskhina Rusland
202  Vitaliy Starostin & Yulia Kuprina Rusland
202  Anton Talipov & Darya Gerasimova Rusland
210  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rusland
210  Ivan Baganov & Anna Balaganova Rusland
210  Aleksandr Emelin & Tatyana Konivets Rusland
210  Evgeniy Guzev & Ekaterina Grotskaya Rusland
210  Nugzar Kvartskhava & Anastasiya Kiryukhina Rusland
210  Vladimir Stolbovskikh & Elona Varban Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}