Results from Crystal Cup 2006 - IDSF International Open Standard zondag 19 maart 2006
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Crystal Cup 2006
Rusland - Moscow vrijdag 17 maart 2006

IDSF International Open Standard zondag 19 maart 2006

Finale

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusland
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Lithouwen
3  Vaidotas Lacitis & Evgenia Elfimova Rusland
4  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusland
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rusland
6  Dmitri Krupnov & Aleksandra Yarovenko Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusland
8  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusland
9  Valdis Skutans & Laura Kosite Letland
10  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusland
10  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
12  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rusland
13  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rusland
13  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Rusland

Kwart-Finale

15  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rusland
16  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusland
16  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Rusland
18  Vasili Sazonov & Elena Ponomareva Rusland
19  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rusland
20  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rusland
21  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Letland
21  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusland
23  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Rusland
23  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusland
25  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusland
26  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rusland

Round 3 (top 52)

27  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusland
28  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusland
28  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rusland
28  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rusland
31  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Rusland
31  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusland
31  Anton Shumov & Anastasia Popova Rusland
34  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rusland
34  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rusland
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusland
36  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusland
38  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusland
38  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusland
40  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusland
40  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusland
40  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusland
40  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Rusland
40  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rusland
45  Sergei Sutyrin & Oxana Landyreva Rusland
45  Aleksandr Zhiratkov & Svetlana Ershova Rusland
47  Serguei Peshkun & Veronika Markova Rusland
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rusland
49  Timur Namazbayev & Maria Muradova Rusland
49  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rusland
51  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusland
51  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusland

Round 2 (top 104)

53  Nikolay Konevtsev & Natalya Plaksina Rusland
53  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Rusland
55  Petr Ilin & Olga Lobanova Rusland
55  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rusland
55  Vasiliy Kirin & Anna Oblakova Rusland
55  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rusland
55  Anton Petrov & Ekaterina Khomik Rusland
55  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusland
55  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusland
62  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rusland
63  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Rusland
63  Vladimir Tychina & Ekaterina Kim Rusland
65  Dmitriy Igonkin & Marina Bizaeva Rusland
65  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusland
67  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusland
67  Viktor Savitskiy & Elena Boldina Rusland
67  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusland
67  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rusland
71  Yuri Chestnykh & Irina Goldinova Rusland
71  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusland
71  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusland
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Italië
71  Ilya Potapov & Viktoria Akinina Rusland
71  Sergey Vysotskiy & Natalia Korionova Rusland
77  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusland
77  Artem Terekhov & Yuliya Pletneva Rusland
77  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rusland
77  Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Rusland
81  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Rusland
82  Artem Bafanov & Maria Mamonova Rusland
82  Mikhail Marinin & Anna Popova Rusland
82  Roman Popov & Alina Kokorina Rusland
85  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Rusland
85  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Rusland
85  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Rusland
85  Aleksey Voronin & Veronika Svidruk Rusland
89  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Rusland
89  Mikhail Nikolaev & Anna Semenova Rusland
89  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusland
89  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rusland
89  Petr Shigin & Maryana Nemova Rusland
94  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusland
95  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Rusland
96  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rusland
96  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusland
98  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Rusland
99  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Rusland
99  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusland
101  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusland
101  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Rusland
101  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusland
104  Andrey Molodenko & Angelina Sergeeva Rusland

Round 1 (top 198)

105  Anton Besedin & Valeriya Yakunchikova Rusland
105  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Byelorussia
107  Rodion Cherniaev & Svetlana Shikareva Rusland
107  Farkhat Dadashev & Elena Komolova Rusland
107  Konstantin Kokora & Darya Garmash Rusland
107  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rusland
111  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Rusland
111  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Rusland
111  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Rusland
111  Andrey Utkin & Yuliya Fomicheva Rusland
111  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Rusland
111  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Rusland
117  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Rusland
117  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rusland
119  Andrei Linev & Maria Matazova Rusland
120  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Rusland
121  Pavel Melnikov & Adelya Abdieva Rusland
122  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Rusland
123  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Rusland
123  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Rusland
125  Kirill Berezin & Nina Kulikova Rusland
125  Vladimir Kisliakov & Aleksandra Bobyleva Rusland
125  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusland
125  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Rusland
129  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Rusland
129  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Rusland
129  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Rusland
132  Artem Abdurakhmanov & Mariya Rybakova Rusland
132  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Rusland
132  Pavel Ditkov & Vladislava Kudryashova Rusland
132  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rusland
132  Sergey Novik & Natalia Baranova Rusland
132  Kirill Rassolov & Irina Odintsova Rusland
138  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rusland
138  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Rusland
138  Evgeniy Lunev & Olga Kuznetsova Rusland
138  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rusland
142  Aleksey Farkash & Ekaterina Butivshchenko Rusland
143  Alexandr Domanitskiy & Yekaterina Nikolaeva Rusland
143  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Rusland
143  Timur Guseinov & Marina Smolina Rusland
143  Igor Markin & Yulia Kukarina Rusland
143  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rusland
143  Evgeny Trifonov & Ekaterina Lobova Rusland
143  Ilya Zhukovskiy & Marina Kashkina Rusland
150  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Rusland
150  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rusland
150  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rusland
150  Alexandre Shevchenko & Ekaterina Kovaleva Rusland
154  Georgiy Dikarev & Yuliya Kirichenko Rusland
154  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rusland
154  Evgeniy Petrov & Natalia Senina Rusland
154  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Rusland
154  Anatoliy Zyrin & Anna Pinigina Rusland
159  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rusland
159  Dmitriy Kuzin & Anna Shlapak Rusland
159  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rusland
159  Sergei Potapov & Yana Tsyganova Rusland
159  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rusland
164  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Rusland
164  Timofey Kudryavtsev & Tatyana Lebedeva Rusland
164  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rusland
164  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Rusland
168  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Rusland
168  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rusland
168  Roman Prik & Yuliya Aksenova Rusland
171  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Rusland
171  Innokentiy Dementev & Kseniya Aleksandrova Rusland
171  Evgeni Filatov & Yuliya Cherepennikova Rusland
171  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusland
171  Andrey Petrov & Katerina Suvorova Rusland
171  Andrey Polnarev & Ksenya Vorobeva Rusland
171  Alexander Ruchkin & Tatyana Khmelevskaya Rusland
171  Aleksandr Savchuk & Anastasiya Kolchina Rusland
171  Ivan Shnygin & Nataliya Rozhkova Rusland
180  Denis Chigridov & Ilona Bakanova Rusland
180  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusland
180  Sergey Efremov & Ekaterina Nosik Rusland
180  Dmitriy Gavrin & Mariya Grischeva Rusland
180  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Rusland
180  Petr Moiseev & Natalya Lugovskaya Rusland
180  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Rusland
180  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusland
180  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Rusland
189  Vladimir Abakumov & Ekaterina Abakumova Rusland
189  Roman Gavrilin & Vera Tomilova Rusland
189  Stepan Kalinin & Viktoriya Zhuravleva Rusland
189  Ruslan Khayrutdinov & Anastasiya Zagvozdina Rusland
189  Mikhail Molchanov & Lilit Bagdasarian Rusland
189  Fedor Pominov & Ekaterina Mikheeva Rusland
189  Rais Sabirov & Anna Petrova Rusland
189  Dmitry Smirnov & Anastasiya Mazhorova Rusland
189  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Rusland
189  Yuri Timofeev & Olga Bakirova Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}