Results from Crystal Cup 2004 - Russian Junior II Standard zaterdag 13 maart 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Crystal Cup 2004
Rusland - Moscow vrijdag 12 maart 2004

Russian Junior II Standard zaterdag 13 maart 2004

Finale

1  Nikita Brovko & Natasha Kalashnik Rusland
2  Pavel Osin & Evgenia Zakharova Rusland
3  Maksim Pokrovskiy & Alina Glazkova Rusland
4  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rusland
5  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Rusland
6  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Rusland
7  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Anton Shumov & Olga Muravskaya Rusland
9  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Rusland
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusland
11  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusland
12  Maksim Valeev & Daryana Mikhaylova Rusland
13  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
14  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rusland
15  Artem Rannev & Yuliya Kashapova Rusland
16  Vasiliy Safronov & Mariya Brilka Rusland

Kwart-Finale

17  Aleksandr Akimenko & Ksenya Gnezdilova Rusland
17  Dmitri Podgornyi & Irina Shpak Rusland
19  Andrei Badaev & Yulia But Rusland
20  Yurii Zhiltsov & Alena Popova Rusland
21  Gayk Karamyan & Svetlana Slivinskaya Rusland
21  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Rusland
23  Stanislav Silvestrovich & Olga Yermakova Rusland
24  Garik Akopdzhanian & Kristina Mironova Rusland
24  Georgiy Kiriya & Diana Bugrovskaya Rusland
24  Daniil Ulanov & Maria Makhaniouk Rusland
27  Dmitriy Platov & Kseniya Chudakova Rusland
28  Ilya Rubtsov & Mariya Raevskaya Rusland
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Rusland
29  Semen Ginzburg & Elena Litvinenko Rusland

Round 3 (top 59)

31  Alexei Ivanov & Alisa Melnikova Rusland
31  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
31  Vitaliy Ogorodnikov & Melina Kolmykova Rusland
34  Roman Besedin & Irina Samoylova Rusland
35  Pavel Zuykov & Inna Ososova Rusland
36  Aleksandr Alekhov & Svetlana Khrychova Rusland
36  Aleksandr Pakhomov & Natalya Shevchuk Rusland
38  Denis Kalyuzhnyy & Evgeniya Churikova Rusland
38  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Rusland
40  Artemiy Busarov & Yuliya Gorshkova Rusland
40  Anton Teplykh & Ekaterina Belyaeva Rusland
42  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Rusland
43  Anton Besedin & Ekaterina Ishina Rusland
43  Aleksey Gubin & Olga Muntyanu Rusland
43  Yuriy Shtubov & Iulia Gurkina Rusland
46  Evgeniy Chigiriov & Viktoria Viktorova Rusland
46  Denis Glivenko & Dina Bogapova Rusland
48  Aleksey Glukhov & Ekaterina Lantsova Rusland
48  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Rusland
48  Alexandr Krasnenkov & Valeria Morgucheva Rusland
48  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rusland
48  Egor Yuzhakov & Olga Soina Rusland
53  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Rusland
53  Mikhail Vinokurov & Mariya Salop Rusland
55  Tigran Akopov & Ekaterina Chuykova Rusland
56  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Rusland
56  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Rusland
56  Yuriy Petrov & Anna Parkhomenko Rusland
59  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Rusland

Round 2 (top 114)

60  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Rusland
60  Daniil Khudyakov & Angelina Ptashkina Rusland
60  Aleksandr Pimenov & Aleksandra Mikhaylova Rusland
60  Ivan Revukhin & Elena Khokhlova Rusland
60  Kirill Simakov & Lyubov Ryumina Rusland
65  Aleksandr Ivanov & Tatyana Reusova Rusland
65  Vladimir Prokopchuk & Dilyara Arifulina Rusland
67  Daniil Varlamov & Ekaterina Sergeyeva Rusland
68  Ivan Belyaev & Karina Lapina Rusland
68  Dmitriy Bogush & Kristina Matsak Rusland
68  Yuriy Dudoladov & Ekaterina Artemeva Rusland
68  Roman Khomyakov & Svetlana Vyazankina Rusland
72  Maksim Komarov & Liliya Abdullina Rusland
72  Aleksandr Ovchinnikov & Valeriya Zaikina Rusland
72  Artem Yamschikov & Ekaterina Kuznetsova Rusland
75  Stepan Babenko & Evgenia Andreevskikh Rusland
75  Vadim Kozenko & Evgeniya Anikina Rusland
75  Nikolay Kupriyanov & Yelena Pyetrunina Rusland
78  Nikolay Mezentsev & Olga Romanenko Rusland
78  Vladislav Petrov & Ekaterina Shmorina Rusland
80  Rinat Isniyazov & Evgeniya Medvedeva Rusland
80  Dmitriy Rudskikh & Anastasiya Polyanina Rusland
80  Evgeniy Sokolov & Ulyana Kolchanova Rusland
83  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Rusland
83  Aleksey Stupivtsev & Anush Astabatsyan Rusland
85  Roman Badulin & Ekaterina Fatovskaya Rusland
85  Yan Konyshev & Anastasiya Kharitonova Rusland
87  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Rusland
87  Artem Lutsyuk & Oksana Pavlenok Rusland
87  Vladislav Suzdaltsev & Anastasiya Korobitsyna Rusland
87  Ivan Turbasov & Angelina Kolot Rusland
87  Anton Yefremov & Darya Filipenko Rusland
92  Evgeni Pronin & Tatyana Petrova Rusland
92  Vadim Romin & Mariya Chistyakova Rusland
92  Aleksey Yudkin & Mariya Ofrosimova Rusland
95  Sergey Lazarev & Evgeniya Lazareva Rusland
95  Evgeniy Nasonov & Alevtina Malenina Rusland
95  Ilya Sokolikov & Svetlana Tikhonova Rusland
98  Dmitry Abdrashitov & Anna Spirina Rusland
98  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Rusland
98  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rusland
98  Vasili Khitov & Alina Bashlykova Rusland
98  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rusland
98  Andrei Timonine & Ekaterina Vasileshnikova Rusland
104  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Rusland
105  Aleksandr Fyedorov & Aleksandra Plyasunova Rusland
105  Vasiliy Kirin & Olga Lesina Rusland
105  Dmitriy Porfenchuk & Mariya Kulaeva Rusland
105  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Rusland
109  Aleksandr Kazimirov & Nataliya Krasnova Rusland
110  Konstantin Konstantinov & Evgeniya Panfilkina Rusland
110  Kirill Savelev & Anna Shlapak Rusland
112  Maksim Fedorchenko & Kristina Kondakova Rusland
113  Pavel Tkachenko & Alevtina Likhacheva Rusland
114  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Rusland

Round 1 (top 146)

115  Sviatoslav Alshanov & Elizaveta Mokeeva Rusland
115  Dmitry Baranov & Polina Rassadina Rusland
115  Ilya Davydov & Mariya Sholeva Rusland
115  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rusland
115  Dmitriy Kondrashov & Evgeniya Glazunova Rusland
115  Mikhail Korotkevich & Olga Tarasova Rusland
115  Aleksander Shustrov & Olga Kuznetsova Rusland
122  Boris Filatov & Anna Rychagova Rusland
122  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Rusland
122  Sergey Kovalchuk & Alina Frolova Rusland
122  Aleksey Prokopchuk & Anna Grinina Rusland
122  Pavel Zhuravlev & Lyubov Afanaseva Rusland
127  Ivan Serebrennikov & Olga Smeshlivaya Rusland
128  Vladimir Chernykh & Darya Cherkasova Rusland
128  Kirill Protsvetov & Kristina Stekolnikova Rusland
130  Kirill Gerasimov & Kristina Ukhanova Rusland
130  Konstantin Manuylo & Lali Surmava Rusland
130  Anton Ostapeev & Svetlana Nikulova Rusland
130  Arseniy Reshilov & Elizaveta Zueva Rusland
130  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusland
135  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusland
135  Konstantin Chigirev & Aleksandra Ezhova Rusland
135  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Rusland
135  Guram Kapanadze & Kseniya Prudko Rusland
139  Vladimir Akulenov & Anastasya Kashkova Rusland
139  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Rusland
139  Maksim Lukyanenkov & Aleksandra Schegoleva Rusland
139  Vagan Melikyan & Karina Gevorkova Rusland
139  Anton Milyaev & Elena Kuznetsova Rusland
139  Dmitriy Prokopchuk & Yuliya Kharitonova Rusland
139  Andrey Timoshenkov & Natalya Kostomarova Rusland
139  Evgeniy Zaytsev & Olga Kirilenko Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}