Results from Crystal Cup 2004 - Russian Junior II Standard zaterdag 13 maart 2004
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Crystal Cup 2004
Rusland - Moscow vrijdag 12 maart 2004

Russian Junior II Standard zaterdag 13 maart 2004

Finale

1  Nikita Brovko & Natasha Kalashnik Rusland
2  Pavel Osin & Evgenia Zakharova Rusland
3  Maksim Pokrovskiy & Alina Glazkova Rusland
4  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rusland
5  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Rusland
6  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Rusland
7  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusland
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

8  Anton Shumov & Olga Muravskaya Rusland
9  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Rusland
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusland
11  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusland
12  Maksim Valeev & Daryana Mikhaylova Rusland
13  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusland
14  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rusland
15  Artem Rannev & Yuliya Kashapova Rusland
16  Vasiliy Safronov & Mariya Brilka Rusland

Kwart-Finale

17  Aleksandr Akimenko & Ksenya Gnezdilova Rusland
17  Dmitri Podgornyi & Irina Shpak Rusland
19  Andrei Badaev & Yulia But Rusland
20  Yurii Zhiltsov & Alena Popova Rusland
21  Gayk Karamyan & Svetlana Slivinskaya Rusland
21  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Rusland
23  Stanislav Silvestrovich & Olga Yermakova Rusland
24  Garik Akopdzhanian & Kristina Mironova Rusland
24  Georgiy Kiriya & Diana Bugrovskaya Rusland
24  Daniil Ulanov & Maria Makhaniouk Rusland
27  Dmitriy Platov & Kseniya Chudakova Rusland
28  Ilya Rubtsov & Mariya Raevskaya Rusland
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Rusland
29  Semen Ginzburg & Elena Litvinenko Rusland

Round 3 (top 59)

31  Alexei Ivanov & Alisa Melnikova Rusland
31  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusland
31  Vitaliy Ogorodnikov & Melina Kolmykova Rusland
34  Roman Besedin & Irina Samoylova Rusland
35  Pavel Zuykov & Inna Ososova Rusland
36  Aleksandr Alekhov & Svetlana Khrychova Rusland
36  Aleksandr Pakhomov & Natalya Shevchuk Rusland
38  Denis Kalyuzhnyy & Evgeniya Churikova Rusland
38  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Rusland
40  Artemiy Busarov & Yuliya Gorshkova Rusland
40  Anton Teplykh & Ekaterina Belyaeva Rusland
42  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Rusland
43  Anton Besedin & Ekaterina Ishina Rusland
43  Aleksey Gubin & Olga Muntyanu Rusland
43  Yuriy Shtubov & Iulia Gurkina Rusland
46  Evgeniy Chigiriov & Viktoria Viktorova Rusland
46  Denis Glivenko & Dina Bogapova Rusland
48  Aleksey Glukhov & Ekaterina Lantsova Rusland
48  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Rusland
48  Alexandr Krasnenkov & Valeria Morgucheva Rusland
48  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rusland
48  Egor Yuzhakov & Olga Soina Rusland
53  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Rusland
53  Mikhail Vinokurov & Mariya Salop Rusland
55  Tigran Akopov & Ekaterina Chuykova Rusland
56  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Rusland
56  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Rusland
56  Yuriy Petrov & Anna Parkhomenko Rusland
59  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Rusland

Round 2 (top 114)

60  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Rusland
60  Daniil Khudyakov & Angelina Ptashkina Rusland
60  Aleksandr Pimenov & Aleksandra Mikhaylova Rusland
60  Ivan Revukhin & Elena Khokhlova Rusland
60  Kirill Simakov & Lyubov Ryumina Rusland
65  Aleksandr Ivanov & Tatyana Reusova Rusland
65  Vladimir Prokopchuk & Dilyara Arifulina Rusland
67  Daniil Varlamov & Ekaterina Sergeyeva Rusland
68  Ivan Belyaev & Karina Lapina Rusland
68  Dmitriy Bogush & Kristina Matsak Rusland
68  Yuriy Dudoladov & Ekaterina Artemeva Rusland
68  Roman Khomyakov & Svetlana Vyazankina Rusland
72  Maksim Komarov & Liliya Abdullina Rusland
72  Aleksandr Ovchinnikov & Valeriya Zaikina Rusland
72  Artem Yamschikov & Ekaterina Kuznetsova Rusland
75  Stepan Babenko & Evgenia Andreevskikh Rusland
75  Vadim Kozenko & Evgeniya Anikina Rusland
75  Nikolay Kupriyanov & Yelena Pyetrunina Rusland
78  Nikolay Mezentsev & Olga Romanenko Rusland
78  Vladislav Petrov & Ekaterina Shmorina Rusland
80  Rinat Isniyazov & Evgeniya Medvedeva Rusland
80  Dmitriy Rudskikh & Anastasiya Polyanina Rusland
80  Evgeniy Sokolov & Ulyana Kolchanova Rusland
83  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Rusland
83  Aleksey Stupivtsev & Anush Astabatsyan Rusland
85  Roman Badulin & Ekaterina Fatovskaya Rusland
85  Yan Konyshev & Anastasiya Kharitonova Rusland
87  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Rusland
87  Artem Lutsyuk & Oksana Pavlenok Rusland
87  Vladislav Suzdaltsev & Anastasiya Korobitsyna Rusland
87  Ivan Turbasov & Angelina Kolot Rusland
87  Anton Yefremov & Darya Filipenko Rusland
92  Evgeni Pronin & Tatyana Petrova Rusland
92  Vadim Romin & Mariya Chistyakova Rusland
92  Aleksey Yudkin & Mariya Ofrosimova Rusland
95  Sergey Lazarev & Evgeniya Lazareva Rusland
95  Evgeniy Nasonov & Alevtina Malenina Rusland
95  Ilya Sokolikov & Svetlana Tikhonova Rusland
98  Dmitry Abdrashitov & Anna Spirina Rusland
98  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Rusland
98  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rusland
98  Vasili Khitov & Alina Bashlykova Rusland
98  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rusland
98  Andrei Timonine & Ekaterina Vasileshnikova Rusland
104  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Rusland
105  Aleksandr Fyedorov & Aleksandra Plyasunova Rusland
105  Vasiliy Kirin & Olga Lesina Rusland
105  Dmitriy Porfenchuk & Mariya Kulaeva Rusland
105  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Rusland
109  Aleksandr Kazimirov & Nataliya Krasnova Rusland
110  Konstantin Konstantinov & Evgeniya Panfilkina Rusland
110  Kirill Savelev & Anna Shlapak Rusland
112  Maksim Fedorchenko & Kristina Kondakova Rusland
113  Pavel Tkachenko & Alevtina Likhacheva Rusland
114  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Rusland

Round 1 (top 146)

115  Sviatoslav Alshanov & Elizaveta Mokeeva Rusland
115  Dmitry Baranov & Polina Rassadina Rusland
115  Ilya Davydov & Mariya Sholeva Rusland
115  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rusland
115  Dmitriy Kondrashov & Evgeniya Glazunova Rusland
115  Mikhail Korotkevich & Olga Tarasova Rusland
115  Aleksander Shustrov & Olga Kuznetsova Rusland
122  Boris Filatov & Anna Rychagova Rusland
122  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Rusland
122  Sergey Kovalchuk & Alina Frolova Rusland
122  Aleksey Prokopchuk & Anna Grinina Rusland
122  Pavel Zhuravlev & Lyubov Afanaseva Rusland
127  Ivan Serebrennikov & Olga Smeshlivaya Rusland
128  Vladimir Chernykh & Darya Cherkasova Rusland
128  Kirill Protsvetov & Kristina Stekolnikova Rusland
130  Kirill Gerasimov & Kristina Ukhanova Rusland
130  Konstantin Manuylo & Lali Surmava Rusland
130  Anton Ostapeev & Svetlana Nikulova Rusland
130  Arseniy Reshilov & Elizaveta Zueva Rusland
130  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusland
135  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusland
135  Konstantin Chigirev & Aleksandra Ezhova Rusland
135  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Rusland
135  Guram Kapanadze & Kseniya Prudko Rusland
139  Vladimir Akulenov & Anastasya Kashkova Rusland
139  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Rusland
139  Maksim Lukyanenkov & Aleksandra Schegoleva Rusland
139  Vagan Melikyan & Karina Gevorkova Rusland
139  Anton Milyaev & Elena Kuznetsova Rusland
139  Dmitriy Prokopchuk & Yuliya Kharitonova Rusland
139  Andrey Timoshenkov & Natalya Kostomarova Rusland
139  Evgeniy Zaytsev & Olga Kirilenko Rusland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}