Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior IV B1 Standard zaterdag 16 januari 2010
Check hoe advertise your product bij ons

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Italië - Foligno vrijdag 15 januari 2010

Senior IV B1 Standard zaterdag 16 januari 2010

Finale

1  Giorgio Alosa & Maria Natrella Italië
2  Roberto Lonis & Maria Archenti Italië
3  Roberto Tartarini & Paola Balsamini Italië
4  Giordano Ermini & Nicoletta Gori Italië
5  Vincenzo Barletta & Maria Marchionni Italië
6  Renzo Piccinato & Anna Maria Ragazzon Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Pietro Lodrini & Ornella Perucchetti Italië
8  Fausto Pattacini & Anna Barbieri Italië
9  Arnaldo Cermentini & Marisa Calenne Italië
10  Walter Andreotti & Rossella Papini Italië
11  Ettore Caporalini & Anita Bazzi Italië
12  Giulio Giani & Paola Masini Italië

Kwart-Finale

13  Ginetto Carmagnini & Elisabetta Melozzi Italië
13  Alvaro Cesaretti & Ivana Soldati Italië
13  Gianni Leone & Antonietta Festa Italië
16  Giovanni Bergamini & Marcella Paladini Italië
16  Oscar Conte & Daniela Ristori Italië
18  Renzo Capponi & Bruna Menichini Italië
19  Piero Betti & Franca Romei Italië
20  Galliano Bellomo & Daniela Andorlini Italië
20  Enzo Dalle Vaglie & Maria Poggini Italië
22  Vincenzo Grimaldi & Anna Gattucci Italië
23  Roberto Battini & Maria Pappalardo Italië
23  Giuseppe Pucacco & Elisabetta Ciricillo Italië

Round 2 (top 49)

25  Elmo Conti & Vanda Gasperini Italië
25  Sante D'alfonso & Antonietta Ferrante Italië
27  Piero Maiani & Deanna Crolli Italië
27  Ermanno Mazzarri & Enrica Cecchini Italië
27  Luigi Tedeschi & Albana Ripari Italië
30  Cesare Marini & Angelika Feil Duitsland
31  Federico Bragato & Grazia Cerato Italië
31  Franco Martorella & Mariagrazia Matarese Italië
31  Sergio Zanobini & Carla Citi Italië
34  Pietro Zampini & Alma Zani Italië
35  Floriano Favarato & Stefania Croce Italië
35  Pierluigi Lazzarini & Enrica Ceragioli Italië
37  Roberto Bua & Enrica Chiti Italië
38  Piero Boschi & Daniela Carlesi Italië
38  Salvatore Marigliano & Carla Genito Italië
40  Cesare Fucci & Nadia Andreozzi Italië
41  Paolo Bonifacio & Lucia De Rosa Italië
41  Gaetano Gammieri & Margherita Poggioni Italië
43  Romeo Busatti & Lucia Tappatani Italië
44  Alfredo Olia & Rosa Amato Italië
45  Alfonso Muscariello & Anna Valente Italië
46  Michele Carrafiello & Emma Noschese Italië
46  Aldo Mascelli & Loredana Artioli Italië
48  Lorenzo Deluca & Maria Logioco Italië
48  Franco Niccolai & Paola Cei Italië

Round 1 (top 50)

50  Angelo Vassalluzzo & Rita Di Rauso Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}