Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard zaterdag 16 januari 2010
Check hoe advertise your product bij ons

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Italië - Foligno vrijdag 15 januari 2010

Senior III B2 Standard zaterdag 16 januari 2010

Finale

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Italië
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Italië
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Italië
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Italië
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Italië
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Italië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Italië
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Italië
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Italië
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Italië
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Italië
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Italië

Kwart-Finale

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Italië
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Duitsland
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Italië
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Italië
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Italië
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Italië
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Italië
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Italië
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Italië
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Italië
22  Antonio Proia & Maria Venditti Italië
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Italië

Round 2 (top 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Italië
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Italië
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Italië
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Italië
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Italië
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Italië
31  Siro Cantini & Anna Ristori Duitsland
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Italië
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Italië
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Italië
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Italië
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Italië
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Italië
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Italië
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Italië
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Italië
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Italië
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Italië
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Italië
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Italië
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Italië
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Italië
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Italië
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Italië

Round 1 (top 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Italië
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Italië
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Italië
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Italië
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Italië
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}