Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard zaterdag 16 januari 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
Check hoe advertise your product bij ons

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Italië - Foligno vrijdag 15 januari 2010

Senior III B2 Standard zaterdag 16 januari 2010

Finale

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Italië
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Italië
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Italië
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Italië
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Italië
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Italië
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Italië
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Italië
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Italië
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Italië
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Italië

Kwart-Finale

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Italië
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Duitsland
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Italië
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Italië
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Italië
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Italië
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Italië
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Italië
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Italië
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Italië
22  Antonio Proia & Maria Venditti Italië
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Italië

Round 2 (top 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Italië
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Italië
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Italië
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Italië
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Italië
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Italië
31  Siro Cantini & Anna Ristori Duitsland
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Italië
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Italië
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Italië
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Italië
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Italië
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Italië
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Italië
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Italië
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Italië
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Italië
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Italië
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Italië
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Italië
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Italië
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Italië
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Italië
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Italië

Round 1 (top 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Italië
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Italië
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Italië
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Italië
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Italië
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}