Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B1 Standard zaterdag 16 januari 2010
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Italië - Foligno vrijdag 15 januari 2010

Senior III B1 Standard zaterdag 16 januari 2010

Finale

1  Gioacchino Del Giovane & Giuseppina Caldarelli Italië
2  Emilio Redaelli & Laura Cazzaniga Italië
3  Giovanni Farci & Elena Ibba Italië
4  Mauro Calastrini & Maria Giovanna Chiodini Italië
5  Alfredo Morucci & Maria Rita Bassetti Italië
6  Fulvio Rossi & Cristina Fiaschi Italië
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Luigi Ferretti & Filomena Dileonardo Italië
8  Valter Vannucchi & Gianna Tofanari Italië
9  Giuseppe Panunzi & Maria Serafini Italië
10  Medardo Ciocci & Lilli Fraccola Italië
10  Moreno Morbidi & Laura Paone Italië
12  Marino Marlia & Flora Lencioni Italië

Kwart-Finale

13  Stefano Mancini & Graziella Polenta Italië
14  Alessandro Brunetti & Sandra Castrogiovanni Italië
15  Daniele Angelini & Stefania Uneddu Italië
15  Sergio Brunetti & Rina Bussetti Italië
15  Stefano Cei & Mariapia Polidori Italië
15  Nazzareno Fattori & Simonetta Parisi Italië
19  Hartmann Waldner & Margit Felderer Italië
20  Giovanni Cioccolini & Daniela Italia Italië
21  Emanuele Nocciolini & Rossella Bidi Italië
22  Graziano Biagioli & Emanuela Nardini Italië
22  Massimo Menicucci & Sandra Fraleoni Italië
24  Marcello Chetoni & Lucia Salvatori Italië

Round 1 (top 47)

25  Fabio Barnabani & Tiziana Imitelli Italië
25  Roberto Magurano & Patrizia Carico Italië
27  Mauro Alessandrini & Maria Castelli Italië
27  Mauro Scamorri & Mariangela Trovo Italië
29  Bruno Pregazzi & Maria Anzevino Italië
30  Michele Colucci & Alberta De Matteis Italië
31  Tommaso Di Stefano & Maria Barozzi Italië
32  Sergio Buccella & Mariantonietta Peltrini Italië
32  Roberto Guidi & Maria Tornisiello Italië
34  Antonio Albanese & Angela Damiani Italië
34  Ottavio Antonelli & Angela Rinaldi Italië
34  Luigi Castaldi & Alessandra Bompane Italië
34  Aldo Ermini & Bice Lattanzi Italië
34  Gabriele Troiano & Miranda D'arcangelo Italië
39  Salvatore Ammendolia & Concetta Arena Italië
39  Rosario Marchese & Angela Baratta Italië
41  Elio Ferraioli & Pia Avallone Italië
41  Stefano Rossi & Nadia Bruschi Italië
43  Adriano Franchini & Brunella Tognetti Italië
43  Gennaro Vanacore & Anna Geri Italië
45  Vittorio Stampa & Caterina Perrone Italië
46  Valerio Donnarumma & Anna Pagano Italië
46  Andrea Robertiello & Giovanna Salari Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}