Results from Coppa Italia 1st round for Classes A and B - Senior II A Standard zaterdag 21 november 2009
Advertentie
Als je deze advertenties niet wilt zien Word dan Lid!
foto's Video's
Check hoe advertise your product bij ons

Coppa Italia 1st round for Classes A and B
Italië - Veroli zaterdag 21 november 2009

Senior II A Standard zaterdag 21 november 2009

Finale

1  Fabrizio Bruni & Ornella Colosi Italië
2  Lino Muzi & Cinzia Pontecorvo Italië
3  Gianni De Matteis & Tiziana Monisi Italië
4  Franco Ascione & Antonella Colli Italië
5  Romeo Angelini & Rita Foglia Italië
6  Stefano Proietti & Marina Ischiboni Italië
Advertentie
Hou je niet van Advertenties?   Word dan Lid!

Halve-Finale

7  Alessandro Fontana & Gina Ponte Italië
8  Massimo Bartoli & Quirina Monisi Italië
8  Nunzio Destefano & Marianna Genovese Italië
8  Armando Zero & Licia Varesano Italië
11  Emiliano Ciarabellini & Martina Susino Italië
11  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Italië

Kwart-Finale

13  Stefano Tani & Marzia De Grandis Italië
14  Secondo Fantegrossi & Elisabetta Cenciarelli Italië
14  Raffaele Ferrandino & Anna Caracozzi Italië
16  Luciano Poggi & Grazia Sacci Italië
17  Guido Tedesco & Franca Marchello Italië
18  Riccardo Ridda & Simonetta Deangelis Italië
19  Mario Chianese & Maria Migliaccio Italië
19  Agostino Della Monica & Antonietta Bellone Italië
21  Rino Pasqualone & Cinzia Todini Italië
22  Maurizio Catale & Irene Mazzaroppi Italië
22  Sandro Raggi & Patrizia Pasquini Italië
24  Domenico Esposito & Lucia De Crescenzo Italië
24  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Italië

Round 2 (top 48)

26  Stefano Cantalini & Daniela Filoni Italië
26  Vito Cutrone & Gina Focarazzo Italië
26  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Italië
29  Roberto Brizzi & Antonella Pagnotta Italië
29  Cosimo Greco & Mara Quarta Italië
29  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Italië
32  Valtere Brestolli & Roberta Minelli Italië
32  Angelo Petrocchi & Lucia Fedele Italië
34  Angelo Panarello & Daniela Santaroni Italië
35  Luciano Felici & Domenica Buzzi Italië
36  Dino Pizzolante & Loredana Grappasonni Italië
36  Giuseppe Zichella & Lolita Mariettini Italië
38  Luigi Pirilli & Elisabetta Menzica Italië
39  Gaetano La Forgia & Maria Rosa Torre Italië
40  Tiziano Loffredi & Marina Castagnacci Italië
41  Claudio Di Giovanni & Tiziana Pettinella Italië
41  Giovanni Marzullo & Anna Epicoco Italië
43  Giuseppe Frontera & Maria Madia Italië
43  Giovanni Polito & Angela Santese Italië
45  Antonio Alfieri & Angela Razzano Italië
46  Vincenzo Lamberti & Annunziata Raucci Italië
47  Umberto Cellino & Giuseppina Epicoco Italië
48  Vincenzo Grieco & Rosamaria Cosoleto Italië

Round 1 (top 57)

49  Donato Andrisano & Dolores Zizzari Italië
49  Pietro Briganti & Maria Tilde Pagano Italië
51  Claudio Terrinoni & Giuseppina Esposito Italië
52  Raffaele Rotiroti & Antonella Mineo Italië
52  Santo Ruggero & Lucia Benincasa Italië
54  Giancarlo Rollin & Rosa Pondelli Italië
55  Maurizio Pierluigi & Maura Bocci Italië
56  Pasquale Valente & Giuseppina Di Gennaro Italië
57  Sebastiano Tarascio & Antonella Ciccio Italië
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}